Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3031. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30293030303130323033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce kullanmadığım için bilgim yok hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erobot rom v16.1 + ultimate kernel kullanıyorum. hızlı sarjı nasıl kapatıyoruz romda ? birde yüklü gelen suemax 1.7.8 çokmu kötü banamı öyle geliyor ? klasör açılırkn takılıyor..
  • güncelleme mağduru G kullanıcısına yanıt
    Hava bırakıyormu hocam kenarlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: matias28

Evet ben verdim garantiden ekran değişti,su an bir sorun yok.

Ekran degisirken kasasi da degisiyor mu?

Kasa ve ekran birlikte mi yani. Ya note 2 ya da note 3 de bir sikinti vardi oyle.

• güncelleme mağduru G kullanıcısına yanıt
    sitesine girdim sadece istanbulda var :( spigen spg buldum hepsiburadadan fakat emin olamadim 3 adet 20 tl.

• S health'e güvendik o da bizi yedi iyi mi arabayla yavaş yavaş giderken adım sayıyor, bende oo bugün bayağ yürümüşüm diyorum farkedene kadar elimle sallayınca da adım atıyo önceden dikkatimi çekmezdi bu durum. 6 ya geçince mi oldu acaba sensörlerin ayarları vs vs.

• Yok hocam hep öyleydi s healt

• SUAVI kullanıcısına yanıt
    Valla hocam orasını hic bilmiyorum sormadim da açıkçası.

• SUAVI kullanıcısına yanıt
    İkisi ayrı hocam benim ekran değişti değişirken ön kısımda 2 yerde boya atmış tekrar verip kasayı da değiştirdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam mm ile alakası yok, arada bir sapıtıyor!
    Muhtemel samsung yaz.mühendisleri, motivasyon olsun diye öyle bir bug koymuş 😆😆😆

• quote:

Orijinalden alıntı: jogaboga61

S health'e güvendik o da bizi yedi iyi mi arabayla yavaş yavaş giderken adım sayıyor, bende oo bugün bayağ yürümüşüm diyorum farkedene kadar elimle sallayınca da adım atıyo önceden dikkatimi çekmezdi bu durum. 6 ya geçince mi oldu acaba sensörlerin ayarları vs vs.

Zaten harekete bağlı sayıyor başka sayma yöntemi yok.
    Bu hata sürekli tekrarlanmasın diye aynı hareketin süreklilik sağlaması gerekiyor sayım için, 3 kez yürür gibi sallansa telefon saymaz mesela 10 kez sallarsanız saymaya başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

programın telefon üstündeki adı app lock ama markette deişik buyrun link.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.getkeepsafe.applock&hl=tr

Bende önceki sayfada tavsiye edilen fingersecurity programını kurdum. Teldekü bütün uygulamaları gördü. Banka uygulamalarını ekledim denedim gayet başarılı.

Bu programda aynı işi yapıyor sanırım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: bakkalamcaa

bu gün bir şey daha fark ettim.. 1 parmak izine 3 kayıt birden yapılıyor deneyen var mı hiç?
    3 parmak iziyle de ekran kilidini açtım :)

Tabiki. Aldığım gün 2 defa kendim farklı parmakları 1 tanesinede eşimin parmak izini tanıtmıştım zaten. 3'den fazla tanıtılamamsı hoşuma gitmemişti ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugra35

arkadaslar tavsiye edebileceginiz ekran koruyucu varmi? spigen spg cristal ekran koruyucu kullananlar memnun mu?

quote:

Orijinalden alıntı: tugra35

parmak izi birakmayan goruntu netliginde sikinti yapmayacak ekran koruyucu bakiyorum. tavsiyeniz nedir?

Daha önce kırılmaz diye adlandırılan cam şeklindeki koruyucu kullandım ama kenarlardan hava aldı. Ekran yapısı dolayısı ile biliyorsunuz.

Sizin bahsettiğiniz spigenide yeni aldım. 4-5gündür kullanıyorum ve çok memnunum. İnce jelatin gibi olduğu için tam oturdu sıfır boşluk var. Tavsiyem spigen cristal alıp kullanmanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

4.4.2'den sonra istisnasız en iyi 2. sürüm 5.1.1. CPC sürümü. Dün gece 4 parçalı rom ile geri döndüm, rootumu da attım yağ gibi telefon valla. Şu %75'teyim ekran sürem 2 saat. Ki rom yeni atıldı daha ve telefon 1.5 senelik. Marshmellow için acele etmeyin diyenlere katılıyorum, 5.1.1.'de kalın bir şey kaybetmezsiniz Notedaşlar..

EK : An itibariyle şarj %50 ve ekran süresi 3 saat 55 dk. Ve dediğim gibi dün gece rom attıktan sonra ilk full şarjım daha

Hocam 5.1.1 den 4.4.4 e dönüş imkanı var mıdır acaba? Siz denediniz mi?

• samsung galaxy note 4 910cq modeline marshmelow gelen varmı
  • Değerli arkadaşlar; Note 4 için Batarya kiti nereden bulabilirim. Batarya ve Şarj cihazı birlikte olan modeli arıyorum. İnternette bazı alışveriş sitelerinde var. Ama cihazlardan emin olamıyorum. Önerileri olan veya satın alıp kullanan var mı ?

Teşekkürler
  • Elinde telefona uygun dikey duvar kağıdı olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: processor

Değerli arkadaşlar; Note 4 için Batarya kiti nereden bulabilirim. Batarya ve Şarj cihazı birlikte olan modeli arıyorum. İnternette bazı alışveriş sitelerinde var. Ama cihazlardan emin olamıyorum. Önerileri olan veya satın alıp kullanan var mı ?

Teşekkürler

Samsung bayine gidip alabilirsiniz. Onlarda orjinal olacaktır içiniz rahat olur en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: jogaboga61

S health'e güvendik o da bizi yedi iyi mi arabayla yavaş yavaş giderken adım sayıyor, bende oo bugün bayağ yürümüşüm diyorum farkedene kadar elimle sallayınca da adım atıyo önceden dikkatimi çekmezdi bu durum. 6 ya geçince mi oldu acaba sensörlerin ayarları vs vs.

o sorun bir çok telefonda var.... note4 ilk günden beri fazla adım sayıyor... dediğiniz gibi.... samsung çok kaliteli sensör kullanmıyor sanırım....
    bir arkadaşımda sadece adım sayan el tipi alet var hatta anahtarlığa takılabilecek kadar ufak .. markası omron ve 250TL civarında bir fiyatı var.... adım şaşmıyor kesinlikle ne eksik ne fazla.... omron kadar kaliteli sensör kullansa telefonun fiyatı ne olur hesaplayın...
    bir de başka bir arkadaş iphone daki adımsayar saçmalayınca fitbit marka bir adımsayar almıştı.. o da hiç adım şaşmıyordu... sanırım onun da fiyatı 200TL civarında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 18 Nisan 2016; 11:01:56 >

• 
Sayfa: önceki 30293030303130323033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.