Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 Şarj hızlı bitiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
34.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2015 aldığım telefonum artık 100 şarjı hiç görmüyor.%20 25 lerde şebeke gidiyor.Şarj bir anda boşalıyor Maç %70 80 ne kadar şarj oluyor ve devamlı güç tasarruf modunda duruyor.Samsung bayiye gittim.Batarya fiyatlarını sordum.130 tl dediler.Tabi hala artmadıysa
    Sonra kadın dediki alırsın denersin sorun gitmezse geri alırım bataryayı dedi.Bende sevindim.Neyse şimdi avmde bataryayı alıp orta şarja taktırıp deneticem yani 1 saat 15 dk 1 buçuk saatte şarj olursa almayı düşünüyorum.Sizce bu işe girişiyimmi 130 tl yanar mı bu sorunlar bataryadan mı ? Aldığımdan beri aynı batarya ?

• Aynı sorun bende de var %20 - 25 lerde kapanıyor telefon ve sarja takınca sıfırdan başlıyor. Şimdilerde de zor sarj olmaya başladı. Batarya değiştirmeyi bende düşündüm sizin sorun halloldu mu hocam peki?
  • büyük ihtimal batarya sorunu.Yeni batarya sorunu çözecektir
  • ben de aynı sorunu yaşadım.
    %10a gelince şebeke falan gidiyordu. kapatıp açınca %30 gösteriyordu falan.
    en temiz çözüm gidip samsung'un kendi mağazasından orjinal bataryasını almak.
    %1e kadar kullanabiliyorum şarjı.

başka sitelerden 20 tl'ye yan sanayi batarya da almayı denedim, şarj %90'dayken bile pat diye kapandığı oldu.
    orjinal batarya almak kesin çözüm oldu bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onursenturk

ben de aynı sorunu yaşadım.
    %10a gelince şebeke falan gidiyordu. kapatıp açınca %30 gösteriyordu falan.
    en temiz çözüm gidip samsung'un kendi mağazasından orjinal bataryasını almak.
    %1e kadar kullanabiliyorum şarjı.

başka sitelerden 20 tl'ye yan sanayi batarya da almayı denedim, şarj %90'dayken bile pat diye kapandığı oldu.
    orjinal batarya almak kesin çözüm oldu bana.

Aynen kardeşim zaten orjinal alıcam bu yorumun çok mukbule geçti teşekkür ederim yarın alıcam bataryayı samsung bayide 129 tl
  • MARVEL M kullanıcısına yanıt
    Yarın bataryayı alıcam denicem orjinal samsung mağazasından gmrüşlerimi belirticem en kısa zamanda yazarım buraya
  • mjordan2345 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler, sonucu bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Evet yeni batarya ile düzeldi 2 gündür kullanıyorum şu 42 saat oldu şuan %21 ani kaoanmalar kesildi hızlı şarjda düşmüyor çok şükür işe yaradı yeni batarya sorunu çözdü
  • onursenturk O kullanıcısına yanıt
    Samsung bayiden aldım bataryasını orjinal sorun çözüldü çok şükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

büyük ihtimal batarya sorunu.Yeni batarya sorunu çözecektir

Aynen sorun yeni batarya ile halloldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mjordan2345

quote:

Evet yeni batarya ile düzeldi 2 gündür kullanıyorum şu 42 saat oldu şuan %21 ani kaoanmalar kesildi hızlı şarjda düşmüyor çok şükür işe yaradı yeni batarya sorunu çözdü

Sevindim hocam hayırlı olsun. Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz peki?
    Teşekkür ederim içim rahat etti ekran süresi derken anlayamadım
    Pil kısmında ekran yazan yere basınca ekranın ne kadar süre açık kaldığını yazıyor toplamda. Sarj bitmeye yakın kaç oluyor onu sormuştum.
  • quote:

Pil kısmında ekran yazan yere basınca ekranın ne kadar süre açık kaldığını yazıyor toplamda. Sarj bitmeye yakın kaç oluyor onu sormuştum.

Şuan şarjı fulledim onada bakarım dün bir test yaptım şarj %8 di yaklaşık 12 14 saat kadar kullanmadım yani gece uyku falan %6 daydı atıl kullanım süresi sıfır aldığım günkü gibi süper şuan bunca zaman çike çekmişim.Dediğim gibi şarj bitmeye yakın yazarım yarın akşam falan olur herhalde o pil ekran süresini şuan %94 de 29 sa 49 dk yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mjordan2345

quote:

Şuan şarjı fulledim onada bakarım dün bir test yaptım şarj %8 di yaklaşık 12 14 saat kadar kullanmadım yani gece uyku falan %6 daydı atıl kullanım süresi sıfır aldığım günkü gibi süper şuan bunca zaman çike çekmişim.Dediğim gibi şarj bitmeye yakın yazarım yarın akşam falan olur herhalde o pil ekran süresini şuan %94 de 29 sa 49 dk yazıyor.

Tamam hocam sarjı 100 leyince sıfırlanır o ondan sonra %5 gibi bakarsınız. Ben dün baktım 3 saat civarıydı ama normalde o kadar olmuyor bende dün iyi dayanmış.

Şuan şarj %5 2 saat 40 dk diyor
    Anladım hocam ben baktığımda normalde 15 lerde kapanırdı ama o sefer kapanmadı. Yani kısa zamanda benimde almam gerekiyor yeni bir sarj aleti. Teşekkürler.
  • quote:

Anladım hocam ben baktığımda normalde 15 lerde kapanırdı ama o sefer kapanmadı. Yani kısa zamanda benimde almam gerekiyor yeni bir sarj aleti. Teşekkürler.

Anladım hayırlısı rica ederim iyi akşamlar
  • Garantiye göndersek değişim olmuyor mu ?
  • arkadaşlar bana 70-80 tl dendi bir tanıdık tarafından orijinal diye. bu fiyata gerçekten satılabilir mi note 4 orijinal bataryası? Yoksa bunlar lisans almış yan sanayi ürünleri mi?
    yan sanayi a kalitesi için de 50 tl fiyatı ama bana 30 a verecek ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.