Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılcal çizik bile yok. Ayrıca Samsung'un orijinal kılıfını kullanıyorum, kullanmadığım zamanlarda kapalı duruyor, o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Ekran gorilla glass türü bir şey sanırım ???

Geçenlerde burada da bir tartışma vardı sanırım yahut başka bir yerde okumuştum: Amerika'da ve Avrupa'da satılanları öyleymiş ama Türkiye'de ve bazı ülkelerde satılanlar değilmiş!
  • O tartışma S2 için çıkmıştı.

Parmak izi bende de kalıyor ancak dert etmiyorum zira o kadar görünmüyor ayda 1 siliyorum yetiyor.
  • 3g modelini kullanıyorum ve çok memnunum tek bir şey dışında: o da sim kart yuvasından sim kartı çıkarmanın zorluğu. Cımbız gibi birşey olmadan hayatta çıkmıyor, ya da benim tablette sorun var, sizde de öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iciguven

3g modelini kullanıyorum ve çok memnunum tek bir şey dışında: o da sim kart yuvasından sim kartı çıkarmanın zorluğu. Cımbız gibi birşey olmadan hayatta çıkmıyor, ya da benim tablette sorun var, sizde de öyle mi?

Bastırınca sim kart çıkıyor, çekmeyin bastırın, sonra cımbıza gerek kalmadan iki parmakla rahatça çıkarıyorum ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bastırınca bir miktar yukarı çıkıyor ama sonra cımbız olmadan çekemiyorum ben resmen gelmiyor çünkü parmakla tutacak kadar yukarı çıkmıyor bastırınca
  • Bende kalem ucuyla bastırıyorum elimle alıcak kadar yukarı çıkıyor.Sizinkinde problem var herhalde.
  • Arkadaslar ekran jelatini dokunmstige ne kadsr etki ediyor
    Seffaf mat fark eder mi

• İki gün önce 8010 aldım.
    Şarjı bitince eşim şarja takmış ve açmaya çalışmış galiba,
    şu anda "infinite loop" denilen sorun başladı;
    bir türlü açılmıyor, sürekli yeniden açılma döngüsüne giriyor.
    Başlama tuşunu basılı tutmak işe yaramıyor, kapatamadım bile.

Henüz root filan etmemiştim.
    Başına gelip de çözebilmiş olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselp

İki gün önce 8010 aldım.
    Şarjı bitince eşim şarja takmış ve açmaya çalışmış galiba,
    şu anda "infinite loop" denilen sorun başladı;
    bir türlü açılmıyor, sürekli yeniden açılma döngüsüne giriyor.
    Başlama tuşunu basılı tutmak işe yaramıyor, kapatamadım bile.

Henüz root filan etmemiştim.
    Başına gelip de çözebilmiş olan var mı?

Bunlar basit sorunlar telaş etmeye gerek yok.

Tuşlara biraz uzun basarak fişe sokup çıkararak kurcalayın açılacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Ne kadar süredir ekran koruyucusuz kullaıyorsunuz? bir de s pen i devamlı kullanıyor musunuz? Ben s pen i sürekli kullanmak zorundayım

Çok uzun süredir kullanıyorum. Başta koruyucu da kullanmıştım. Ancak bir ay sonra yenisini takmak için çıkarttım birkaç gün koruyucusuz kullandığımda dokunma hissinin bile daha güzel olduğunu ve s-pen'e daha iyi tepki verdiğini fark edip aldığım koyucusunun ikincisini takmaktan vaz geçip devam ettim 7 aydırda koruyucusuz kullanıyorum. Parmak izi tabi ki kalıyor fakat üstünüze sürerek bile temizleyebiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar uzun zamandır şu tablet işini araştırmaktayım.
    Ucuz yollu Çin malı onu mu alayım bunu alayım derken okuduklarımdan sonra kafam iyice karıştı ve doğru olanın samsung 8010 olduğuna karar verdim. Ev kullanımı için 8010 16 Gb yeterlimidir. Wifi çekimi nasıldır. Oyun v.s oynanmayacak. 3G v.s de istemiyorum. Düşüncelerinizi almak isterim. İyi forumlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxbats

Arkadaşlar uzun zamandır şu tablet işini araştırmaktayım.
    Ucuz yollu Çin malı onu mu alayım bunu alayım derken okuduklarımdan sonra kafam iyice karıştı ve doğru olanın samsung 8010 olduğuna karar verdim. Ev kullanımı için 8010 16 Gb yeterlimidir. Wifi çekimi nasıldır. Oyun v.s oynanmayacak. 3G v.s de istemiyorum. Düşüncelerinizi almak isterim. İyi forumlar....

Çin malı tabletlerle kıyas götürmeyecek kadar güzel bir cihaz. Wi-Fi olarak soruyorsanız ben çok memnunum, eskiden kullandığım çin malı tabletln bağlanamadığı noktalardan sorunsuzca wi-fi bağlantısı kurabiliyorum.
  • Bir ust modeli ne zaman cikicak bilgileri sizdirildimi yeni tablet alicamda onu beklemeyi dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorma, bende beklyorum, yoksa yarın alabilirim. Ama çözünürlüğü yükseltebilseler hiç düşünmezdim.
  • Samsung Galaxy Bote 10.1 N8005 tabletimi evdeki tablet fazlalığından dolayı satmayı düşünüyorum.

Cihaz Teknosa'dan alındı, faturası ve kalan 17 ay Samsung Türkiye garantisi var. Arkasındaki koruma filmleri vs. satın alındığı gibi duruyor. Elektronik cihazlarımı çok titiz kullandığım için üzerinde kılcal çizik dahi yok.

Beraberinde tableti satarsam artık işime yaramayacak Samsung EFC-1G2NGE Book Cover kılıf ve kapak+stand olarak da kullanılabilen bluetooth klavyeyi de göndereceğim.

sahibinden.com'da 127457190 numaralı ilanı ilanı az önce verdim. Yayın onayından sonra ilanı cihazın fotoğrafları ve videosu ile görebilirsiniz.

Saygılar,
    Bahri

• arkadaslar bana yardım edermısınız samsung galaxy note 10.1 n8000 im var imei cakmak ıstıyorum bunu nasıl yapabılırım arastırdım bır lınk bulamadım bana yardımcı olurmusunuz nasıl yapacagımı gosteren bır lınk de ısımı gorur bu ısı para ıle yapıyorlarmı yapıyorlarsa nerede yaparlar
  • forumda ilanim var 1.5 aylik sifir gibi note 10.1 n8005 imi cok uygun fiyata satiyorum

ilgilenenlerin dikkatine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar,

N8005 modeli kaç gb hafıza kartı destekliyor acaba?

32 gb kesin ama 64 gb diyenler var kullananlar yardımcı olursa sevinirim..

tşk..
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxbats

Arkadaşlar uzun zamandır şu tablet işini araştırmaktayım.

Kesinlikle ucuz yollu çin malı tablet alma.Hasta olursun.Dokunmatiği vs.yazılım güncellemesi,servisi çok sorun çıkartır.Daha önce birisinde görmüştüm delirmemek elde değil kullanırken.

Önceki tabletim Vodafone smart tab 10 du.Tanıdığımın İpad inide kullanmıştım.Şimdi n8010 aldım ve diğerleriyle kıyaslanamayacak ipad le yerine göre geçecek yerine göre gerisinde kalacak ama yarışacak bir alet.

Wifi çekimi çok iyi.Telefonumdaki interneti modem yapıp dışarıdada rahatlıkla kullanabiliyorum...Tavsiye ederim...

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.