Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6,5 yıllık Galaxy S4 serüveninden sonra, ekranı düşürmem sonucu kırılması ve en son mikrofonunda yaşanan problemden dolayı sesin gitmemesi nedeniyle n11 kampanyasını da bahane ederek 2069 TL vererek M30s sipariş vermiş bulunmaktayım. Beni cezbeden kısmı bataryası oldu, oyun oynamam telefonda. Kamerası umarım vasat değildir. Gelince kullanımdan sonra daha detaylı paylaşımda bulunma fırsatı bulabilirim.
  • 6 GB versiyonu yok mu ben mi göremedim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Samsung TR garantili olanlar 4/64

Dediğiniz varyasyon belki paralel ithalat olarak vardır ama hiç mi hiç denk gelmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kkzlckk

Sipariş geçerken kargolama 13 Kasım çarşamba yazıyordu

Her neyse sipariş geçtik onaylandı vs

Sabah sipariş detaylarına bakınca kargolama 13 Kasım çarşamba yazarken şimdi kargolama en geç 15 Kasım cuma olmuş

Mesafeli satış sözleşmesinde yazan 2 iş günü içinde sevkiyat başlar maddesine umarım uyarlar
    Bende de önce 13 Kasım sonra 15 Kasım oldu, az önce mesaj geldi kargo çıkmış 😊

• Deae kullanıcısına yanıt
    Resmi Samsung mağazası değil mi?
    Gece 2 gibi almıştım ama hala sipariş durumu onaylandı şeklinde

Sizin gözünüz aydın :)

• Evet zaten sadece Samsung Tr mağazasında indi fiyat. Diğer satıcılar halen 2699₺ ve kuponlar geçersiz.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Diğerlerine hiç dikkat etmemiştim.

Kargo bilgisi n11e yansımış mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kkzlckk

Diğerlerine hiç dikkat etmemiştim.

Kargo bilgisi n11e yansımış mı?
    Evet kargo takip linki mevcut.

• Bende M20 den sonra M30s alarak aranıza katıldım, benim için önemli olan pil kapasitesi ve Amoled ekrandı, yoksa Note 8 Pro alabilirdim. Hadi hayırlısı.
  • M20 de de anlık indirim var 1399₺ + kuponla 1250₺ oluyor ihtiyacı olan değerlendirsin.

• Ben de tercihimi aynı şekilde kullandım m20 kullanırken m30s siparişi verdim bu sabah. Aynı fiyata meizu 16th gibi güçlü bir cihaz vardı karşısında ama eksileri benim için önemliydi, samsung ile yola devam...

• Her yerde fiyat 2699₺ oldu tekrar sanırım cidden indirimli aldık 609₺

• merhaba,

ms30s için hangi kılıfı tavsiye edersiniz? silikon mu deri dokulu olan mı?

telefonu iyi korusun bizahmet
  • Samsung TR fiyatları 2499₺ olarak güncellemiş.
    Samsung Shop ve n11, gg gibi mağazalarında geçerli

• Cihaz bugün elime geçti nihayet, ilk olarak kameranın derinlik sensörünü beğendim, portre modunda gayet güzel sonuçlar veriyor. Pil vs yarin yazacağım iyice kurcaladık sonra.

• Herkese merhaba. Bu cihazı çift hatlı olarak kullanan var mı acaba aranızda? Şuan Galaxy A6+ dual sim'li versiyonunu kullanıyorum. Aslında telefondan son derece memnunum ancak zaman zaman şöyle bir sıkıntı yaşıyorum; İnterneti kullandığım hat full 4 g çekiyor gösterdiği halde internet bağlantım kopuyor. Hiçbir sayfayı açmıyor. Bir diğer sıkıntıda hattımın biri kendi özel hattım diğeri şirket hattım. Şirketin sistemine bağlanmam gerektiği zamanlarda şirket hattıma bir güvenlik şifresi gönderiliyor ve o şekilde sisteme girebiliyorum. Ancak zaman zaman şirket hattım full çekiyor göründüğü halde bu gönderilen onay sms'i bir türlü ulaşmıyor telefona taki ben o hat üzerinden bir sms gönderip de hattı aktif hale getirene kadar. Bu şebekesel sıkıntıların telefonun yurtdışı ( paralel ithalat ) cihazı olmasına bağlıyorum. Yani satıldığı ülkenin gsm altyapısına göre üretildiğini sanıyorum. Dolayısı ile M30 s'in de Türkiye garantili olduğunu düşünecek olursak aynı sıkıntılar bu cihazda yoktur değil mi dite sormak istedim kullanıcılarına??...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.