Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Legolas

N8000 4.1.2 yükledim. dokunmatik ekran iyileşmiş, telefon ve sms fonksiyonları çalışıyor.

kardeş kiestenmi indirdin?
  • CWM ile yaptım. Yedek falanda almadım içerisindeki verilerim kaybolmadı. tek sıkıntı telefon olarak kullanırsam kulaklıkta telefon açma tuşunun olmaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Arkadaşlar N8005 cihazım var. Açıkken USB'ye bağlayınca veya prizdeyken şarj olmuyor. Pilin üzerinde çarpı işareti var. Tablette sorun mu var acaba ?

Usb'den şarj olmaz dostum...

Usb bağlandığında şarj göstermesinde çarpı çıkıyor fakat şarj oluyor. Ben daha bu sabah keşfettim bunu :)
    Not: çok yavaş şarj oluyor ama prize takip yaptığınız barajdan daha uzun gidiyor doldurma işlemi sayısal olarak gerçekleştiği için isteyen deneyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizin lifi de durduğu yerde kopuyordu? Interneti bir islem yaparken kullanıldığında kopuyor. Sizlerde oluyor ve aşağıda resmin başarısındaki gibi zırt pırt baglandi diyor mu? Yalnız bende mi oluyor yoksa?
    Resim bekliyorum.
    Not: internetten video falan izlerken kesinlikle kopmuyor. Ya da interneti aktif olarak kullandığım anlarda

[simage]http://a1301.hizliresim.com/15/n/j526q.png [/simage]

• Arkadaşlar sizin wifi de durduğu yerde kopuyordu? Internette bir islem yapmazken kullanılmadigi zamanlar kopuyor. Sizlerde oluyormu ve aşağıda resmin aşagisındaki gibi zırt pırt baglandi diyor mu? Yalnız bende mi oluyor yoksa?
    Resim bekliyorum.
    Not: internetten video falan izlerken kesinlikle kopmuyor. Ya da aktif olarak interneti kullandığından kopmuyor
    Resim:
    http://a1301.hizliresim.com/15/n/j526q.png
    Resmi asagi doğru indirin zyxel baglandi diyor
    Zyxel benim modem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epidoras -- 20 Ocak 2013; 21:26:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epidoras

Arkadaşlar sizin lifi de durduğu yerde kopuyordu? Interneti bir islem yaparken kullanıldığında kopuyor. Sizlerde oluyor ve aşağıda resmin başarısındaki gibi zırt pırt baglandi diyor mu? Yalnız bende mi oluyor yoksa?
    Resim bekliyorum.
    Not: internetten video falan izlerken kesinlikle kopmuyor. Ya da aktif olarak interneti kullandığından kopmuyor
    Resim:
    Zyxel benim modem.

Hic basima gelmedi

• Bu tableti oyun oynamak için alacağim.
    Bağzı arkadaşlar GameLoft ve diğer oyunların çoğunu göstermiyor Android Marketde yazmışlar.Bu doğru mu ?
    Bu tableti veya İpad 4 32 GB wifi + 4g almayı düşünüyorum.Hangisini Tercih Etmeliyim ?
    Beni bu tablete çeken şey 2 Gb Ram ve 4 Çekirdekli İşlemcisi oldu.
  • Selam arkadaşlar, exper easypad bölümünden buraya transfer oldum Tabi önce bu forumdaki 39 sayfalık paylaşımları okuyayım da bilgimi arttırayım ondan sonra görüşürük
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikartall

quote:

Arkadaşlar sizin lifi de durduğu yerde kopuyordu? Interneti bir islem yaparken kullanıldığında kopuyor. Sizlerde oluyor ve aşağıda resmin başarısındaki gibi zırt pırt baglandi diyor mu? Yalnız bende mi oluyor yoksa?
    Resim bekliyorum.
    Resim:
    Zyxel benim modem.

Hic basima gelmedi

Sorumu var acaba üründe ama sadece boşda kaldığında kopuyor :(

• Ya arkadaş güncellemeyeceklermi şu N8005'i ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 20 Ocak 2013; 22:29:15 >
  • Samsung Türkiye 4.2.1 mi yoksa 4.1.2 falan mı çıkarır bunun için ?
  • quote:

quote:

quote:

Resim bekliyorum.
    Resim:
    Zyxel benim modem.

Hic basima gelmedi

hemen hemen aynı şeyi bende yaşadım.
    30 saniyede bir bağlandı uyarısı geliyordu (modemin adıda uzun olunca gıcık bir hal)
    sonrasında ise kayboldu..
    tabii bu sırada ya ben bir ayar değiştirdim yada root olayı çözdü.
    neyse sorunsa eğer donanımsal değil, ondan emin olun..

• quote:

Arkadaşlar sizin wifi de durduğu yerde kopuyordu? Internette bir islem yapmazken kullanılmadigi zamanlar kopuyor. Sizlerde oluyormu ve aşağıda resmin aşagisındaki gibi zırt pırt baglandi diyor mu? Yalnız bende mi oluyor yoksa?
    Resim bekliyorum.
    Resim:
    Zyxel benim modem.

Hiçbir cihazımda (Htc one V, acer a110 vs.) kopma olmazken, Galaxy S3 telde aynı uyarı çıkıyor sürekli. Başka modemde çıkmıyor, sadece benim evdekinde oluyor. Benim de modem ZyXEL.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayrahmim

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

N8000 4.1.2 yükledim. dokunmatik ekran iyileşmiş, telefon ve sms fonksiyonları çalışıyor.

kardeş kiestenmi indirdin?

