Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ekran kalitesi nasıldır peki düşük ışıkta solgunluk ve yansıma oluyor mu?

Eğer son parlaklıkta kullanırsan hiçbir sorun yaşamazsın. Fakat bu tablette her tablet gibi ekranı parlak ben mat olmasını isterdim
  • Yaw, benim bir sorum olacak sizlere cevaplarsanız sevinirim.

Tabletimi saat itibariyle dün aldım.İçinde %51 sarj ile geldi kulandım bir süre ve %4'e kadar indirdim prize taktım ve 4,5 saat sonra şok oldum!

4,5 Saatte " %4 "ten " %92 "ye kadar dolabilmiş sizce normalmi? ve ilk sarj süresi ne kadar olmalı?,

not : sarjı cihaz kapalı durumdayken yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akocan123 -- 30 Temmuz 2013; 6:43:00 >
  • akocan123 A kullanıcısına yanıt
    normal
  • 900-1000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 30 Temmuz 2013; 8:28:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akocan123

İçinde %51 sarj ile geldi kulandım bir süre ve %4'e kadar indirdim prize taktım ve 4,5 saat sonra şok oldum!

4,5 Saatte " %4 "ten " %92 "ye kadar dolabilmiş sizce normalmi? ve ilk sarj süresi ne kadar olmalı?,

4.5 saat size "uzun" mu geldi?

Normalde akıllı telefonların 1500~2000mah pillerinin bile 1A'lık adaptörlerle 2~2.5 saatte dolduklarını,
    Note2'nin 3100mah pilinin 2A adaptörle 2.5~3 saatte dolduğunu göz önünde bulundurarak;

elinizdeki TABLETin 7000mah kapasiteli pilinin dolum işleminin 2A adaptör ile 4.5~5 saat sürmesi de gayet doğal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reberudum

Arkadaşlar merhaba,
    N8005 kullanıorum telefon özelliğini aktif etmek istiyorum, n8005 e n8000 root atılması ile ilgili detaylı bir rehber varmı lütfen kaynak bulamıyorum yada yanlış arıyorum...
    açıkcası bulunduğum yerde telefonculara güvenmiyorum....

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Burada

http://yesilcin.com/index.php/topic,12590.0.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoklu pencere çift görünüm şeklinde iki farklı s-note belgesi açabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Çoklu pencere çift görünüm şeklinde iki farklı s-note belgesi açabiliyor muyuz?

Denedim ve oldu :)
     Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia tablet z de s pen ve çoklu pencere özellikleri var mı bide bu cihazın grafik işlemcisi oyunlarda yetersiz kalmaz mı huawei tabletlerinde(16 çekirdeli) filan ve motorola droid maxx cep telefonlarında birden çok çekirdekli grafik işlemciler (4çekirdekli) kullanabiliyorlarda samsung niye kullanmıyor yada mesela mali 400 deniyor o 1 den çok işlemciye zaten sahip mi özelliklerin o kadar ayrıntılı yazdığı başka bir yer bulamadım bana birisi bunu anlatabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulerte -- 31 Temmuz 2013; 1:52:45 >
  • NoTingMan kullanıcısına yanıt
    Uyanıksanız biraz bahseder misiniz, ilk belge kapanmadan ikinciyi nasıl açtınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 31 Temmuz 2013; 2:54:23 >
  • Herkese meraba bugun tablete surum guncellemesi yaptim ara sira donan tablet simdi jet gibi MaşAllah ir sorum olucak sizlere biliyorum cok fazla soru soruyorum ama bu son söz :)

Tableti her actigimda indirdigim uygulamalarin bazilarina durduruldu kapatildi diyor ve secenekler arasindada " rapor " ve " kapat " var nedir bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akocan123 -- 31 Temmuz 2013; 3:58:23 >
  • Herkese meraba bugun tablete surum guncellemesi yaptim ara sira donan tablet simdi jet gibi MaşAllah ir sorum olucak sizlere biliyorum cok fazla soru soruyorum ama bu son söz :)

Tableti her actigimda indirdigim uygulamalarin bazilarina durduruldu kapatildi diyor ve secenekler arasindada " rapor " ve " kapat " var nedir bu ?
     Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Uyanıksanız biraz bahseder misiniz, ilk belge kapanmadan ikinciyi nasıl açtınız :)

