Şimdi Ara

SAMSUNG Galaxy™ Nexus™ KULLANICILAR KULUBÜ (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.566
Cevap
28
Favori
236.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orijinalden alıntı: havazin

4.2.2 surumde ekran goruntusu nasil alinir?

Ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basılı tutup bekleyin.

ses kısmaya ve açma kapama tuşuna basılı tuttum yine de olmadı.
  • Aynı anda basılı tutun ve ekran görüntüsünü alana kadar bekleyin.Hemen bırakmayın.Bu arada ven stock 4.2.2 deyim.Farklı bir custom rom da falansanız onu bilemem.Belki roma göre değişiyordur.Ama orijinal romda böyle alınıyor.Şimdi kendim tekrar denedim oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefonda 1 haftadır çağrı kaydında son aramalar değil farklı zamanda geriye dönük aramalar en başta çıkıyor mesela cevapsız çağrı oldu en başta görünmesi gerekirken aralarda bir yerlerde oluyor
    varmı bir çaresi? bu sorunu yaşayan oldumu acaba?
  • beyler bu telefonun 32 gb si türkiyede varmı nerden bulabilirim ?
  • slm klavyemi kullanamıyorum android klavyesi durdu diye uyarı verıyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar Xylon 4.2.2 Nightly Maguro ve AK kernel kullanıyordum. Bugün bataryayı çıkartana kadar bir şey yoktu ama bataryayı taktım sürekli XYLON açılış ekranında takılıyor.. CWM'den Wipe Dalvik Cache,Fix Permissions, Wipe cache partition yaptım ama nafile..Sanırım kernelde sıktıntı var, başka kernel atayım diyorum ama cihazın hafızasını bilgisayar görmüyor. Nexus Tools ile de USB Debugging olmadan görmüyor.. Var mı başka bir yöntem ya da ne yapmalıyım?
  • Arkadaslar cihazin orjinal haliyle aldigi son guncelleme nedir benim cihazim 4.1.1 surumunde suan guncellemeleri denetledigimde sisteminiz guncel demekte

• samsung nexuslar arasındaki farklar neler arkadşalar google da bulamadım da 2-3 modeli varsanırım
  • Arkadaslar millet 4.2.2 ye gecti ben hala 4.1.1 detim guncelleme gelmedi. Bunun sebebi nedir?

• telefon videoları oynatmıyor, malesef bu dosya acılamıyor diyor,yüklediğim yada kendi çektiklerimi dahil fakat es file ile açınca oynatıyor sizce sorun nedir

• s2 mi nexus mu?

• arkadaşlar orjinal romlu, 4.2.2 sürümünde, root bile yapılmamış galaxy nexus kullanıyorum. Şöyle bir sıkıntı var: Telefon bazen durup dururken (özellikle arama yaptığım zaman) telefon kendi kendine sinyalini kesiyor ve 1-2 saniye sonra pin kodu ekranı çok kısa süreliğine görünüp kayboluyor. Ardından ben bir şey yapmadan telefon normale dönüyor.

Ayrıca telefonda bazen 3g bağlantısı olduğu görünse bile aslında internet bağlantısı kesilmiş oluyor. Bu yüzden ayarlara girip internet bağlantısını aç-kapa yapmam gerekiyor. Bu dediğim neredeyse gün aşırı olmakta. Ne yapabilirim sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

Arkadaslar cihazin orjinal haliyle aldigi son guncelleme nedir benim cihazim 4.1.1 surumunde suan guncellemeleri denetledigimde sisteminiz guncel demekte

Turkiye icin 4.2.1

• Acil yardim lütfen...
    Gecen yıl Amerika'dan almış olduğum ve 1 yıla yakındır kullandığım, kendi yaptığı güncellemeler dışında room yüklemesi yapmadığım, hiç root falan etmediğim, en son 4.2.1 yüklü olan orijinal IMEI ile kayitli olan Galaxy Nexus cihazım birkaç günden beri ağa bağlanamıyor ve imei bilinmiyor olarak görünüyor. Birkaç kez fabrika ayarlarına döndüm ama düzelmedi. Bir ara imei numarası tekrar görünür oldu ama yine de şebekeye bağlanamadı ve simdi yine imei görünmüyor. Neden olabilir, ne yapabilirim? İzmit ve Gebze ya da yakın yerlerde yardımcı olabilecek birisi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rucar -- 28 Nisan 2013; 15:21:38 >
  • Arkadaşlar cihazın orjinal bataryasını nereden alabilirim? Genpada var ama biraz pahalı gibi 100 TL fiyatı var.Şu an yan sanayi batarya takılı, içim pek rahat değil, 15 liralık batarya.
  • Arkadaşlar merhaba; exchange mail hesabim ayni ayarlarla touchdown program ile acilmakta ancak nexusun normal kurumsal posta programı ile acilmamakta, 4.2.2 yüklü telde. çözüm önerisi olan var mi, şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar bir sorunum var benim yardımcı olursanız sevinirim bir türlü ayarını bulamadım 'ekranı kitlendiğimde telefon wifi bağlantısını falan sanki uyku moduna geçiriyor wifi simgesi beyaz oluyor ekran kilidini açana kadar ve bildirimler vb O durumda gelmiyor bunun ayarını nasıl yaparım yardım..

• Arkadaşlar galaxy nexus almayı düşünüyorum bende ama biliyorsunuz ki piyasadaki cihazların bir çoğu klon ime ile çalışıyor klon cihaz almak mantıklı mı sizce ? Güncelleme yapılmıyor yapılınca tekrar ime falan attırmak yada atmak gerekiyor IME olayını kendim halledebilir miyim sizce ?
  • arkadaslar henüz 1 yıl olmadı bir nexus telefon aldım sıfır ve kvk garantili.. bundan 10 gün evvel birden bire sarj almamaya basladı bende aldığım telefoncuya götürdüm telefonu kapatıp sarja taktı ve sarj olmaya basladı sıkıntı kendiliğinden gitti daha sonra aradan bir hafta gecti yine aynı sorunu yasadım ve telefonu kapatıp sarja taktım ve bukezde sarj aldı ama actıktan sonra sarjda olmamasına ragmen sarj oluyo gösteriyor kapatıp sarja koyyorum bi sarj alıyo bi dolu gösteriyo bunu 3er 5er saniye aralıkla gösteriyo bu sorunu daha evvel yasayan varmı ne yapmalıyım yardımcı olabilecek arkadasım v
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa doğu

arkadaslar henüz 1 yıl olmadı bir nexus telefon aldım sıfır ve kvk garantili.. bundan 10 gün evvel birden bire sarj almamaya basladı bende aldığım telefoncuya götürdüm telefonu kapatıp sarja taktı ve sarj olmaya basladı sıkıntı kendiliğinden gitti daha sonra aradan bir hafta gecti yine aynı sorunu yasadım ve telefonu kapatıp sarja taktım ve bukezde sarj aldı ama actıktan sonra sarjda olmamasına ragmen sarj oluyo gösteriyor kapatıp sarja koyyorum bi sarj alıyo bi dolu gösteriyo bunu 3er 5er saniye aralıkla gösteriyo bu sorunu daha evvel yasayan varmı ne yapmalıyım yardımcı olabilecek arkadasım v

garantisi varsa samsung a götür, bildiğim kadarıyla şarj konnektörünü değiştiriyorlar bu gibi durumlarda. ama garanti içinde saymyorlar genelde, sıvı teması vs deyip geçiştiriyorlar. Bir arkadaş buna benzer birşey yaşadı fakat senin durumun aynı mıdır bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.