Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
33
Favori
105.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu hiç ilerlemiyor ya

• pspcü P kullanıcısına yanıt
    Maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: ay_nk

Ben pek oyun oynayan birisi degilim bir kiz olarak genelde telefonu internette gezinmek,fotograf cekmek icin kullaniyorum. Arada sirada da Kaave Fali gibi uygulamalar kullaniyorum
    Telefonu alacaginiz kisi eger full hd cozunurlukte film seyretmeyi,agir oyunlari real racing,Vegas Gangsteri gibi seyleri
    daha cok seviyorsa Normal Note 3'ü almanizi tavsiye ederim.

Sen nasıl bi kızsın allah aşkına

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    Niye ki

• quote:

Orijinalden alıntı: ay_nk

Niye ki

Ne biliyim bi kızın forumda bilgi verip hele ki bu konularda yorum yazması garip geldi

• Anaaaaa Foruma kız gelmiş!!!!!

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi forumlar. Yaklaşık bir aylık Note 3 Neo kullanıcısıyım telefondan suanlik memnunum. Ailemde 3 kişide note3 var ve neo ile arasındaki farkları yazıyorum.

KNOX yok.
    Temassız Görünüm özelliği kısıtlı.
    Samsung Hub yok
    16 GB normal hafıza olduğu için microSD kullanmak gerekiyor.
    İşlemcisi 6 çekirdekli olduğu için oyunlarda dezavantajları var.
    Kamerası 8 megapiksel olmasına rağmen note 3 ile pek bi fark göremedim.
    Note3 de olan yavaşlatilmis çekim özelliğini koymamislar.
    Note 3 Neolarda yüklü olarak gelen s health sürümü .084 bozuk.yani yürüyüş arkadaşı çalışmıyor.
    4.4 güncellemesi temmuz ayının sonunda gelecek denildi fakat halen bir güncelleme gelmedi.
    5.5 Inc ekranı olması hiçbirşey degistirmiyor normal note3 ile yan yana koydugunuzda gözle görülür bir fark bile yok.
    Şarjı note3 e göre daha iyi gidiyor.
    Ram 2 gb olmasına rağmen yeterli.

Evet sorusu olanlara yardimci olabilirim.

• Sarji gercekten de iyi gidiyor cok begendim sarjini

• ay_nk sende s health in yürüyüş adımları özelliği çalışıyor mu?

• Epictetus kullanıcısına yanıt
    Denedim fakat Gear Manager diye bi uygulama yuklemek zorunda kaldim ve yakinlardaki cihazlarda bisey bulamadi.
    O ozellik icin Gear lazim bende de o yok

• S4 te bile var bizde yok arkadaş! !!

• 4.4.2 güncellemesi ne zaman gelecek bu telefona?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epictetus

Iyi forumlar. Yaklaşık bir aylık Note 3 Neo kullanıcısıyım telefondan suanlik memnunum. Ailemde 3 kişide note3 var ve neo ile arasındaki farkları yazıyorum.

KNOX yok.
    Samsung Hub yok
    Note 3 Neolarda yüklü olarak gelen s health sürümü .084 bozuk.yani yürüyüş arkadaşı çalışmıyor.
    4.4 güncellemesi temmuz ayının sonunda gelecek denildi fakat halen bir güncelleme gelmedi.
    5.5 Inc ekranı olması hiçbirşey degistirmiyor normal note3 ile yan yana koydugunuzda gözle görülür bir fark bile yok.

bi kaç soru sorayım bu telefonla iligili dedim:)Nette okuduğum kadarıyla bazı sorunlar var deniyor telefonda.1. si tuş açıp kapa tuşuna bastıktan sona en az 2-3 sn bekledikten sorna açılıyormuş ekran bu doğrumudur?2.side telefona gelen çağrılarda telefon çaldığı zaman arayan görünmüyor ve telefon çaldıktan 4-5 sn sonra arayın ancak görüp telefona cevap verebiliyoruz diyorlar ne adkar doğrudur bunlar sizdede böyle sorunlar var mı acaba?Birde telefonden genel olarak memnun musunuz ısınma,oyun performası,nette gezinme,ses,s-pen ve şarj konusunda bi sorun var mı telefonda.Şarjı kaç saat gidiyor gün içinde sabah 8 de evden çıksak akşam en kötü 8 9 a kadar yoğun kullanımda idare ede bilir mi?Biraz uzun oldu sanırım ama kusura bakmayın aklımda çok soru var :)şimdiden teşekür ederim

