Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30283029303030313032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam led çalışıyor. Kamerada mavı led görünüyor kumanda programında basinca Daha bugün calisiyodu Tvnin bozuk kumandası ilede açtım tvdedebişi yok kumanda programlamasinidasifirdan yaptım sonuç alamadım :S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzeldi hocam kendiliğinden demekki bozulacak:D teşekkürler..

Şimdi bir kaç sorunum daha var cevaplayacak arkfazlası bekliyorum hep unutuyorum

1. Tel ile görüşürken bir süre sonra mobil veri kesiliyo Ve gelmiyor Neden?

2. Konferans gorusme yaparken 2. Kisiyi arama yapıldığında araniyor kısmında telefon kalıyor ve gelmiyor Sizde de aynı mı?

• Bu telin şebekesine sıkıntı olduğunu düşünen varmı yada öyle bir sıkıntı mı var evde çekmiyor da note 2 daha iyi çekiyor Du bunda hiç diş yok tel mi bozuk acaba
    uçuş kodunu açıp kapatıyorum birden ful oluyor şebeke sonra kendi kendine düşmeye başlıyor sıfıra kadar iniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 17 Nisan 2016; 22:40:14 >
  • bu gün bir şey daha fark ettim.. 1 parmak izine 3 kayıt birden yapılıyor deneyen var mı hiç?
    3 parmak iziyle de ekran kilidini açtım :)
  • Arkadaşlar xda da bir arkadaş 5.1.1, 6.0 1, 4.4.4 gibi sürümlerden ekran süresi paylaşmış 4.4.4 de 8 saat gibi devasa bir ekran süresi görünüyor tabi ben yanlış anlamadıysam bu gerçekmi, kitkatta şarj çok daha iyimiydi

Bu arada ufak bir not G2 nin full çektiği oda da aynı operatörde NOTE 4 bir diş bile değil gördüğünüz gibi buna rağmen aramalarda sıkıntı çok nadir oluyor göstergedemi bir sıkıntı var acaba (:
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• bende de var abi sorun ve gsm de tutarım hep.. şebeke sıfırlanıyor tekrar geri çıkıyordu sürekli böyle yapıyordu.. 6.0.1 de böyle görmüştüm eski 5.1.1 de de vardı bu problem ben romdan kaynaklı olduğunu düşündüm galiba öyle şuan kalmadı fakat *#9900# yaptığımızda en üstte modem log yazan yere ne olacak bi bakıyım diye tıklamıştım ondan sonra da düzelmiş olablir net olarak bilmiyorum.. şebeke modunu otomatikten çıkarıp tek tek denerseniz belki sorun daha iyi anlaşılır.
  • Arkadaşlar iyi geceler... Bir dönem S3 kullandığım zamanlar bataryam çabuk bitmeye başlamıştı öyleki 5 saatte bitiyordu... garantiden bataryayı değişmişerdi bu hizmet devam ediyoru mu bilgisi olan varmı...?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elseme

Arkadaşlar iyi geceler... Bir dönem S3 kullandığım zamanlar bataryam çabuk bitmeye başlamıştı öyleki 5 saatte bitiyordu... garantiden bataryayı değişmişerdi bu hizmet devam ediyoru mu bilgisi olan varmı...?

Hocam en son garantiye verdiğimde farklı sorunlarla birlikte parçalardeğişmişti bununla birlikte bataryada mevcuttu.

• quote:

Orijinalden alıntı: asarman

Hocam led çalışıyor. Kamerada mavı led görünüyor kumanda programında basinca Daha bugün calisiyodu Tvnin bozuk kumandası ilede açtım tvdedebişi yok kumanda programlamasinidasifirdan yaptım sonuç alamadım :S

cihazınızda root var mı , package disabler.apk yüklü mü?
  • parmak izi birakmayan goruntu netliginde sikinti yapmayacak ekran koruyucu bakiyorum. tavsiyeniz nedir?
  • Hocam sıkınti kendiliğinden çözüldü. Root falan anlamam stoc rom atmak dışında :) onun altındaki yazdığım soruları cevaplayabilirsiniz
  • arkadaslar tavsiye edebileceginiz ekran koruyucu varmi? spigen spg cristal ekran koruyucu kullananlar memnun mu?

• Öyle yapacağım ürün gelince haberdar ederim , teşekkür ediyorum 😊
  • Hocam root falan anlamam ben stok rom kurmak dışında ama sorun kendiliğinden çözüldü. Teşekkürler alttaki yazdığım sorunları anliyorsancevaplayabilirsin
  • Alacağız bakacağız , ürün gelince haberdar ederim , teşekkür ediyorum 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Dümen -- 17 Nisan 2016; 23:55:22 >
  • Teşekkürler ederim...

• asarman A kullanıcısına yanıt
    Alttaki sorunlar nedir?

• Şu an yorum yapanı göremedim ama olumlu görünüyor . Alıp deneyeceğim, haber veririm forumdan ilginize teşekkür ederim ☺

• Telefonla konuşurken mobil veri netin kesilmesi?

Telefonla konuşurken başka birisini konferansa dahil ederken aranıyor diye kalıp kilitlenmesi yeniden başlat yapana kadar cozulmemesi

• tugra35 kullanıcısına yanıt
    Clear coat kullanıyorum 6 aydir ve hiç bi çizik yok ayrıca dokunma hissini çok az değiştirdi

• 
Sayfa: önceki 30283029303030313032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.