Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36323633363436353636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cdemir

quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

Arkadaşlar merhaba.

Benim de bir sorunum var NOTE 4 telefonumla ilgili. Şöyle ki bazen telefonumun mobil veri simgesi tepede saat operatör pil yüzdesi olan ince uzun kuşak üzerinden gidiyor. Mobil olarak internete giremiyorum. Ancak yeniden başlat yaparsam mobil veri simgesi bahsettiğim ince kuşakta yerini alıyor ben de internete girebiliyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Son olarak telefonu 2. el olarak aldım 1,5 oluyor. Garantisinin bitmesine 1 ay var.

Teşekkürler.

İnşallah şebeke sorunu olan telefonlardan değildir.

Eğer ulaşılamama vb. gibi sorunlar da yaşıyorsanız. Bence iade edin telefonu.

Servise gönderseniz bile, forumdaki yazılanlardan takip ettiğim kadarıyla, şebeke sorunlarını servis çözemiyor.

Şebeke sorunları yaşamıyorsanız. Fabrika ayarlarına alın ve deneyin. Sorun hala çözülmüyorsa iade edin..

Fabrika ayarlarına aldığınızda tüm uygulamalarınız hesaplarınız vb silinecek. Bunu gözönünde bulundurun. :)

Çok ender yaşadım şebeke sorunu. Onun dışında halihazırdaki problem sadece bu. Yine de bir eski sahibine sorayım diyorum bugün.

• Telefonumda ki anakart probleminden dolayı servise fiyat sordum. 850 tl dedi. Arkama bakmadan çıktım:)

Eğer böyle bir sıkıntısı olan varsa bilgilendireyim dedim arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secooo

Telefonumda ki anakart probleminden dolayı servise fiyat sordum. 850 tl dedi. Arkama bakmadan çıktım:)

Eğer böyle bir sıkıntısı olan varsa bilgilendireyim dedim arkadaşlar.

merhaba nasıl bır anakart sorunu acaba servısın kendımı soyledı anakart sorunu dıye? sayet oyle ıse baska bır servıse sormanızı veya problemı burada paylasmanızı rıca ederım.belkı daha once aynı sorunu yasamıs olan varsa faydası olur.ıyı gunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HideSystem

6.0.1 sürümlerinin hepsini kullandım güncelleme geldikçe güncellemiştim ve 5 sürümününde birkaç versiyonunu kullanmıştım şuan kullandığım 5.1.1 sürümü gerçekten mükemmel hem diğer 5 sürümlerinden hemde 6 sürümünden telefon yağ gibi akıyor normalde 6.0.1 olsaydı şuan şarjım %56 civarında oluyordu şuan 5.1.1 ve şarjım %82 de size kulandığım sürümü yazıyorum versiyon düşmek isteyen arkdaşlar kesinlikle bu sürümü denemeli
    N910CXXU2COJ5_N910CQOJT2COJ1_N910CXXU1COJ5_HOME
    herhangi bir 5.1.1 versiyona düştükten sonra telefondan tüm wipeleri yaptın daha sonra bu versiyonu yükleyin tel açıldıktan sonra dil ayarlarına gelince kapatıp tekrar wiperleri yapın ve 5.1.1 en iyi versiyonunu kullanmaya başlayın farkı görün, ne kasma ne ses patlaması nede 6.0.1 de görülen bazı uygulama hataları hiçbiri yok gayet stabil ve akıcı.

6.0.1 de ne hatası alıyordunuz kı bu surume gerı donmeyı tavsıye ettınız paylasabılırmısınız belkı gozumuzden kacan olmustur.

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    Telefonum sürekli kapanıyor. Ve kapanmaya başladığı zaman yarım saat belkide sürekli restart atıyor. Batarya,hafıza kartı vs. Olabilecek bütün çözümleri denedim. En sonunda yabancı bir forumda aynı benim sorunumdan olan bir arkadaş çözümün anakartı değiştirmekte olduğunu söyledi.

Şuan bile bu cevabı yazarken aradan yarım saat geçti şu kadarcık yazıyı yazamadım. Yedek telefonum olmadığı için telefonu detaylı incelemeye veremiyorum ama serviste ki arkadaşlarda büyük ihtimal anakart dedi.

Telefonumu seviyorum fakat tamir için o kadar para veremem. 2 buçuk sene zaten şebeke problemini sineye çekmiş birisi olarak telefonumu değiştirmek zorundayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secooo -- 17 Mart 2017; 20:39:33 >
  • Scarfeys kullanıcısına yanıt
    Hımm. O zaman fabrika ayarlarına alıp deneyin. :)
  • sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    messenger ve facedeki gönderilerde bazı emojiler ve smileyler görünmüyodu ayrıca face grupları için kullandığım Groups uygulaması bir süre sonra çalışmıyordu ana ekranda meşgul işareti dönüp duruyordu bazen kasılmalar oluyordu şarj çabuk bitiyordu gelen aramalara cevap verirken ses patlaması oluyordu vs aklıma gelen şuan bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DIDYMA

