Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11721173117411751176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

Şu LG2 konusunun güzelliğine bakar mısınız
    http://forum.donanimhaber.com/m_84641562/tm.htm
    çok sade yalın ama bilgi dolu insan imreniyor

burada ki arkadaşların çoğu samsung kullandığı için her sayfada böyle kavga çıkması normal

bir s2 konusuna bakıp utanmaları gerekir lg bile gerek yok

Kesinlikle
    + 1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

Şu LG2 konusunun güzelliğine bakar mısınız
    http://forum.donanimhaber.com/m_84641562/tm.htm
    çok sade yalın ama bilgi dolu insan imreniyor

burada ki arkadaşların çoğu samsung kullandığı için her sayfada böyle kavga çıkması normal

bir s2 konusuna bakıp utanmaları gerekir lg bile gerek yok

Aslında biraz düzenleme ile olabilir. Ama yine burda okumuştum Sebastian Hocamın hastane ile ilgili işleri varmış yanlış hatırlamıyorsam

• quote:

Orijinalden alıntı: gios

ocak sonu-şubat başı resmi olarak geleceğe söyleniyordu.

sammobile resmi firmwareler harici firmware sunuyor mu indirmek için?

Şuan sammobile ın test ettiği bir Note 3 Kit Kat (4.4.2) sürümü mevcut, fakat çok fazla bug var yayınlamayabilirler. Yayınlamaya karar verirlerse büyük ihtimalle bu gece veya yarın ortaya çıkar. 

kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: fb168

arkadaşlar en son pil durumum bu ,acaba nasıl? en son güncellemeyle 2 gün zor gidiyordu şimdi normalleşti ve ben şu kanıya vardım bu ANDROİD OS pili açmak için telefonu güncelledikten sonra 1 hafta yüksek % yaparak pile iyileştirme uygulanıyor olabilir mi?(şuana kadar wipe yapmadım ya da fabrika ayarlarına dönmedim.)

Açıkçası çok fazla sorun ettiğim bir şey değil bu konu ve lütfen sizde cihazın keyfini sürün.

En azından anında yedek pili takıp yola devam etme gibi bir şansımız var NOte 3 de ve bu bile bizleri rahatlatmalı, diye düşünüyorum.

Saygılarımla...
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Şu an hali hazırda HTC one x kullanıyorum o da bir android cihaz olmasına rağmen root kernel rom gibi şeylerini hiç kurcalamadım açıkçası. benim asıl düşüncem 4g ile ilgiliydi Türkiye'ye ne zaman geleceği hakkında bir fikrim olmadığı için ben Note 3 alırım Türkiyeden bide 4g desteği gelirse Türk operatörlere bu biraz üzücü olur. Batarya konusunda sadece fikir almak istedim şimdilik düşünme aşamasındayım batarya işini birde orjinalinin şekline hiç biri benzemiyor samsung sonunda plastikten daha kaliteli bir materyal kullanmayı düşünerek arkasını deri yaptı ki bu benim için yeterli. Mesajıma cevap veren Legendery , grolof ve optimistic isimli üyelere ve özel mesaj atan nehnini isimli üyeye ayrıca teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

Arkadaşlar kamera sorunumu sayende çözdüm abi :)
    bi kaç örnek eklemek istedim.
    tabi akşam akşam anca bu kadar :) dışarı çıkınca müsait bir zamanımda
    daha iyi şeyler yakalamaya çalışacağım.
    Bir kaç tane daha çekmiştim onlar daha iyi bunlar onların yanında daha vasat kalmış gibi
    ama en fazla zoom da gene ' de kaliteli geldi açıkcası
    tekrar tekrar teşekkür ederim. :)
    /Zaten sorunu bir tek siz kaale aldınız-ve cevapladınız /
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Rica ederim.

Sorununuz çözülmesine sevindim.

Diğer arkadaşlarda konuya vakıflıkları dahilinde ellerinden geleni yapmaktalar, haksızlık etmeyelim :)

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

mesut çevik tanıtımını yaptı valla demir hocam truesmart ın
    video da birtek şey dikkatimi çekti şarj standına oturttular truesmart ı bu olmadan şarj edilemez dediler ama youtube daki kendi videolarında manyetik şarj kilipsi ile de şarj oluyordu bir kaideye oturtup kilitleyip sonra da o kaideye micro usb takmak gerekmiyordu

ama bunların yanında ekranda sürekli saat açık kalırsa pil ömrü oldukça düşük ona dikkat çekmeleri güzel olmuş aslında bence firma lar bir dönem ortaya çıkan cam ekranları ve motorolanın vakti zamanında auro ile sunduğu yuvarlak ekranları kullanırlarsa şöyle birşey yapılabilir
    saat yine akıllı olur altta sim kart yuvası yan tarafta kamera vs olur ancak ekran yuvarlak olur normal saat gibi ve şeffaf cam dan olur ve altında akrepli yelkovanlı bir saat olur ancak akıllı saat ve telefon kombomuza ihtiyaç duyduğumuzda yada arama geldiğinde şeffaflığını bizim ayarlayacağımız bir şekilde öndeki cam a bildirimler gelir
    hatta ve hatta cam ekranın istediğimiz kısmına alttan klasik saat gönürken de dijital bilgileri her zaman verebiliriz ve tabi kullanacakları ekran o kadar önemli ki tüm bunları yaparken çok iyi bir pil ömrü sunmalı hatta seiko nun hareketten enerji üreten teknolojisine yakın bir teknolojiyi nano boyutlarda entegre edip hiç şarj etmeme olayını bile getirebilirler

aslında bu saydıklarımın hepsi birkaç yıla olacak şeyler demir hocam

Açıkçası izlemedim Mesut Çevik incelemesini ama yanlış hatırlamıyor isem Omate Trusmart ta değiştirilebilir 600 mah lık bir pil vardı ki pil dğeişmek büyük bir lütuf bu tarz bir üründe.

