Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 lite + Fit2 bileklik 4399TL Turkcell.com (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.336
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alpkoca

M51 Bende istiyorum. 3150 TL' ye maliyeti nasıl geldi bilgi verebilir misiniz

Alıntıları Göster
    Ben bilgi vereyim. Shop.samsung.com 200 TL iade. Hopi yüzde 10 paracık. Hatta 3150 altına gelmesi lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hopi kampanyasında belirli ürünlerde %10 veriyor. Hopi veren ürünlerinde M51 yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

eski note4 kullanıcısı olarak bu telefonda da şebeke problemi olduğunu görmek güldürdü açıkçası note10 plus modellerinde de çok şikayet okudum. aradan 6 yıl geçmiş şebekesiz tablet yapmak bu firmaya yakışmıyor. almayı düşündüğüm telefondu erteleyip note20 lite bekleyeceğim veya aklımı çelen başka telefona giderim artık.
    geçen amerika'da da bazı hibrit bmw modelleri geri çağrılıyor diye okumuştum (bmwden başka marka da olabilir emin değilim). sebebi ise pillerin sürüş esnasında alev alma ihtimaliymiş. üretim bandındaki hata sebebiyle pillerin içine yabancı madde girmiş. pil üreticisi gene samsung note7'den sonra da değişen bir şey yok.

Bende Note 4 kullandım.

Şebeke problemi canımdan bezdirince gittim Note Fe aldım.

Onda da edge ekran, şebeke, volte problemleri var.

Note serisi hayranı olmama rağmen daha almayacağım,

Onun yerine oneplus ve xiaomi serisi cihaz alacağım.

alırsınız almazsınız size kalmış artık...

• telefon dediğin önce en temel işlevini yapar, görüştürür! şebeke problemi nedir yahu, gsm tarihiyle bir... sonra millet neden apple fanı vs!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simyaci -- 29 Kasım 2020; 21:34:48 >
  • amazondan çekler ile falan 4 bine almıştım online dersler için oldukça iyi hatta öğrencilerin sorularını çözmek için de güzel oldu,bahsedilen şebeke problemi nedir ben öyle bir sorun yaşamadım hiç,son zamanlarda gördüğüm en iyi fiyat, bu arada üstüne bileklik hediyesi ise cabası...

• quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

amazondan çekler ile falan 4 bine almıştım online dersler için oldukça iyi hatta öğrencilerin sorularını çözmek için de güzel oldu,bahsedilen şebeke problemi nedir ben öyle bir sorun yaşamadım hiç,son zamanlarda gördüğüm en iyi fiyat, bu arada üstüne bileklik hediyesi ise cabası...

ahize problemi filan demişler hocam siz yaşadınız mı ses gitmemesi filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m51 aldım ben...

samsungşop tan

3500 - 200 iade 3300 e geldi.

bu devirde f/p olayı oldu.

her iki telin de eksileri var ama fiyata vurursak m51 daha mantıklı geldi.

biri hopi veriyor demiş.yanlış bilgi hopi vermiyor.

• Kortex K kullanıcısına yanıt

Hayır inanın bu zamana kadar öyle bir problem olmadı ama sensör kısmı doğru ne parmak ne de yüz sensörü doğru düzgün çalışmıyor ama bence çok sorun değil olmasa da olur onlar kalem özelliği şarj vb özellikleri...

• 1 iş günü kargo diyordu ne zaman çıkacak. Ulaşacak merci yok.
  • Arkadasim aldi bilekligi yollamamislar ole bisey yok diye ekran goruntusu varmi elinizde oyle bisey yazdina dair diye elinde bilekligin hediyesi oldunu yazan gosteren ss varmidir arkadaslar ustune yatmaya calisiyorlar varsa yardimci olun lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pellev -- 2 Aralık 2020; 19:38:46 >
  • Pellev kullanıcısına yanıt
    Kampanya detaylarını okursa arkadaşınız telefonla birlikte yollanmayacağı yazıyordu zaten.
  • Jacks10 J kullanıcısına yanıt
    Nasil yollanicak peki anlamadim
  • Pellev kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Note 10 lite + Fit2 bileklik 4399TL Turkcell.com
  • Jacks10 J kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim
  • Note 4 telefonun şebeke problemi yüzünden çöp oldu.
    Artık note vs kimseye tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tirabzonli

Şu telefona niye mono hopörler koydularsa

Adı üzeri "Lite" kısılmış demek oluyor zaten

Ekrandan, işlemciden, hoparlörden kısacak işte.

• Arkadaşlar fit2 için kampanya zamanı uygulaması imei hatası veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_bozkurt -- 4 Aralık 2020; 21:17:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.