Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.977
Cevap
89
Favori
335.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emsi89

Merhaba arkadaşlar, kalem ihtiyacı dolayısıyla bugün hb den 150 TL market alışverişi ile birlikte 4300 TL ye almış bulundum. Formu en başından okumaya başlıyorum. Sağlıklı günler...
    Hayırlı olsun arkadaşım, güle güle kullanın.

• emsi89 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, ben hala bekliyorum gelecek diye Teknosa'dan Ürünler hala hazırlanıyor konumunda haftaya gelir sanırım
    Bir daha Teknosa'dan internet alışverişi yapacağımı düşünmüyorum hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F4A3289BF -- 7 Nisan 2020; 21:31:0 >
  • Hocaö hepsiburada n11 gittigidiyor hem hıziı getiriyor hemde iade erriğimde en fazla 3 günde para iade ediliyor ama geçen vatandan note 10 lite aldım 4500 e iade ettim şuan ellerine geçeli 10 gün oldu ortada para yok :)))

Bu arada hb' de şuan 4.150 tabi 150 liralık temizlik ürünleri alman şartıyla Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• emocan21 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam haklısınız, açıkçası bugün müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirip para iadesi isteyecektim ama kartımda limit kalmadığı için hb'den sipariş veremem diye kaldı öyle. Para iadesini Allah bilir ne zaman yaparlar. Temizlik ürünü de olsa illaki eve alınıyor, fazladan dursun zamanı gelince zaten o para verilecek yine :)

Şu an kullandığım telefon sorunlu olmasa beklerimde evden çalışıyorum sürekli whatsapp ve telefon görüşmesi yapıyorum ondan sıkıntı oldu benim için. Size de hayırlı olsun güle güle kullanın :)
  • sürekli telefonun fiyatı düşüyor beklesek mi acaba bilemiyorum :)
  • Garagulli35 kullanıcısına yanıt
    Dolarda yükseliyor onuda göz önünde bulundurmak lazım :)
    Bence uzun bir süre 4000-4500 arası gezinir.
  • Selam, kamera performansı olarak deneyimleriniz nasıl?
  • Vialpando kullanıcısına yanıt
    Note 10u aratmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vialpando kullanıcısına yanıt
    Youtube da kamera karşılaşılmalarini izleyin derim çok güzel sonuçlar veriyor orada.

• quote:

Orijinalden alıntı: emocan21

Hocaö hepsiburada n11 gittigidiyor hem hıziı getiriyor hemde iade erriğimde en fazla 3 günde para iade ediliyor ama geçen vatandan note 10 lite aldım 4500 e iade ettim şuan ellerine geçeli 10 gün oldu ortada para yok :)))

Bu arada hb' de şuan 4.150 tabi 150 liralık temizlik ürünleri alman şartıyla
    Beğenmediğinizden mi yoksa aldıktan sonra başka yerde daha uyguna gördüğünüzden mi?

• kenai kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgiler için
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Samsung kendi sitesinde bugün 1000 lira zam yapmış 5299 olmuş...
  • WindWild kullanıcısına yanıt
    Ilk haftadan sonra o fiyata çıkardı, yeni değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Dün 4299 du.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan galaxy note 9 kullanıyorum ne yalan söyleyeyim çok memnunum...
    Sırf çift simli bşr telefona ihtiyaç duyduğumdan galaxy note 10 lite siparişi verdim...
    Ama xiaomi redmi k30 pro zoom tanıtılınca note 10 lite bi anda bana saçma bşr fikir gelmeye başladı...

Bu arada note 10 lite işlemci ve kalem hariç galaxy a71'in ta kendisi ve özellikle samsung aon 2 senedir galaxy A serisini ciddi oranda kalitesizleştirdi...

Malzeme kalitesi sıfır
    Kamera kalitesi sıfır

Samsung galaxy A 2016 serisi kaliteli olarak ve kamera olarak a71 i dahi sollar ...

Ama note ve s serisi premium

Özet olarak çoktandır çift simli bir telefone ihtiyacım vardı ama kalemden ayrılamıyırdum hem kalemli hem çift simli note 10 lite gördüğümde bşr anlık heves ile aldım ama k30 pro zoom türkiye ye gelir gelmez alacam adamlar hiç bir şeyden kısmamış ve her donanımda en üstün ve en yeni teknolojiyi kullanmışlar..

• Uzun zamandır note serisi kullanıyorum ayrılık zor olacak bu arada telefonumu (galaxy note 9) almak isteyen varsa satma niyetindeyim...
    Geçen sene şubatta samsung türkiye sitesinden aldım 300 liralık led wiev akıllı kılıf ile birlite...
    Çizik değil nokta dahi bulamazsınız sıfırdan farkı yoktur....

Sonra da Note 20 serisine geçersiniz 👍

Doğrudur hocam.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.