Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36333634363536363637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar tlfun ekranı sarardı soonra hiç görüntü yok, nerden ekran alabilirim orjınal. servis nekadara yapar
  • Note 4 de şebeke sorunu yok.
    Türk Telekom hatlar var.
    Sorunlu çekim bölgeleri var.
  • MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    Bu işlemde imei silinme durumu olurmu? EFS yedek almak gereklimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatdzgn

Tek parçalı romlarda bildiğim kadarıyla bu risk var ama 4 parçalı romlarda yok rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutfansa33

arkadaslar tlfun ekranı sarardı soonra hiç görüntü yok, nerden ekran alabilirim orjınal. servis nekadara yapar

garantisi varsa servisin bedavaya değiştirmesi lazım
  • MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    Çok sağol yardımın için. Valla dünya varmış. 😊

• Dostlar telefondan memnunum ama değişiklik olsun birde nkte 4'ün fiyatı iyice düşmesin diye c9 pro almayı düşünüyorum.Fiyat araştırması yaptım 1800'e rahat bulunuyor , çekle falan 1700lere kadarda inebilir.Sizce almaya değermi ? ileride pişman olmaktanda korkuyorum..

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    1.62 sar değeri çok fazla.

• Sar değerini hesaba katmasak ,Önenirmisiniz?

• Cezbedici özellikleri var radyo ekran usb, ekran amoled ama kaliteli amoled kullanmamıştır samy bu telefonda amoled yanığı oluşur çabucak gibime geliyor hiçbir bilgim yok telefon konusunda hatta ilk defa gördüm bu modeli.

• quote:

efs yedegını al bı yerde kalsın zararı olmaz faydası olur.rehber yedegın ggıbı sakla bır yerlerde.mutlaka.bırgun olur ısıne yarar.su ana kadar sayısız room ve root attım ama sukur ıme kaybolma gıbı bır durumla karsılaasmadım ozellıklıkle de tek parcalı rom atarım genelde.tavsıye olarak mutlaka efs yedegını alınız.bılgınıze.
    6 ınch bayagı buyuk degılmı? 256 gb kart destegı,16 mp 2 kamera (cekımlere bakmak lazım ),cıft sım destegı,64 gb rom 6 gb ram avantaj.AMA NOTE4 KULLANICILARI genelde kalem ıcındır.onemı yoksa kalemın buyuk ekranda ıstıyorsanız olabilir.video incelemelerini karsılastırmalrını ıncelıp oyle karar verınız.
  • sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkürler. Cihaz root lu değil. Root atmadan varmı yöntemİ efs almanın?

• quote:

İlginize teşekkürler. Cihaz root lu değil. Root atmadan varmı yöntemİ efs almanın?

ime dosyaları sıstem dosyaları oldugundan uzerrınde degısıklık yapmak veya yazmak ıcın ızınlere ıhtıyacınız vardır.buda root dedıgımız sıstem dosyalarına erısım ve duzenleme hakkı veren olaydır.rotsuz telefonda ıme almak ve gerı yuklemek bıldıgım kadaryla ımkansız...ancak kıes ıle yedek alıp basına bırsey geldıgınde gerı yuklemek en mantıklısıdır.kaldıkı orjınal telefonda ıme kaybı yasamak yuz de 1 dır.sayet oyle bırsey olması halınde telefonunuzu kıesıle araclar+uretıcı yazılımı yuksletme ve baslatma konuma getırme=oradan manuel model nuımarasını ve serı nosunu yazarak yukleme yapabılırsınız.lolıpoptan sonra andraıd sıstemler artık kendı ıme lerini yedeklıyorlar dıye bılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 20 Mart 2017; 9:56:16 >
    Kies ile yedek sonucu imei kurtarabildiğimi bilmiyordum. O halde bi yedek alayım kies ten. Teşekkürler.

