Şimdi Ara

Samsung Galaxy M32 [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
9
Favori
12.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A32'nin kamerası bir tık daha iyi ve tasarımı daha şık geri kalan her şey aynı.

• Doğrudur hocam. İkiside orta segmentte tüm ihtiyaçları karşılıyor

• _Nomad_ kullanıcısına yanıt

Benim cihaz da zaman zaman takılmalar yaşanmaya başladı G80 çokta iyi bir işlemci değil birde tasarımını bir türlü sevemedim bu cihazın özellikle kamera kısmını.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt

Aslında a32 ile m32 arasında seçim yapacağım ama fiyatları acayip artmış, 4500-4600 civarı en ucuz. m52'ye bakıyorum o yüzden. 3500 civarı olsa bu ikisi pek düşünmeyeceğim aslında direkt alacağım.

• Küp Sucuk K kullanıcısına yanıt
    M52 alma durumun varsa direk m52 al zaten. 4500 civarı a32 ve m32 den daha iyisi yok. 5300 e de m52 den daha iyisi yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt

Tmmdır hocam, yanıtlar için teşekkür ederim. M52 için indirim, kampanya falan kovalayacağız artık belli oldu ki.

• Güncellemenin eli kulağında.

• Hocam yakın mı gelmesi

Mayıs ayı sonu haziran ortası.

• Bu cihaz android 12 de tırtlayacak anlaşılan G80 işlemci yetersiz kalıyor günlük kullanımda takılmalar artmaya başladı geçenlerde wipe cache yaptım pek fark olmadı samsung giderek geriye gidiyor bir daha almayı düşünmüyorum.

• Hocam günlük cok yoğun kullanımlarım oldu ve bende hiç kasma olmadı. Ocak ayında almıştım ve aldığımdan beri de formatlamadım

Yabancı siteler de bile işlemcinin yavaş kaldığını uygulamaları açarken ve web sayfalarını açarken anlık takılmaların meydana geldiğini fiyatına oranla hayal kırıklığı olduğundan bahsetmiş ayrıca ekran 90hz olmasına rağmen işlemci yüzünden oyunlarda 60hz hız destekleniyor telefonu yeniden başlatınca bile geç açılıyor sd işlemcili bir samsungla karşılaştırın dediğimi anlayacaksınız bu cihazda en azından G90 ya da G95 olmalıydı emmc depolama biriminin olması da farklı bir dezavantaj önceki model M31 bile ufs depolama birimi ve daha iyi bir işlemciye sahip her yeni selefte geriye gidiyorlar.

• Anladım hocam. Valla benim işimi fazlasıyla görüyor. Kamera ve sosyal medya ağırlıklı kullanıyorum ben. Anlık takılma olsaydı bile çok takılmazdım şayet benim için çok dert değil

Android 12'de bu takılmaların daha da artacağını düşünüyorum G80 3 yıllık bir işlemci yeni güncellemelere ve uygulama optimizasyonlarına uyum sağlayamayacağı görüşündeyim teknolojisi eski kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 16 Mayıs 2022; 11:31:42 >
  • Valla android 12 ile stabilde olabilir hocam hiç belli olmaz. G80 işlemci için internet ortamında ben kötü yorumlara denk gelmedim. Hatta bundan önce m21 kullanıyordum işlemcisi exynos idi galiba o cihaz m32 ye göre yavaş çalışıyordu ekran geç tepki veriyordu. Bu cihaz ekran geçişleri ve uygulama açılışları çok seri ya da bilmiyorum bana cihazın iyisi denk geldi galiba:)

Ben genelde yabancı siteleri takip ediyorum G80 eskidiği için güncellemenin getirdiği bazı yeniliklerde tökezleyeceğinden bahsedilmiş.

• *Güncelleme Zamanı

-Android 12
    -One UI 4.1
    Samsung Galaxy M32 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crecls -- 30 Mayıs 2022; 8:26:13 >
  • crecls C kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun, indirdikten sonra yorumlarınızı bekleriz hocam

• Güvenlik güncellemesi ile birlikte geliyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.