Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2947. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29452946294729482949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EsaSOgLaNN

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

arkadaslar turkcell roma son 60 mb olan guncelleme geldi mi?

Gelmedi beklemedeyiz halen gerçi bir sorun yok cihazda ama gelmesi daha iyi

sanki pil de azalma hissettim sizde de aynı mı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EsaSOgLaNN

quote:

arkadaslar turkcell roma son 60 mb olan guncelleme geldi mi?

Gelmedi beklemedeyiz halen gerçi bir sorun yok cihazda ama gelmesi daha iyi

sanki pil de azalma hissettim sizde de aynı mı

*#0228# arama yerine yazarak şarjda artma olmuştu sonra cihazı kapalı olrak şarj ettim şarj düzeldi hatta geçen hafta 8.saat 20 dakika ekran süresi almışlığım var

1 Nisan 2016; 18:17:19 tarihli yazımda belirtmiştim ☺

http://hizliresim.com/Rkp62R

http://hizliresim.com/m6N8B0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İzmir pınarbaşında fena değil..

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Zannetmem orjinali yurtdışı satışı 20 dolar civarında.

Hepsiburada çakma satmaz diye düşünerek aldım ama iade edeyim o zaman.Telefona zarar verebilir şayet orjinal değil ise.
  • Arkadaşlar indirilenler klasörünü temizlesem programlar silinmez değil mi? İndirdim kurdum. Boşuna 3.3gb yer tutuyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 4 Nisan 2016; 10:08:18 >
  • andios kullanıcısına yanıt
    o işaretlediğiniz indirilenler klasörü değil!

indirilen uygulamalar klasörü.

Dolayısı ile silerseniz sonradan yüklediğiniz uygulamalarınız da kaldırılır.
  • Teşekkür ederim bilgi için

Silmiyorum :)

• Telefonumda kendi çektiğim fotolara imza eklemek ve bu sayede sosyal medyada paylastıgım resimlerin izinsiz kullanılmasını önlemek istiyorum.
    Bu özellik var mı bizin Note4 te ?
  • TheHandOfGod kullanıcısına yanıt
    Satıcı hepsiburada yada samsung yazıyorsa sorun yok ama başka satıcılar riskli.Ama dediğim gibi bu pillerin yurtdışı satışları 17 dolarla 22 dolar arasında bu rakamlar ülkemizde 80 tl den aşağıya tekabül etmez..Ama şuda var kaliteli yan sanayi pillerde fena değil ama riskli patlama tehlikesi bile söz konusu gerek yok riske girmeye.
  • eL_TuRCo kullanıcısına yanıt
    merhaba,

aslinda nasil bir imzadan bahsettiginizi tam anlayamadim ama elektronik imza olmadigi asikar. diger turlu fotografa eklediginiz imza/simge zaten cok basit bir sekilde kaybedilebilir. yani arayisiniz pek efektif degil. note4 te bu ozellik var mi bilgim yok maalesef.

selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxerman

merhaba,

aslinda nasil bir imzadan bahsettiginizi tam anlayamadim ama elektronik imza olmadigi asikar. diger turlu fotografa eklediginiz imza/simge zaten cok basit bir sekilde kaybedilebilir. yani arayisiniz pek efektif degil. note4 te bu ozellik var mi bilgim yok maalesef.

selamlar...

Mesela resmin sağ alt köşesine değişik bir font ile haruncan yazcam ben.. resmi kaydedip de başka bir program kullanarak o imzayı silip de kullanacak adam varsın kullansın yani ne diyelim :)

Siz yapacak olsanız nasıl yaparsınız note4 ile ?
  • muhamnet kullanıcısına yanıt
    Hocam sevindim bu duruma. Bende açıkçası vermeyi düşünmüyorum ama bütçemi biraz zorlayıp alsam mı diye de düşünmüyor değilim. Güncelleme ile sorunsuz çalışıyorsa ki araştırmalarıma göre isteklerimi rahat bir şekilde karşılayacağını sanıyorum o yüzden alacağım sanırım.
    Fakat yine de deneyimlerinizi daha ayrıntılı söylerseniz sevinirim + - yönlerini en önemlisi de pil durumu?
  • güncelleme ne zaman gelir ?

• TheHandOfGod kullanıcısına yanıt
    Telefonu boşverde, en önemlisi orjinal olmayan pil sana zarar verir

• arkadaslar, nova launcherin gece modu ozellikli olan beta surumu yayinlanmis. web de gezerken gordum. ben yukledim, arka plan harika.dileyenler asagidaki linki takip edebilir.

http://shiftdelete.net/nova-launcher-icin-gece-modu-geliyor-70212

• Arkadaşlar aranızda taşınabilir şarj cihazı kullanan var mı? Tavsiyeniz nedir?

Xiaomi 16000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-16000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI16000

Bu ürün iyi gibi geldi bana. 4 defa en azından şarj eder gibi. Ne dersiniz?

Neler dikkat etmeliyiz bu ürünleri alırken?

• Arkadaşlar yazı boyutunuz nasıl ekstra küçük mü, yoksa çok küçük olarak mı kullanıyorsunuz ve herhangi bir launcher kullanan varsa önerebilecek var mı

• Ordaki etiket ekle pul ekle gibi özelliklerden mi bahsediyonuz?

Ama o özellikleri kullanınca resimi kaydettiğinde orjinaldeki gibi kaliteli olarak kaydetmiyorki..
  • Rapz01 kullanıcısına yanıt
    Bence hiçbir şey kaybetmezsin. Tabiki note5, note4 e göre bir adım önde ama arada dağlar mı var tabiki hayır.. Bütçene kalmış sorunun cevabı biraz da. Bir de bir çok markanın bir üst modeli tasarlamadan yeni ürününü piyasaya sürmediğini düşünürsek bunun bir algı oyunu olduğunun farkına varmamak elde değil. Note 5 aldığında çok geçmeden daha üstün bir ürün piyasaya sürülecek. Şahsen ben note 4'ümü bir kaç yıl daha kullanmayı düşünüyorum ve bütçem de 8-10 ayda bir telefon değiştirmeye uygun değil. Mantık süzgecinden geçirip, neye ihtiyacın olduğunu, kullanıcı profili olarak kendini, bütçeni göz önünde bulundurursan en uygun kararı almış olursun diye düşünüyorum.
  • Benim emektarlar
    8210 klasik sayılmaz mı artık?

• 
Sayfa: önceki 29452946294729482949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.