Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 1000 tl hediye çeki kampanyasını sonlandırdı
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Hayır yeni değil ilk zamandan beri var siparişinizi iptal Edip kodu girip tekrar verebilirsiniz. Orada indirim ve promosyon kodu girişi vardı sipariş verirken
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
  • PoroIsmylife kullanıcısına yanıt
    Abi ben barış özcanı falan takip etmiyorum. Etmek de zorunda değilim. O kodu ya da hediyeyi belirtmek zorundadırlar. Şimdi siparişi iptal edeceğiz bu gün. Böyle şey olur mu. Haberi olan alacak barışı takip etmeyen almayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Abi ben barış özcanı falan takip etmiyorum. Etmek de zorunda değilim. O kodu ya da hediyeyi belirtmek zorundadırlar. Şimdi siparişi iptal edeceğiz bu gün. Böyle şey olur mu. Haberi olan alacak barışı takip etmeyen almayacak.
    Sipariş iptali sonrası da kartınızdan 11400 tl lik kısmın iade olması zaman alacak boşa kart limiti eksilecek
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Bende bunu söyledim. Limit yok zaten. Kadın bu gün arayacak.
  • Arkadaşlar günaydın

Şuan bu telefonu alım neredeyse hiç yok ve samsung bayileri sinek avlıyor. Bunu forumdan da anlayabiliyoruz. Her iki telefonun fiyatı psikolojik olarak 10.000’in altına kısa seviyede ineceğini düşünürsek kaç ay sürer 7.000 civarına düşmesi?
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Oysa S10 çıktığında millet ikişer üçer alarak krediyi erken kapatıp ticaretini bile yapmıştı.

Bu telefonun yakın zamanda 7 bin seviyesine düşeceğini sanmıyorum ama 8-8,5 seviyesine 1 ay içinde inecektir. Hele şu saçma sapan sözde hediyeli ama fiyata bindirilmiş lansman süresi sona ersin de. Yok Beymen, yok Under Armour hediye çeki veriyor, ne alaka yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Oysa S10 çıktığında millet ikişer üçer alarak krediyi erken kapatıp ticaretini bile yapmıştı.

Bu telefonun yakın zamanda 7 bin seviyesine düşeceğini sanmıyorum ama 8-8,5 seviyesine 1 ay içinde inecektir. Hele şu saçma sapan sözde hediyeli ama fiyata bindirilmiş lansman süresi sona ersin de. Yok Beymen, yok Under Armour hediye çeki veriyor, ne alaka yahu.
    Benim tahminim şuan satışlar sıfıra yakın olduğundan ani şekilde psikolojik sınır olan 9.999 tl altına iner(note 10+). Eylüldeki iphone tanıtımından sonra 9.000 seviyesini görür, görmek zorunda yoksa çok müşteri kaptırır.

Edit: dün mediamarkt’ta fiyatını bilmeme rağmen samsung çalışanına note 10+ fiyatını sordum. Söylerken bile utandığını belli etti, suçlu gibi gözlerini yere kaydırıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 13 Ağustos 2019; 9:38:0 >

• Fiyatı, özellikleri vs her şeyi tartışılabilir ama bence Note 10 alınacak telefondur çünkü ana konu Smart arkadaşımıza ait değil . Ama merak etmeyin her türlü konuyu sabote edecektir
  • Yahu parası olan adamın bile şu telefonu almaması lazım cidden alana allah akıl fikir versin.
  • grisales G kullanıcısına yanıt
    S10 plus yüzde 25 otv li 6500-7500 arasi
    Note 10 yüzde 50li otv li 11400
    Otv yüzde yüz olursa 21000 TL mi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Görgüsüzmüsün acaba heryere kendini reklam ediyon ayıp günah alan var alamayan var
    Evet o biraz oyledir, telefon konusunda arabasinin fotograflarini falan paylasir ama tabi bu kimseyi ilgilendirmez diymi?
  • parası olan alsın, güzel telefon, parası olan ıphone alacağına bunu alsın
  • Bir telefona 10k+ veren biri ne biliyim
    Tamam ötvsi kuru şusu busu da 10k lan 10k
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

parası olan alsın, güzel telefon, parası olan ıphone alacağına bunu alsın
    Parası olan da almasın kardeş yazık günah. 3-4K lık telefonun yapamadığı neyi yapıyor bu cihaz?
  • Abi paramla ne yapacağımı sana soracak değilim sanırım. Herkes kendi kazandığına baksın bence. 3-4 binlik telefon başlığına gidebilir ve huzur bulabilirsiniz.
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    statü sembolü işte bu kafa senin ülkende hakim gidip orta doğu ülkelerini örnek verebilirsin statü görenlere örnek
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Abi paramla ne yapacağımı sana soracak değilim sanırım. Herkes kendi kazandığına baksın bence. 3-4 binlik telefon başlığına gidebilir ve huzur bulabilirsiniz.
    Aynı boş mantıkla iphone alıp almayacağımızı sana mı soracaz?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.