Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
79.660
Cevap
470
Favori
2.652.264
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
Giriş
    130 Mesaj
    Arkadaşlar arama yaptığımız zaman ses düzeyini arttırmak için etkin ses düzeyi tuşunun her zaman aktif olmasını nasıl sağlayabiliriz...özellikle hoparlör ile konuşurken bu özellik çok işe yarıyor ama her seferinde basmaya gerek kalmasın diyorum...
    |
    |

Teşekkür ederim hocam.
    |
    |
    ahmydz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkası gözüken şeffaf, ön yüzünü kamerasını zeminden ayıran birkaç mm çıkıntısı olan hesaplı bi kılıf önerisi var mı
    Spigenin bi modelini buldum ama o da 50 tl değer mi kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Vatanda adissonun ince deri görünümlü güzel kılıfları var burda bir arkadaş önermişti sağolsun aldım fiyatıda uygun 10 tl falandı.
    |
    |
    BatuhanAydemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BatuhanAydemir

Mıknatıslı kılıf kullanıyodum mıknatısın geldiği kısımda s pen tam çalışmıyo fazla hassas ben 1 çizsem o 3 çiziyo Daha fazla zarar vermek istemiyorum
    arkası gözüken şeffaf, ön yüzünü kamerasını zeminden ayıran birkaç mm çıkıntısı olan hesaplı bi kılıf önerisi var mı
    Spigenin bi modelini buldum ama o da 50 tl değer mi kararsızım

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-ogretmenden-orjinal-note-4-led-cover-284851571/detay

Bu kilifi esime aldim mor kılıf istedi satiyorum bi bakarmisiniz

|
    |

• Yüzbaşı
    638 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kobra94

Note 4 beyaz modeli icin uygun fiyatli kilif onerisi yapabilecek var mi? Ayni zamanda telefonu da korusun istiyorum. Alintiyla cevaplarsaniz sevinirim

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-ogretmenden-orjinal-note-4-led-cover-284851571/detay
    Esime aldım mor kılıf istedi satıyoruz

|
    |
    Merhaba forum ahalisi. Son güncellemeden sonra Wifi sürekli kesilip geliyor full çdkiyorken yapıyor bunu bir şey indirirken vs kendi kendine yeniden bağlanıyor bunun için servislik bir durum var mı yoksa bir şekilde çözümü yapabilir miyiz.

Bir de Türk Telekom evden odamdan vs resmen çekmiyor diğer telefonlar 3 4 diş çekerken ne internet ne de telefon ulaşılabiliyor. Bunun için servise gitsem bir şey değişir mi?

|
    |

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-ttec-smooth-koruma-kapagi-sam-galaxy-note-4-283880750/detay

spigen kılıflar tasarım olarakta çok güzeller ama hem pahalılar hemde kasa yanları metal olduğu için telefon çekim gücü düşmesin istiyorum.

Orijinalden alıntı: andios

Şöyle bir kılıf iş görür mü arkadaşlar?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-ttec-smooth-koruma-kapagi-sam-galaxy-note-4-283880750/detay

spigen kılıflar tasarım olarakta çok güzeller ama hem pahalılar hemde kasa yanları metal olduğu için telefon çekim gücü düşmesin istiyorum.

bende bunun benzerı var memnunum
    |
    |

• Teğmen
    132 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, Telefonda konuşurken başka birisini konferans için aradığımda telefon aranıyor diye kalıp kilitleniyor. Nadiren hata olmadan konferans yapabiliyorum. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum Aynı sorun sizde de mevcut mu?
    |
    |

Aynı olay Note 2 aldığımda aynı şekilde başıma gelmişti. Değişim onaylandıysa sıfır telefon gönderirler, merak etmeyin.

|
    |
    alikan35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu anda 25TL ye kullandığım paket hiç değişmeden iki snlik hız farkı için 39TL ye çıkıyor..

Uzun bir süre 4.5G kullanmayacağım sanırım

Ciddimisiniz hocam bu nedir böyle kimse kullanmasın bence

|
    |
    andios kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Bahsettiğiniz konuda şimdilik bir eksik bilgi söz konusu.
    Evet 4.5g tarifesi olarak basına yansımış bir bilgi var ancak, daha netleşmiş değil.
    Şöyle ki, biz şu anda mevcut internet paketlerimizi hem edge hem de 3g olarak kullanıyoruz ve bu ikisi için faturalandırılıyoruz.

Bu gece telefonlarımızın 4g modunu aktif ettiğimizde de 2600 mhzden yani 4.5g den data alışverişi yapacağız.
    Yani kimse bize, senin 3g paketin vardı, ama sen 4.5g den data alıp veriyorsun diye birşey söyleyemeyecek
    Çünkü şebekenin durumuna göre ve coğrafi özelliklere göre, edge,3g,4.5g hızlarında gidip geleceğiz bir çoğumuz.

Eğer ileride, 4.5g adında paket satarlar ve telefonun kullandığı datayı buna göre ayırırlar ise, ve biz bu paketi satın almadan 4.5g kullanırsak, o zaman sıkıntı olur diye düşünüyorum.

Bir kaç güne kadar daha da netleşir.
    |
    |
    andios kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Benimde spen deki koku cok dikkatimi cekti benim cihaz yeni siz bu sorunla ilgili ne yaptiniz acaba koku gectimi merak ettim

|
    |
    esperer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

ben 7mbit ile devam ederken 390mbit kullanacaklar olacaktır

Orijinalden alıntı: eyokus

arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.
    dün telefonumu factory reset yaptım bir çok uygulama kurup silmekten biraz yavaşlamış gibiydi. şimdi lollipop güncellemesini otomatik olarak indirmeye çalışıyor otomatik güncellemeyi kapatmama rağmen. daha önce de bir kez reset yapmıştım onda güncellemeyi durdurup sonra da uygulama yöneticisinde çalışan güncelleme yazılımı durdurunca bir daha çalışmamıştı hiç kontrol etmiyordu. ama bu sefer öyle olmadı telefonu kapatıp açınca yine otomatik indirmeye başlıyor bir türlü kurtulamıyorum yok mu bunun bir çaresi? root yapmak da istemiyorum. niye güncellemiyorsun demeyin kitkattan memnunum kesinlikle lollipop istemiyorum bu konuda takıntılıyım..
    şimdiden teşekkür ederim..

arkadaşlar yok mu bu konuda bir bilgisi olan?

HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
haberler
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.