Samsung cloud da neleri yedekleyebiliyorsun bende ayarlarda bulut diye yer var oraya girdiğimde mesajlar ve çağrı geçmişi yedekleme var

• evranoz kullanıcısına yanıt
    işte Türkiye romunda bu özellikler yok ne zman vercek Samsung bilmiyorum

• Note 4 kampanyasında bir gelisme var mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DIDYMA

işte Türkiye romunda bu özellikler yok ne zman vercek Samsung bilmiyorum

Ben daha önce söylediğim gibi stock türkiye rom u kullanıyorum. Uygulamayı hariçten indirip kurmuştum yalnız son güncellemeden sonra uygulama direk açılmıyor. Uygulama ekranında kayboldu :)

Kendi kendine yedekleme yapıyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: superstarr1907

Note 4 kampanyasında bir gelisme var mi acaba ?

Yüksek ihtimalle S8 satışa çıktığında S8 satışlarını arttırmak için Note 4'ü belirli bir fiyattan alıp S8 satışı olacak gibi geliyor. Bakalım bende bekliyorum nasıl bir kampanya olacak bilmiyorum sadece aklımdakini söylüyorum.

S8 degil s7 note 5 e de raziyiz 😂

• Kaça sayarlar bizim note 4ü acaba

• quote:

quote:

quote:

Yüksek ihtimalle S8 satışa çıktığında S8 satışlarını arttırmak için Note 4'ü belirli bir fiyattan alıp S8 satışı olacak gibi geliyor. Bakalım bende bekliyorum nasıl bir kampanya olacak bilmiyorum sadece aklımdakini söylüyorum.

Fazla ümitlenmeyin s7 ve note 5 fiyatları 3000 tl civarında s8 en az 3500 tl civarında olur bizim cihazları 1000 tl sayarlar üste 2000 tl s7 ile note 5 için isterler s8 içinde 2500 tl isterler oyüzden note 4 ile yola devam.

• quote:

quote:

quote:

arkadaslar s7 ve note 5 e de raziyiz demek note4 e haksizlik bence,note 4 un pilinin cikmasi bu iki modelede fark atar,android surumu haric ne artisi var digerlerinin anlamadim,hele note5 e hafiza karti bile takilmiyor,degerini bilin bence kullandigimiz cihazin

• Note 5 i bedava verseler cidden geçmem sd kart olmazsa olmaz benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

quote:

quote:

quote:

arkadaslar s7 ve note 5 e de raziyiz demek note4 e haksizlik bence,note 4 un pilinin cikmasi bu iki modelede fark atar,android surumu haric ne artisi var digerlerinin anlamadim,hele note5 e hafiza karti bile takilmiyor,degerini bilin bence kullandigimiz cihazin

Şebeke sorunu yaşayanlar için cazip geliyor bu diğer secenekler. Ayrica pil iyice sorun olmaya basladi. Bunlarin haricinde note 4 muazzam.

• Arkadaşlar elinizde 2-4 aylık nokta hatasız Note 4 siyah cihazınız var ise pm ile irtibata geçmenizi rica ederim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

quote:

quote:

quote:

Şebeke sorunu yaşayanlar için cazip geliyor bu diğer secenekler. Ayrica pil iyice sorun olmaya basladi. Bunlarin haricinde note 4 muazzam.

sebeke sorunu hat ile ve 4g de iken alakali gordugum kadariyla,yani 3g ye alinca bir sikinti yok,4g alt yapisi tam oturmadi Turkiyede,en iyi ceken yerde 3 çıt oluyor.bir de samsungun kampanyasi ile ilgili burnuma kotu kokular geliyor,kabul etmek lazimki note 4 kadar dayanikli bir samsung telefon piyasada yok,tum teknoloji editorleri note4 un dayanikliligina vurgu yapiyor,adamlar omurluk telefon yapmislar falan diye,harbiden cok kemikli telefon,s7 ve note 5 narin telefonlar,tek dusmede dagiliyor,e bir de pil cikmiyor,servise mutlaka muhtacsin,ama note4 servise gitmeden uzun yillar kullanilabilir buyuk bir sanssizlik olmazsa,servise giden note4 lerin cogu sebekeden,yani biraz psikolojik,benim tel az cekiyor diye servisin yolunu tutan cok,halbuki normal yani bulundugu yerde baz istasyonu ve 4g zayif,bunlar benim şahsi dusuncelerim tabiki

• Bu telefonu niye bu kadar değiştirmeye niyetlisiniz anlamadım (cidden telefon gerektirenler hariç). Root rom gibi nimetler varken, batarya sd kartı yenilebilirken tutup da bunun gibi hala güncel sayılabilecek telefonu verip de 2000 3000 üstüne koyup başka bir samsung almanın mantığını anlayamadım. İki sene sonra o ufak servetler verdiğiniz telefon da şirket politikasından eskimeyecek mi?

• 
Sayfa: önceki 36323633363436353636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.