Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galaxy Note 10.1 N8005 sahibiyim ve google earth 7.0.3 yükledim ama görüntüler güncel değil. Google earth den nasıl güncel haritalara bakabilirim veya canlı haritalara bakabilirim? Bir de cihazda arka planda çalışan programları nasıl kapatabilirim? İşletim sistemini 4.1.2 yapmadan önce (4.0.4 iken) dosya yöneticisi vardı kendi üzerinde onun vasıtası ile kapatabiliyordum ama güncelleme sonrası kayboldu ve artık arka planda çalışan programları kapatamıyorum. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar bir sorum bir de ricam olacak. Sorum: tabletimi evdeki bilgisayar ve tv agina dahil etmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ya da yapılabilir mi?
    Ricamsa şu: broadcaste.nette torrent uyeligim vardi ama bir suredir girmedigim icin silmisler bir turlu de actiramadim. Uyeligi olan aramızda biri varsa davetiye rica edebilir miyim? Tabi davetiye hakki varsa
  • En alt Soldan 3. şekle bas.Görev yöneticisi ve tümünü sonlandır seçeneği çıkıyor...

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcy -- 27 Mayıs 2013; 0:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.ozgur

Arkadaşlar bir sorum bir de ricam olacak. Sorum: tabletimi evdeki bilgisayar ve tv agina dahil etmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ya da yapılabilir mi?
    Ricamsa şu: broadcaste.nette torrent uyeligim vardi ama bir suredir girmedigim icin silmisler bir turlu de actiramadim. Uyeligi olan aramızda biri varsa davetiye rica edebilir miyim? Tabi davetiye hakki varsa

bu gün teamviwer kurdum.
    artık notebook um hep yanımada, flash falan açmama artık yalan oldu.
    tabletım wındows oldu.

bu yazıyıda tabletten,teamviwer kullanarak, notebook bağlantılı yazdım.

exe, flv vs bilgisayarda ne çalışıyorsa tabletten aç, internet tabiki şart..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyman -- 27 Mayıs 2013; 8:29:29 >
  • Air view sadece spenle mi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Air view sadece spenle mi oluyor

• Arkadaslar 3 gundur tableti kapatip actigimda com.progess.google durduruldu uyarisi aliyorum.nedendir bu. Cok can sıkmaya basladi. Tablette herhangi bir temizlik de yapmadim yanlislikla birsey mi sildim acaba.Fikri olanlar acil yazabilirler mi ?

• Yedekleyip fabrika ayarlarina donunce duzelir gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

Arkadaslar 3 gundur tableti kapatip actigimda com.progess.google durduruldu uyarisi aliyorum.nedendir bu. Cok can sıkmaya basladi. Tablette herhangi bir temizlik de yapmadim yanlislikla birsey mi sildim acaba.Fikri olanlar acil yazabilirler mi ?

Ayarlar kısmından uygulamar içine gelip "internet" önbellek ve veriyi silmeyi dener misiniz?

• Merhabalar,
    Bir süredir tablet pc için araştırıyordum sonunda seçimimi Samsung dan yana kullandım şimdi aranızdayım. N8000 modelini aldım, tablet dün geçti elime. Ancak akşam geç saatlerde deneme imkanı bulabildim. Cihaz wi-fi ye bağlanır bağlanmaz güncelleme verdi. Yaklaşık 1 saat içinde Türkçe JB 4.1.2 olarak yeni sürüm yüklendi.(470 Mb+38 Mb) Forumdan bu tablet ile ilgili birçok bilgi edineceğime eminim. Bilgisini paylaşan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozankaracan

Merhabalar,
    Bir süredir tablet pc için araştırıyordum sonunda seçimimi Samsung dan yana kullandım şimdi aranızdayım. N8000 modelini aldım, tablet dün geçti elime. Ancak akşam geç saatlerde deneme imkanı bulabildim. Cihaz wi-fi ye bağlanır bağlanmaz güncelleme verdi. Yaklaşık 1 saat içinde Türkçe JB 4.1.2 olarak yeni sürüm yüklendi.(470 Mb+38 Mb) Forumdan bu tablet ile ilgili birçok bilgi edineceğime eminim. Bilgisini paylaşan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler..

N8000 olduğundan emin misin?
    Eğer öyle ise Nereden kaça aldın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

Orijinalden alıntı: ozankaracan

Merhabalar,

N8000 olduğundan emin misin?
    Eğer öyle ise Nereden kaça aldın?

Piyasada sahte cihaz mı var acaba içime kurt düştü :), cihazın ayarlar menüsünde N8000 yazıyor. Siz cihazın N8005 olabileceğini, N8000 romu yüklenerek satılıyor olabileceğini mi demek istiyorsunuz. Belki haklı da olabilirsiniz ama inanın kutuyu ilk açanın ben olduğumu düşünüyordum oysaki :) Cihaz N8000 olarak yurtiçi birçok sitede satılıyor halen. Gittigidiyordan aldım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankaracan -- 28 Mayıs 2013; 10:38:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Arkadaslar 3 gundur tableti kapatip actigimda com.progess.google durduruldu uyarisi aliyorum.nedendir bu. Cok can sıkmaya basladi. Tablette herhangi bir temizlik de yapmadim yanlislikla birsey mi sildim acaba.Fikri olanlar acil yazabilirler mi ?

Ayarlar kısmından uygulamar içine gelip "internet" önbellek ve veriyi silmeyi dener misiniz?

Degusen birsey olmadi. Tablet cok da kasiyor bu aralar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Degusen birsey olmadi. Tablet cok da kasiyor bu aralar.

Tum uygulama verilerini silerek cozdum.tesekkurler

• Gitti gidiyor com n8000 kayıtlı 1345 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: omerburhan

Gitti gidiyor com n8000 kayıtlı 1345 tl

"Kayıtlı" dediğinize göre yurtdışı cihazdan bahsediliyorsa
    zaten Türkiye cihazı olan
    hem de distribütör garantili n8005 daha avantajlı değil mi?
  • N8000 telefon özelliği var imei kayıtlı faturalı ve 2 sene garantili sim kart tak ve konuş

• quote:

Orijinalden alıntı: omerburhan

N8000 telefon özelliği var imei kayıtlı faturalı ve 2 sene garantili sim kart tak ve konuş

Dostum Aveadan telpa garantili N8005 i 1200 TL ye aldım telefon özelliğini çok kolay bir şekilde açabiliyorsun.Bence hiç uğraşma alette bir sorun da oldumu tekrar orjinal roma dönersin verirsin garantiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUX -- 28 Mayıs 2013; 19:36:01 >
  • Arkadaşlar sorulmuştur elbet ama acaba ekran görüntüsünü videoya alan bir program var mı?
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni kullanıcılar msj'ı alıntı yapınız. Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.