Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.977
Cevap
89
Favori
335.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonda note 10 da olan 3d tarama varmı. Birde bilgisayara bağlayıp çizim tableti olarak kullanılan bir fonksiyonu vardı deneyen oldumu
  • sstarr S kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da kampanya vardı 400 TL küçük ev aletleri alana 400 TL Samsung telefonlarda hediye çeki veriyordu. Normalde 4400 iken 4bine geldi.
    O aralar Media Markt te daha uygundu 600 TL mikrodalga hediyesi ile 4250 idi. Çoğu kişi o kampanya dan yararlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dwyane3Wade3 -- 29 Mayıs 2020; 9:58:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanım alışkanlıklarıma göre kaç saat ekran süresi alırım merak ediyorum, ona göre almayı düşünüyorum telefonu. Aslında ekran problemi olmasa s10 lite alırım ancak kronik donanımsal bir sorun tahminimce s10 lite daki. Pilinin bekleneni vermemesinin tek nedeni Exynos işlemci kanımca çünkü s10 lite çok daha iyi o konuda snapdragon olduğundan. Aşağıdaki kullanım alışkanlıkları ile sizce kaç saat ekran süresi alırım ?
    -Siyah tema
    -Bildirim gelen uygulamalar dışında arka planda kapalı uugulamalar
    -2 Google hesabı + gmail bildirim
    -Ağırlıklı sosyal medya kullanımı ve internet tarayıcı
    -Hiç oyun oynamam
    Teşekkürler
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    benzer senaryo bende 1.5 gün bekleme ve ortalama 7 saat ekran

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    S10 lite'da şu yeşil ekran sorunu olmasa, direk alacağım ya :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tface -- 29 Mayıs 2020; 13:26:56 >
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    realme x2 modeline baktınız mı?

Yok hocam, şimdiye kadar hep Samsung kullandım yeni Xiaomi ye geçtim ancak tekrar Samsung a döneceğim 2 telefon var aklımda Samsung note 10 lite ve S10 Lite. Samsung dışında marka düşünmüyorum sanırım alışkanlık var biraz.
  • Pil performansı için nasıl şarj edip kullanmalı Acaba? 20 ile 80 arası mi? Yoksa %4 =% 100 arası mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sile S kullanıcısına yanıt
    Ben genelde %20-%100 kullanıyorum
    Bence çok kasmaya gerek yok bu konuda ben bugüne kadar bütün telefonlarımı hep böyle sarj ettim. Pil kapasitesi 1.5-2 seneden önce düşmedi. Pilin performansını en çok sarjda iken kullanmak düşürüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: refsak

Arkadaşlar bu telefonda note 10 da olan 3d tarama varmı. Birde bilgisayara bağlayıp çizim tableti olarak kullanılan bir fonksiyonu vardı deneyen oldumu
    Telefon özellikleriyle ilgilenen yok heralde, forumun vay haline gerçekten.
  • refsak kullanıcısına yanıt
    uygulama yükleniyor ama kullanamıyoruz:

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

virtual tablet uygulamasıyla pcye bağlanıyor hiç denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 30 Mayıs 2020; 14:44:41 >
    Derinlik sensörü yok tabi bunda neyse çok elzem değil. Telefon gelsin tablet uygulamasını deneyeyim bilgi veririm buradan.

Teşekkürler.
  • refsak kullanıcısına yanıt
    Ben tablet uygulamasını denedim ve daha önceki sayfalarda bahsetmiştim, gayet pratik ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.

• Merhabalar, Galaxy Note 8 kullanıyorum .Samsung değişim kampanyası ile Note 10 Lite 2500TL'ye geliyor. Sizce alınır mı?
  • sezer1578 kullanıcısına yanıt
    Note8 i kendiniz satarsanız daha iyi fiyattan gitmez mi? Piyasasını bilmiyorum. Takaslarda genelde pek iyi fiyata gitmiyor da o nedenle dedim.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Garantisi bittiği için 3000TL edeceğini düşünmüyorum. Samsung çok iyi fiyat veriyor ama note 10 lite ile arasında ciddi farklar var mıdır acaba? Sonuçta Note 8 amiral gemisi.

• sezer1578 kullanıcısına yanıt
    Note8 e göre en büyük artısı bataryası olur sanırım. Diğer işlemci ve ram farkı günlük kullanımda hissedilir mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Note8 e göre en büyük artısı bataryası olur sanırım. Diğer işlemci ve ram farkı günlük kullanımda hissedilir mi bilmiyorum.
    Ben de öyle düşünüyorum. Ek olarak 2 sene güncelleme alacak
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.