Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29382939294029412942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R-sqL

Valla hocam benim yaşadığım sıkıntılardan sizde müzdaripseniz çok iyi yapmışsınız, pişman olacağımızı sanmıyorum

soyle soyleyim evde iken arayanlar telefonun kapali diyordu acil durumda kimse ulasamiyor nekadar fazla olursa olsun artik turkcell e mecbur oducem baska alternatifim yok vodafone da avea da ayni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Custom romda olan arkadaşlar lte teknolojisinde batarya performansı nasıl?
    En son güncellenen custom rom hangisi ?
    Bu sürelerden sonra stockta kalmanın pek anlamı yok gibi...
    Batarya süresi epey tatminkar...

• quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Hocam gün içinde şarja takmış olmalısınız çünki bu kadar ekran süresi 4g ile tek şarjda imkansız gibi ben wifi ile 7.30 zor alıyorum

telefonu 3 aydır kullanıyorum wifi kapalıyken bile en fazla 5 saat 50 dakka aldım siz nasıl 7.30 saat ekran süresi alıyorsunuz
  • Batarya performansına olumlu etki etmesinin sebebi bildiğim kadarı ile 800 A1 bandını vodafone un alması. Bu bantta yüksek hız yok ama çekim sorununa yok diyebiliyorum. Yanlış hatırlamıyorsam edge de bu bant üzerinden yayın yapıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son zamanlarda dikkatimi çekti şarj eskisi gibi hızlı bir şekilde %100 olmuyor %92 oluyor 1 saat sonra tekrar bakıyorum hala %92 'de. Bu neden kaynaklanan bir şey acaba?
  • Arkadaşlar arama yaptığımız zaman ses düzeyini arttırmak için ekstra ses düzeyi etkinleştirme tuşunun her zaman aktif olmasını nasıl sağlayabiliriz...özellikle hoparlör ile konuşurken bu özellik çok işe yarıyor ama her seferinde basmaya gerek kalmasın diyorum... bilen varmı ac
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Hocam valla şarjım uzun dayansın diye ekstra bir çaba sarfetmiyorum telefonu 3310 a çevirmiyorum, parlaklık vs. Açık konuk açık senkronizasyon açık parlaklık %50 otomatik

• Malatya fahrikayahan bölgesi 3G ile 11mps download görürken.4G 1ve 2diş sinyal verdi. 4G'den 4.5 ve 8 mps Download hızı aldım.

• alicavush kullanıcısına yanıt
    Dediğinizden olsa gerek.Çünkü şarj süresi arttı diyenler vodafone kullanıcıları...
    Aynı şekilde hız artışı yaşamayanlarda yine vodafone kullanıcıları...

Bugün yolculukta ümraniye civarlarında 4g nin full çektiğini gördüm burada yaptığım testde de 30mbps hız gördüm...

• Şarj ve hız değeri. istanbul vodafone.
    Wifi de bile 5 saati zor görürken 4G de kullanım ve az süre zarfında wifi ile 6 saat.

Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• Yahu ben dün ilk açıldığında bir defa 34mbps gördüm ondan sonra hiç 10mbps nin üstüne çıkamadım ancak şu da varki varsın sağlıklı bir 10mbps olsun şarjım uzun olsun gerisi önemli değil.

• Ben 10 mbps üstü görmedim ama şarjım da iyi gidiyor,ama eskisine göre biraz da hızlanmış gibi hissettim, vodafonelıyum

• %51 kalan şarj, 3 saat 1 dakika ekran süresi

• basarm B kullanıcısına yanıt
    dostum selam. detaylı cevabın için teşekkürler. 1.ci seceneği yaptım şuanda varsayılan olarak sıfırladım. önceden turkcell isp secenegi seciliymis ( ki ben hatırlamıyorum onu sectigimi ) varsayilan yapinca şuan hiçbirşey secili değil dogrusu bumu oluyor bilmiyorum

• alikan35 A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap İçin. sinyal seviyesi telefonun kilidini ilk actigimda bazen hic olmuyor bi 5 10 saniye sonra yükseliyor seviye.

• Evet arkadaşlar arkaplanda çalışan yoğun sistem verileri nedeni ile bugünki pil değerlerim biraz düşük çıktı
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• *#0011# üzerinden sadece lte olacak şekilde ayarlamayı deneyen oldumu bende şebekeye bağlanıyor ama hiçbir arama yapılamıyor.

• 14 saat önce şarjdan çekmiştim. Ekran açık olduğu süre boyunca wifi açıktı onun dışında kapalı. Mobil veri hep kapalı. Parlaklık otomatik, hızlı şarj kapalı, optimizasyonlarıda yaptım. Neden ekran sürem bu kadar az? İnsanlar benimle aynı şeyleri yapıyor gün sonunda 7 saat ekran süresi alıyor. Ben 14 saatte bunu alabildim

Not: Cihaz 5 aylık eski de değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mofire -- 2 Nisan 2016; 5:57:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: G.House M.D

14 saat önce şarjdan çekmiştim. Ekran açık olduğu süre boyunca wifi açıktı onun dışında kapalı. Mobil veri hep kapalı. Parlaklık otomatik, hızlı şarj kapalı, optimizasyonlarıda yaptım. Neden ekran sürem bu kadar az? İnsanlar benimle aynı şeyleri yapıyor gün sonunda 7 saat ekran süresi alıyor. Ben 14 saatte bunu alabildim

Not: Cihaz 5 aylık eski de değil

Cihazda gereksiz uygulamaları devre dışı bırakın cihazda yüklü ama ara sıra kullanmak istediğiniz uygulamaların ise mobil ve Wifi kısıtlamaları ve durdurma ayarlarını yapın tel şarjı bitene kadar kullanın öyle şarj edin hızlı şarj tiki aktif ise onu kapatın ekran parlaklığı ise size kalmış bu şekilde kullanırsanız uzun ömürlü şarj ile günü kurtarırsın Smart maneger ilede uygulamaları her zaman optimizasyon olarak da ayarlayın sonrasında ise malum uzun şarj

• 
Sayfa: önceki 29382939294029412942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.