Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yenicarsımdan aldım samsun garantili geldi 1325 tl ye 12 taksit +%10 chip para ile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Ben Türkiye sürümü olarak en son sürüme güncelledim tabletimi. Root yapıp CWM üzerinden yedeğini alıp bilgisayara kaydetmeyi düşünüyorum. Sonra da herhangi bir N8000 4.1.2 veya 4.2.1 yazılımını kurmak istiyorum. Bunları yaptım diyelim. İlerki zamanlarda tablet arıza yaptı ve garantiye götürmek istiyorum ve elimdeki yedeği tablete geri yüklüyorum. Herhangi bir problem olur mu serviste ?

Triangle Away programı ile custom rom sayacını sıfırlaman gerekir. Samsung son dönem ürettiği cihazlara orjinal olmayan yüklemeleri sayan bir sayaç eklemiş ama onun da kolayını bulmuşlar. belirttiğim program sayacı sıfırlryor tarafımdan denenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feyzo60 -- 21 Ocak 2013; 16:37:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Ben Türkiye sürümü olarak en son sürüme güncelledim tabletimi. Root yapıp CWM üzerinden yedeğini alıp bilgisayara kaydetmeyi düşünüyorum. Sonra da herhangi bir N8000 4.1.2 veya 4.2.1 yazılımını kurmak istiyorum. Bunları yaptım diyelim. İlerki zamanlarda tablet arıza yaptı ve garantiye götürmek istiyorum ve elimdeki yedeği tablete geri yüklüyorum. Herhangi bir problem olur mu serviste ?

Sorun olacağını sanmam. Zaten N8005'in 4.0.4 orjinal romu var internette. O rom odin ile yüklenebilir sanırım ve servise sorunsuzca gönderilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phpcooker

http://www.reyontek.com/Samsung-Galaxy-Note-10-1-N8005-Siyah-Tablet-Bilgisayar_5849.html#0?ref=akakce&v=1.31.5 burada 1244 tl ve resmi distribütör garantili yazıyor.

Ben de buradan ilk çıktığında almıştım, hatta yerlerine gidip elden teslim almıştım; doğrudur distribütör garantili.
  • iPhone 4s 'den Note2 ye geçtim, iPad3'üde Note 10.1 yaptım. Herkes selamlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

Bu tableti oyun oynamak için alacağim.
    Bağzı arkadaşlar GameLoft ve diğer oyunların çoğunu göstermiyor Android Marketde yazmışlar.Bu doğru mu ?
    Bu tableti veya İpad 4 32 GB wifi + 4g almayı düşünüyorum.Hangisini Tercih Etmeliyim ?
    Beni bu tablete çeken şey 2 Gb Ram ve 4 Çekirdekli İşlemcisi oldu.

İpad 4 donanım olarak daha iyi. Ekran olarakta eğer oyun önemli ise İpad 4 al derim.

Bağzı arkadaşlar GameLoft ve diğer oyunların çoğunu göstermiyor Android Marketde yazmışlar.Bu doğru mu ?
    Kurulan uygulamalar SD karta değil Tabletin içine kuruluyormuş sanırım bu konu hakkında bilgi verebilecek arkadaş varmı

• Ota update ile Almanya'dan gelen N8010 cihazimi 4.1.1 yapmistim. Simdi bir kies e baglayayim dedim, 4.1.2 update gelmis. Almanyadan alan varsa bilginize arkadaslar. Ne zamandir var bilmiyorum, ben yeni gordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni kullanıcılar msj'ı alıntı yapsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DganC.

Merhaba arkadaşlar. Yeni kullanıcılar msj'ı alıntı yapsınlar

Alalı bir ay oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

Bu tableti oyun oynamak için alacağim.
    Bu tableti veya İpad 4 32 GB wifi + 4g almayı düşünüyorum.Hangisini Tercih Etmeliyim ?
    Beni bu tablete çeken şey 2 Gb Ram ve 4 Çekirdekli İşlemcisi oldu.

2GB Ram bonkörlükten değil de biraz ihtiyaçtan konulmuş gibi dostum.

Ben de S2 vardı, o 1GB Ram ile geliyodu. yoğun kullanımın akşamında 600-650 kullanım gösteriyordu.

sonra Note2 aldım, vaayyy 2GB dedim. ama aynı şekilde kullanımın sonunda bellekte 1.2GB gibi bir kullanım gösteriyor

sonra Note 10.1 aldım o da benzer şekilde...

işi yüzdeye vurursan çok da bi esprisi yok. Haa problem mi değil

• video düzenleyicide resimleri video haline getirmek istiyorum,

ancak tablete eskiden yüklediğim resimleri buluyor, yeni resimleri bulamıyor, aynı durum müzikler içinde geçerli,

resim ve müzikleri gördüğü klasörlerede taşıdım ama problem çözülmedi,

tabletimizde yenile diğe bir tuş veya fonksiyon yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyman -- 22 Ocak 2013; 12:00:07 >
  • quote:

2 ay oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyman

video düzenleyicide resimleri video haline getirmek istiyorum,

ancak tablete eskiden yüklediğim resimleri buluyor, yeni resimleri bulamıyor, aynı durum müzikler içinde geçerli,

Sistem yazilimi olan Media scanner app da bir sorun olabilir.

• Şu kulaklık bir tek benim mi kulağımda durmuyor arkadaş? Bu ne yaaa?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

beyaz
  • quote:

3 gun once aldim

• Kullancı listesi editlenmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: y_beyazit

S note programından aldığım notları dışarıya sadece metin, pdf ve snb dosyası şekilde alabiliyorum. Benim bu snb uzantılı dosyası windows işletim sisteminde alabileceğim bir uygulama var mi? Bu arada sadece açmasin üzerinde oynama yapmama izin versin. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam snb uzantı konusunda tek mesajı sen atmışsın ben de sana yazıyorum bu yüzden.PDF'i SNB'ye dönüştürmeye imkan var mı biliyor musun ?

PDF formatlı biyoloji atlaslarımı S-Note programına aktarırken siyah beyaz olan resimleri almıyor,atlas yarım kalıyor.Bir fikrin var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Athelas_

quote:

Orijinalden alıntı: y_beyazit

S note programından aldığım notları dışarıya sadece metin, pdf ve snb dosyası şekilde alabiliyorum. Benim bu snb uzantılı dosyası windows işletim sisteminde alabileceğim bir uygulama var mi? Bu arada sadece açmasin üzerinde oynama yapmama izin versin. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam snb uzantı konusunda tek mesajı sen atmışsın ben de sana yazıyorum bu yüzden.PDF'i SNB'ye dönüştürmeye imkan var mı biliyor musun ?

PDF formatlı biyoloji atlaslarımı S-Note programına aktarırken siyah beyaz olan resimleri almıyor,atlas yarım kalıyor.Bir fikrin var mı ?

pdf leri neden ekran fotoğrafı çekerek
    not haline getirmiyorsun,

ben öyle yapıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

Orijinalden alıntı: spyman

video düzenleyicide resimleri video haline getirmek istiyorum,

Sistem yazilimi olan Media scanner app da bir sorun olabilir.

resimleri sd kart ve tabletin klasörlerinin hepsine koydum ama sadece tek fotoğrafı görüyor,
    PS touch bütün resimleri görüyor.. sd kartı çıkarınca resim gidiyor takınca yine tek resim görüyor...

scanner i nasıl düzelteceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyman -- 22 Ocak 2013; 16:21:56 >

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.