• lasix L kullanıcısına yanıt
    Bazi ülkelerde almış fakat ne zaman Türkiye'ye gelir bilinmiyor.

http://m.teknolojioku.com/haber/galaxy-note-3-neo-icin-android-442-kitkat-guncellemesi-basladi-17674.html

• Konuyu açan arkadaş konuyu düzenlese ve Note 3 Neo ana konusu olsa iyi olur :)

Cihazı bir buçuk aydan beri kullanıyorum ve çok memnunum özellikle şarjından.. Iki günde bir şarja koyar oldum. Her gün mesajlaşma, telefon görüşmesi , oyun, internet, foto çekimi, video vs.. Sabah şarjdan çekiyorum ertesi gün gece yatarken şarja koyuyorum :)
    Ayrıca telefonu kapatmayı unutuyorum 400 saattir telefon çalışıyor ama bu süre içinde bir sorun bile çıkmadı çok şükür.. ram bu süre boyunca hiç sorun yapmadı uygulamalar arası rahatça geçiş yapabiliyorum.. Küçük oyunları daha çok sevsemde birkaç tane büyük boyutlu oyun var Real Racing 3 gibi donmadan oynanıyor :)

Ekranı çok güzel. Zaten süper amoled ekranı çok seviyorum film izlemek bu boyuttaki ekranda çok güzel :) kalem kullanımını da çok beğendim:)

Fotoğraf ve video çekimini gören herkes çok beğeniyorum bence de yeterli seviyede.. Telefon sayesinde fotoğraf cekmeyi ne kadar özlediğimi hatırladım :)
    Genel olarak boyutu sorun olmayacaksa alınırsa memnun kalınabilecek bir cihaz olmuş :) son olarak Spigen Neo Hybrid kılıf ile kullanıyorum cihazı çok iyi koruyor gerçekten..

• Bunlarda batarya kullanımı

Bir başkası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanjack026 -- 27 Temmuz 2014; 11:33:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BRoSS27

quote:

Orijinalden alıntı: Epictetus

Iyi forumlar. Yaklaşık bir aylık Note 3 Neo kullanıcısıyım telefondan suanlik memnunum. Ailemde 3 kişide note3 var ve neo ile arasındaki farkları yazıyorum.

KNOX yok.
    Samsung Hub yok

bi kaç soru sorayım bu telefonla iligili dedim:)Nette okuduğum kadarıyla bazı sorunlar var deniyor telefonda.1. si tuş açıp kapa tuşuna bastıktan sona en az 2-3 sn bekledikten sorna açılıyormuş ekran bu doğrumudur?2.side telefona gelen çağrılarda telefon çaldığı zaman arayan görünmüyor ve telefon çaldıktan 4-5 sn sonra arayın ancak görüp telefona cevap verebiliyoruz diyorlar ne adkar doğrudur bunlar sizdede böyle sorunlar var mı acaba?Birde telefonden genel olarak memnun musunuz ısınma,oyun performası,nette gezinme,ses,s-pen ve şarj konusunda bi sorun var mı telefonda.Şarjı kaç saat gidiyor gün içinde sabah 8 de evden çıksak akşam en kötü 8 9 a kadar yoğun kullanımda idare ede bilir mi?Biraz uzun oldu sanırım ama kusura bakmayın aklımda çok soru var :)şimdiden teşekür ederim

Telefonda ısınma yok keza yogun kullanımda şarjı gerçekten çok iyi. Dediğin sorunlarla hiç karşılaşmadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.