Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4'ün Snapdragon 810'lu yeni versiyonu tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5433 32 bit te çalışacağına göre bu hamleyi yapmak zorunda kaldılar. Project zero yalan oldu samsung yine aynı. Note 4 Neo nun gelişi yakındır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung 3

• yeni yasaklar sayesinde çılgın gelişecek olan vestel bize özel son nesil işlemcili telefonlar üretip yurt dışına dandik işlemci yollıcak:))

• Bu samsung niye böyle saçma sapan işler yapıyor.

Bi note serisi vardı düzgün onda da bin tane model çıkaracaklar şimdi.

Note 2 kullanıcısıyım ama samsungun bu saçma politikasından ötürü sonraki telefonumu samsung alırmıyım bilmem

• Bizim "milliyetçi" firmamız snapdragon 200 mü koymuştu?

• Çok merak ediyorum Note 5'de ne kullanacaklar. Koyacak işlemci kalmadı.

• vestelden samsunga snapdragon 810'lu bi cevap bekliyoruz :)))

• Ne saçma bir iş bu ya Bu devirde cidden para verilmez bunlara
  • Bir de Sony 3 ayda bir telefon çıkartıyor diyenler vardı
    Z4'ün de 810'la geleceği kesinleşti gibi.

• 810lu note 4ün çıkması belki de exynoslu olan seriye 64 bit verebilmek için zemin hazırlamak da olabilir sonuçta bu 810lu telefonu heryerde satmayacaklarıdır. amerikadaki note 4 mağdurlarına seçenek sunmak için ve aynı zamanda exynosa 64 bit vermenin bahanesi olabilir bence. Aksine sadece bu sürüme 64 bit verip 64 bit isteyen bunu alsın haksızlık olmasın aynı zaman diliminde piyasaya sürülen telefonlar arasında da denilebilir...

• Birde ben şunu merak ediyorum sd810 işlemçiler 2015 yılının yarısına doğru piyasada olacaktı diye qualcomm dan açıklama yapılıyordu ne ara bu işlemcileri test ettiniz Isınma problemlerini aştınızda Ocak ayının 2 haftası Satışa çıkıyor Kore'de ilğinç bir durum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten Türkiye'ye gelen note 4 Exynos 20nm li 64bitlik işlemcili olduğu için sorun yok. Bu Yüzden burda cozurduyanlar hasetlerinden çatlıyor. Zaten snapdragon 810 un dengi şuan Trde satılan note4 lerdeki exynostur. Yoksa s805 değildir.

• Koreye özel diyor, millet hala kendini parçalıyor.

• çoook güzel olmuş valla

• Samsung alanlar çemberlitaş hamamına gidip tövbe etsin,Apple alsın

• Android dünyası 64BIT işini fazla ağırdan alıyor. Neyine güveniyor bilmiyorum. İntel 64 bit hamlesi yapsa bu noktada bu boşluğu kendi yararına doldurabilir. Nokia n1 tabletteki 64bit atom işlemci çok başarılı diyorlar. Hatta en güçlü tablet diyenler bile var. N1 tableti bekliyorum. Android 5 ile geliyor zaten. Windows

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Zaten Türkiye'ye gelen note 4 Exynos 20nm li 64bitlik işlemcili olduğu için sorun yok. Bu Yüzden burda cozurduyanlar hasetlerinden çatlıyor. Zaten snapdragon 810 un dengi şuan Trde satılan note4 lerdeki exynostur. Yoksa s805 değildir.

Exynoslu modellerin 64 bit olarak calisamayacagini bir cok yerde okudum. Yani sozde 64 bit ama devreye hic giremeyecek o bitler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 805li alanlar şok.
  • Bu telefondan almak isteyen benin adresimi teslimat olarak kullanabilir kargo masrafi ve hizmet bedeli 120 dolardir isteyen varsa temin ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecura

Samsung alanlar çemberlitaş hamamına gidip tövbe etsin,Apple alsın

Türm bu karmaşada istifini hiç bozmadan kendi standartını yaratıp ona göre üretim yapan Apple'a hayran kalıyorum. Kızmıyor da değilim. Yazılım sınırlandırmalarına alışmış olsam da hala şarj aleti gibi basit aksesuarlaının evrensel olmamasına kızıyorum zaman zaman. Dayanıklı cihazlar da üretemiyorlar. İncelik takıntıları beni deli ediyor çünkü batarya küçük kalıyor içinde. Ama işte 64 bite geçti adamlar hiç gürültüsüz. Uygulama marketi de bütünüyle geçmek üzere 64 bite. Gel de şimdi bu karmaşada Apple'a sığınma. Mecburen. En kötü 5 yıl destek veriyor cihazlarına. Cihazlar yavaşlıyor falan ama veriyor işte. Çok sinir ediyorlar adamı. Ama android dünyası çok geniş. Hala 32 biti fahiş fiyatlarla pazarlama amaçları var demek ki.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.