N8000 romları sadece CWM ile olur, Kies son derece gereksiz hale geliyor N8000 romu yüklendikten sonra.
  • Ben Türkiye sürümü olarak en son sürüme güncelledim tabletimi. Root yapıp CWM üzerinden yedeğini alıp bilgisayara kaydetmeyi düşünüyorum. Sonra da herhangi bir N8000 4.1.2 veya 4.2.1 yazılımını kurmak istiyorum. Bunları yaptım diyelim. İlerki zamanlarda tablet arıza yaptı ve garantiye götürmek istiyorum ve elimdeki yedeği tablete geri yüklüyorum. Herhangi bir problem olur mu serviste ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisfizikci

quote:

quote:

quote:

Resim bekliyorum.
    Resim:
    Zyxel benim modem.

Hic basima gelmedi

hemen hemen aynı şeyi bende yaşadım.
    30 saniyede bir bağlandı uyarısı geliyordu (modemin adıda uzun olunca gıcık bir hal)
    sonrasında ise kayboldu..
    tabii bu sırada ya ben bir ayar değiştirdim yada root olayı çözdü.
    neyse sorunsa eğer donanımsal değil, ondan emin olun..

Cevap için teşekkür ederim hocam, sağol.
    Umarım benim de kısa zamanda düzelir, olmadı bu hafta ici belki samsung a mail atarım

• quote:

Orijinalden alıntı: phpcooker

quote:

Orijinalden alıntı: arce0706

quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

Arkadaşlar selam cihazı bir aydır kullanıyorum oldukca memnunum
    Ama gelen hediye netbook sonrası fazlalıga düştü.
    ilgilenler için satıyorum
    http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galaxy-Note-10.1-Distributor-Garanti-20-Indiri__isp5961723

2.el icin fiyat yuksek.
    O fiyata sifir 12 ay taksitli satislar var.

Eger siyah ise 950 Tl ye alabilirim.
    Beyaza 750 Tl.
    Ilgilenirsen PM at.

Dediğin fiyata beyaz bulursan haber ver ben de alayım...
    İhtiyac fazlası dediysem çöpe atacagım demedim. Birine hediye ederim daha iyi.

SONUÇTA 1200 tl'ye 12 taksitle son günlerde bir kaç yerde satıldı.
    İkinci ele bu kadar fiyat istenmesi abartılı. 950 tl siyah ve beyaz için iyi fiyat.

1200 tl ye tr distribütör garantili var mı? ben denk gelmedim. paralel ithalat almak istiyorsan var evet..
    ayrıca urune 130luk kılıf ve 75tl lik class 10 32gb hafıza kartı dahil..
    paraya ihtiyacım yok sukurer olsun. dedigim fiyattan alan olursa olur. yoksa dursun bi kenarda. sonucta kotu bir cihaz degil. bence piyasanın en iyisi suan. ekranı buyuk her yrde kullanamıyorum. onun dısında harika.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

Bu tableti oyun oynamak için alacağim.
    Bağzı arkadaşlar GameLoft ve diğer oyunların çoğunu göstermiyor Android Marketde yazmışlar.Bu doğru mu ?
    Bu tableti veya İpad 4 32 GB wifi + 4g almayı düşünüyorum.Hangisini Tercih Etmeliyim ?
    Beni bu tablete çeken şey 2 Gb Ram ve 4 Çekirdekli İşlemcisi oldu.

İpad 4 donanım olarak daha iyi. Ekran olarakta eğer oyun önemli ise İpad 4 al derim.

• arkadaşlar ebay gibi sitelerden alıp gümrüğe takılmayan var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: phpcooker

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

Arkadaşlar selam cihazı bir aydır kullanıyorum oldukca memnunum
    Ama gelen hediye netbook sonrası fazlalıga düştü.
    ilgilenler için satıyorum
    http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galaxy-Note-10.1-Distributor-Garanti-20-Indiri__isp5961723

2.el icin fiyat yuksek.
    O fiyata sifir 12 ay taksitli satislar var.

Eger siyah ise 950 Tl ye alabilirim.
    Beyaza 750 Tl.
    Ilgilenirsen PM at.

Dediğin fiyata beyaz bulursan haber ver ben de alayım...
    İhtiyac fazlası dediysem çöpe atacagım demedim. Birine hediye ederim daha iyi.

SONUÇTA 1200 tl'ye 12 taksitle son günlerde bir kaç yerde satıldı.
    İkinci ele bu kadar fiyat istenmesi abartılı. 950 tl siyah ve beyaz için iyi fiyat.

1200 tl ye tr distribütör garantili var mı? ben denk gelmedim. paralel ithalat almak istiyorsan var evet..
    ayrıca urune 130luk kılıf ve 75tl lik class 10 32gb hafıza kartı dahil..
    paraya ihtiyacım yok sukurer olsun. dedigim fiyattan alan olursa olur. yoksa dursun bi kenarda. sonucta kotu bir cihaz degil. bence piyasanın en iyisi suan. ekranı buyuk her yrde kullanamıyorum. onun dısında harika.

http://www.reyontek.com/Samsung-Galaxy-Note-10-1-N8005-Siyah-Tablet-Bilgisayar_5849.html#0?ref=akakce&v=1.31.5 burada 1244 tl ve resmi distribütör garantili yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.