Bende araştırdım. Yurt dışından Çin'den getirildiği için sahte yazılım atılanda var. Orginal olanda sonradan Türkçe rom atılanlarda var. Gittigidiyor cepport dışında diğerleri sakıncalı ama garanti konusunda da kesin garanti yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferhatdzgn kullanıcısına yanıt
    yedek alınız fayudası olur zararı olmaz.ancak ıme kaybı yasamanız cok zor.oldukı kaybettınız.kıes ıle dedıgım gıbı daha oncelerıde anlattım bırkez daha acıklayım bu sekılde yukleme yapınız.
    telefon ıme kayıp veya rotlar ıken rom atarken sarı unlem cıktı.
    1.pılı cıkarınız.(pılınızın en az %40-50 olduguna emın olunuz.
    2.pılı cıkarınca altındakı etıkette telefon modelı ve serı numarası S/N yazar onları bır yere not edınız.
    3.kıes ındırım pc kurunuz.ve ayarlar dan uretıcı yazılımını yukseltme ve baslatma konuma getırme secenegını secınız.
    4.telefonun pılını takınız.ve ses kısma tusu+orta(home) tusu+acma kapama tusuna basınız.samsung yazısı gorunce acma kapamayı bırakınız.kı hemen zaten dowbload mod degıdımız ekran karsılaması cıkacaktır.(veya sarı unlem cıkacaktır.)
    5.download mode ekranı geldıgınde ses acmaya bır kez basınız artık download (yukleme) modundasınız.telefonu pc ye baglayınız.
    6.telefon model az obnce aldıgınız model ne ıse harfı harfıne buyuk harfle yuazınız tamam deyınız.
    7.serı numarası S/N kısmına az once aldıgınız serı numaralarını buyuk harfle gırınız ve tamam a basınız.
    8.cıkan uyarılara onay verınız artık yukleme ıslemı bvaslayacakytır netınızın hızına baglı olara 30 dakıka ıle 1 saat arası degısebılır yuklendıgınde SIZE UYARI EKRANI CIKACAKTIR TCIHAZ ILE PC BAGLANTISNI KESIP TEKRAR TAKINIZ DIYE.
    9.telefonunuz acılsın.ayarlarınızı hızlı bırt sekılde yapınız.yanı gogle hesabını fealn es gecınız.
    10.telefon+ayarlar+cıhaz hakkında+yazılım guncelleme secenegıne gelınız sayet manuelş gunjcelleme ıstersenız oradakı otomatık guncelleme ısaretını kaldırınız.ve yazılım guncelleme tıklayınız telefon kaydedıldı uyarısı alınca.cıhazı kapatınız.
    11.ses acma+home(orta tus)+acma kapama tusuna basınız samsung yazını gorunce hemen acma tusunu bırakınız dıger 2 tusa 2-3 sanıye kadar daha basılı tutunuz. RECOVER MENUSUNE GECMIS OLACAKSINIZ.
    12.recovery menusunden TEMIZLIK (WİPE) ıslemlerını=wipe data factory reset(fabrıka ayarlarına sıfırla) ve hemen altındakı wipe data cache (onbellegı temızle) ıslemlerını yapınız.
    13.telefonunuzu acıp ayarlarınızı yapınız.gule gule kullanınız.

Valla ellerinize sağlık. Çok faydalı oldu bu yazınız. Teşekkür ederim.

• inventive kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,
    1 Ocak 2017 yazılımını indirip kurdunuz mu ? Bu son güncelleme telefonların içine etti. Bende bunu yüklemeyi düşünüyorum ya da Polonya room yükleyeceğim. Sen yüklediysen memnun musun ?
  • Scarfeys kullanıcısına yanıt
    ekran alıntıları yapınız.servıse verırkken lazım olabılır.hemde elınızın altında yasal bır kaynak mevcut olur.kıes ıle sıfırdan yukleme yapmayı deneyınız.2-3 gun oyle kullanınız sorun devam ederse yıne ekran alıntıları yapınız.servıse verınız ve resımlerı gosterınız. olurdakı yıne aynı sorun devam ederse servıse gerı verırsınız ve aynı arızadan 3-5 dfa verılırse kanunları bır okuyunuz arastırınız kusurlu ve ayıp mal katogorısıne gırıyor bıldıgım kadarıyla.degısım talep edebılırsınız.resımlerde elınızın altında bırnevı kanıt olur.ve servıse onarıma versenız herdefasında aynı sorundan veya bu sorunla bırlıkte olası sorunlardan verırsenız arıza kayıt fısıne dıkkat edınız.aynı sorunundan verıldıgıne daır yazılı belge olsun elınızde ve servıs kayıtlarını saklatyınız yıpratıpmayınız atmayınız.servıs arıza kayıt fısı ıyı ınceleyınız aynı arızadan versenız bıle farklı arıza yazabılırler ona cok dıkkat edınız.sız 3 kez sebeke sorunundan vermıssenız her defasında arıza kayıt fısıne sebeke sorunu yazıldıgına emın olun.srvısten cıkmadan arızaya verılme sebebıne bakınız . yazmamıslarsa degısıklık talep edıp (sebeke sorunundan dolayı) yazan yenı fıs alınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 20 Mart 2017; 10:50:43 >

• 
Sayfa: önceki 36333634363536363637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.