Sizin de belirttiğiniz gibi bir kaç seneye daha neler göreceğiz ama içinde sim kart olan bir ürün benim için yeni bir hat ve yeni bir dert gibi artık :)

İş gereği aynı anda iki cihaz kullanmak zorunda kalanlar için biçilmiş kaftan da olur ki aynı anda iki telefonu neremde taşıyım derdi de kalmaz :)

İnkar edemem, ben bu konuda emopulse ın hayalden gerçeğe dönüşmesini daha çok merak ediyorum ve bu konuda ileri seviyeye taşıyacak şirkette sanki Apple gibi geliyor bana ne yalan diyim :)

Bekleyip göreceğiz.

Saygılarımla...

• Rica ederiz kafanızda takılan sorular varsa herzaman için ben ya da hazır olan arkadaşlar cevaplayabiliriz

• :) ve bu arada bir tek ben değil 3 kişi de verdiğin bilgiden dolayı sıkıntılarını giderdii
    ----
    Tabi onlarda elinden geleni yapıyorlar bişey diyemem fakat onlarınki biraz daha bireysel sohbet yani çözüme odaklı pek değil
    ama gene de ne olursa olsun onlarında bizlerinde foruma desteği büyük.
    İyi Akşamlar -- saygılar.
  • beyler şöyle sağlıklı bi flash player yok mu bilen kullanan.

puffin web browseri tavsiye etmeyin çalışma sistemini beğenmiyorum ama iş görür orası ayrı.
  • Sebastian Shaw arkadaşımızın, abimizin yakın bi aile dostu vefat etmiş yani anlayacağınız üzere şu an burayla uğraması pek mümkün gözükmüyor ama gelince yani müsait olunca en iyi şekilde düzenleyeceğine eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: silentattack7

Sebastian Shaw arkadaşımızın, abimizin yakın bi aile dostu vefat etmiş yani anlayacağınız üzere şu an burayla uğraması pek mümkün gözükmüyor ama gelince yani müsait olunca en iyi şekilde düzenleyeceğine eminim

seboya bir şey diyen ok bence :) konunun ilerleyişi ve ortam.
  • Arkadaslar telefonu acinca boyle ekran geliyor o kutucugu kaydirince 2.resimdeki geliyor yardim edin.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: cansanda

Arkadaslar telefonu acinca boyle ekran geliyor o kutucugu kaydirince 2.resimdeki geliyor yardim edin.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Konuya da mesaj attım ama diyorum ki cover ı tam ters kapattığın için öyle oluyor kılıfın kapağını tam kapatma sorun gider

• IRoN kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim.
  • HAYAL0GLU kullanıcısına yanıt
    bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: birdhunder

Gürol abi dediğin yerden dowland yaptım ama yine de açamıyorum. Dowland dosyasında igo.rar diye dosya oluştu ama oda açmıyor.

Bir şeyi yanlış yapıyorsundur. Rardan çıkarıp hafıza kartına at ve igo klasöründeki apk dosyasını kur ama eski kalıntıları tamamen silmelisin.

Sayın grolof verdiğiniz linkteki igo yu ben de indirdim. Rar dan çıkardım. Ama bende de aynı hata oldu. İlk defa kuruyorum note 3e . Sd kart formatlı zaten.

• Legendery kullanıcısına yanıt
    lg g2 konusu hocam :D bende de takılmalar başladı türkçe kaynak arıyorum rom konusunda htc one x kullanıyordum onda iyiyim bu konularda ama yeni bir telefon.. samsunga nasıl atıldığını unuttum en son galaxy ace kullanıyordum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: birdhunder

Gürol abi dediğin yerden dowland yaptım ama yine de açamıyorum. Dowland dosyasında igo.rar diye dosya oluştu ama oda açmıyor.

Bir şeyi yanlış yapıyorsundur. Rardan çıkarıp hafıza kartına at ve igo klasöründeki apk dosyasını kur ama eski kalıntıları tamamen silmelisin.

Sayın grolof verdiğiniz linkteki igo yu ben de indirdim. Rar dan çıkardım. Ama bende de aynı hata oldu. İlk defa kuruyorum note 3e . Sd kart formatlı zaten.

Telefonumdaki dosyayı yeniden yüklemeyi deneyeyim bakalım.

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Hocam kafaya takmayın diyorsunuz ama bu android os olayı büyük bir problem şahsen ben bir uygulamadan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü nadiren oluyor. Telefonu akşam şarj edip yatarken çıkarttığım günlerde sabah kalkınca android os un telefonu 7 saat uyanık tuttuğuna şahit oldum hem de bu birkaç kez başıma geldi. şu an ir smart remote dan şüpheleniyorum sanırım bir kez kullanınca sistemi devamli rahatsız ediyor ama tam çözebilmiş değilim. Geçici çözüm ise telefonun şarjı su gibi tükettiğini görür görmez restart atmak bu şekilde arkaplanı rahatsız eden ugulama her ne ise kapanıyor ve bir daha açana kadar şarj stabil hale geliyor.

• 
Sayfa: önceki 11721173117411751176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.