Valla daha yeni gördüm yatmıştımda önce s-note u açtım sonrada kalemin üstündeki tuşa basılı tutarak ekrana iki kez dokundurdum ard arda ikinciside açıldı
  • İkinci açılan S Note değil yalnız, Açılır Not uygulaması. S Note un özelliklerinin hepsine sahip değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfisti_35900 -- 31 Temmuz 2013; 11:15:55 >
  • Arkadaşlar tablet dün elime geçti çok beğendim son güncellemesini yaptım gayet stabil çalışıyor bir iki sorum olucaktı
    1.ayarlar menüsünde wifi kısmına bastığım zaman sürekli wifi taraması yapıyor bu normal mi
    2.sağ alt köşede sim yok simi takın yazısı gitmiyor
    3.son sorum yeni güncelleme çıkma olasılığı var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaaannn_ -- 31 Temmuz 2013; 13:21:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManusH

quote:

Orijinalden alıntı: burock_sucre

Arkadaşlar merhaba, acaba note 10.1'in 64gb dahili hafızalı modelini bulabileceğim bi yer mevcut mu? Ve ayrıca Amerika'la Türkiye fiyatları çok mu farklı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. En uygun koşulda bulup bende aranıza katılmak istiyorum

Hem n8000 hem de n8010, 16,32 ve 64GB versiyonlar şeklinde üretilmişler
    ancak Türkiye'de yaygın olarak 16GB satılmakta.
    Hatta TR için n8005 şeklinde yeni model numarası dahi düzenlenerek satılıyor.
    (Telefon özelliği iptal edilip, sadece data için kullanılan 3G model)

32 veya 64 modellerin satıldığına rastlamadım
    ancak Amerika fiyatlarını sorduğunuza göre eğer imkanınız varsa oradan getirtebilirsiniz tabi...

Bu modellerden birinin sadece WiFi diğerinin WiFi+3G olduğunu dikkate alınırsa,
    3G versiyon için yurtdışından getirilen cihazın IMEI kaydettirilmesi gerekecektir.

Ben alirken Amerikadan 32gb modeli vardi ama kalmamisti 16 aldim, 64 uretilmiyomus

• quote:

Yaw, benim bir sorum olacak sizlere cevaplarsanız sevinirim.

Tabletimi saat itibariyle dün aldım.İçinde %51 sarj ile geldi kulandım bir süre ve %4'e kadar indirdim prize taktım ve 4,5 saat sonra şok oldum!

Sizinki iyi bile ben ilk aldigimda kapanana kadar bitirdim sonra 24 saatte tam sarj oldu yavas doluyor ilk alindiginda

• quote:

Herkese meraba bugun tablete surum guncellemesi yaptim ara sira donan tablet simdi jet gibi MaşAllah ir sorum olucak sizlere biliyorum cok fazla soru soruyorum ama bu son söz :)

< Resme gitmek için tıklayın >< Resme gitmek için tıklayın >

Yokmu soruma cevap verebilecek biri?

• kaaannn_ kullanıcısına yanıt
    1-Normal
    2-Gitmez
    3-6 aya kadar çıkar diye tahmin ediyorum,Android 5.0'a kadar güncelleme alacağı kesin.
  • quote:

quote:

Herkese meraba bugun tablete surum guncellemesi yaptim ara sira donan tablet simdi jet gibi MaşAllah ir sorum olucak sizlere biliyorum cok fazla soru soruyorum ama bu son söz :)

< Resme gitmek için tıklayın >< Resme gitmek için tıklayın >

Yokmu soruma cevap verebilecek biri?

O bahsettiğin programlar kendi kendini kapatıyor. Buna 'force close' deniyor.
    Kurulumdaki bir hata veya uyumsuzluk nedeni ile, bazen de bellek sorunu nedeni ile olabliyor. Rapor /kapama/ bekleme seçeneklerinden birini seçebilirsin.
    Rapor demek internet yolu ile bilgi göndermek..

Doğru çalışması için yapılabilecek tek bir yöntem var o da uygulamalar menüsünden sorunlu programı seçip 'verileri temizle' tuşuna basmak.
    Oldu oldu, olmadı uninstall edip o programdan kurtulacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 31 Temmuz 2013; 18:26:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.