Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğiniz durumu ben de sevmiyorum, telefonun çift hatlı olduğu hiç bir yerde gözükmüyor. Karşıdan gelen ses baya iyi. Hatta az kısma gereği bile duyuyorum. Oyun oynamadığım için ısınmayla karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyim42 -- 23 Kasım 2019; 18:55:47 >
  • Anneme acil telefon alacağız mevcut telefonun anakartı yandığı için. hiç araştırma yapamadık. xiaomi note 8 pro ile samsungun a50 ve m30s modelleri arasında kaldık. Kullanım olarak sosyal medya kullanıyor sadece. Donmadan facebook instagram vs gezmek istiyor eski telefonu çok donuyordu. 2. önceliği kamerasının iyi olması. Oyun oynamıyor. Şarj olarak da 1-1.5 gün yetmesi yeterli.
    Hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxertugrulxxx

Anneme acil telefon alacağız mevcut telefonun anakartı yandığı için. hiç araştırma yapamadık. xiaomi note 8 pro ile samsungun a50 ve m30s modelleri arasında kaldık. Kullanım olarak sosyal medya kullanıyor sadece. Donmadan facebook instagram vs gezmek istiyor eski telefonu çok donuyordu. 2. önceliği kamerasının iyi olması. Oyun oynamıyor. Şarj olarak da 1-1.5 gün yetmesi yeterli.
    Hangisini önerirsiniz?
    Dediğiniz kullanım şekli için bu telefonlar çok üst model sayılır m20 vs bakin bence 1400₺ bandında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huseyim42 H kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim tereddüt ediyordum içim rahatladı..
  • Arkadaslar mavisinden aldim hepsiburadadan ama acaba pisman olur muyum ki, cok isiniyor demisler, islemci verimsiz 6000mah gibi degil demisler. Ram 4 gb acaba telefon sikisir mi ki o ram ile bilmiyorum tam, note8 pro almistim yinr ayni paraya islemci icime sinmedi iade ettim acmadan, sizler memnun musunuz, bildirim sorunu sebeke sorunu vowifi falan sorunlarla ugrasmamak icin xioami falan almadim samsung stabil olur diye, s7 den geciyorum. Son durum nedir ne zamandir kullaniyor kullananlar bilgi verirseniz seviniirm, oncelikli ihtiyac batarya sonra da az cok oyun da acabilsin istiyorum

• Öyle aşırı ısınma vs yok, işlemci gayet yeterli bir sıkıntı yok, ram sürekli 1gb dan fazla boşta, pilde ekran süresi 11 saat veriyor oyun vs yoğun kullanımda. Bunlar sizin için yetersizse teslim almadan yollayın geri gitsin.

• Merhabalar.bu telefonu kullanan arkadaşlar görüşma kayıt özelliği(call recorder)özelliği olup olmadığı hakkında bilgi verebilir mi acaba?
  • Ntpl15 N kullanıcısına yanıt
    Genel olarak ses kaydi yasak ab kurallari cercevesinde diye biliyorum, artik xioamilerde bile yok o ozellik globallerde

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

Genel olarak ses kaydi yasak ab kurallari cercevesinde diye biliyorum, artik xioamilerde bile yok o ozellik globallerde
    Samsung un M20 ve A20 modellerinde var fakat onlarda da Nfc özelliği yok.Xiaominin Redmi modellerinde vardı son mağaza ziyaretlerimde incelediğimde.Samsung un M30 un ithalatçı modeli çıkarsa belki onlarda olabilir.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Samsung A5 2017 kullanıcısıyım ve telefonu güncellemek istiyorum. Kamera ile bir işim yok. Daha çok mail-yazışma ve nette dolaşma amaçlı kullanıyorum. İşlemci performansı olarak 1-2 tık yukarıda ve batarya olarak fark yaratabilecek bir telefon arıyordum ki M30S işimi görecek gibi gözüküyor. Fakat konuşma sırasında ısınma ile ilgili yorumlara rastladım.(Yurtdışı Samsung forumunda da yazılmış.)
    10 dk ve üzeri telefon görüşmesi yapıp görüşünü yazabilecek olan var mıdır acaba
    Xiaomi Note 8 Pro ve 9T'yi de ciddi ciddi düşünüyordum ama telefon görüşmesindeki yakınlık sensöründe sıkıntı yaşayanlar varmış.

Teknoloji geliştikçe akıllı telefonlarda iyileştirme yapayım derken asıl fonksiyonu olan aramada sıkıntılı durumların çıkması garip geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

Merhaba arkadaşlar.
    Samsung A5 2017 kullanıcısıyım ve telefonu güncellemek istiyorum. Kamera ile bir işim yok. Daha çok mail-yazışma ve nette dolaşma amaçlı kullanıyorum. İşlemci performansı olarak 1-2 tık yukarıda ve batarya olarak fark yaratabilecek bir telefon arıyordum ki M30S işimi görecek gibi gözüküyor. Fakat konuşma sırasında ısınma ile ilgili yorumlara rastladım.(Yurtdışı Samsung forumunda da yazılmış.)
    10 dk ve üzeri telefon görüşmesi yapıp görüşünü yazabilecek olan var mıdır acaba
    Xiaomi Note 8 Pro ve 9T'yi de ciddi ciddi düşünüyordum ama telefon görüşmesindeki yakınlık sensöründe sıkıntı yaşayanlar varmış.

Teknoloji geliştikçe akıllı telefonlarda iyileştirme yapayım derken asıl fonksiyonu olan aramada sıkıntılı durumların çıkması garip geliyor.
    25-30 dakika civarın görüşmelerim oluyor hiç öyle bir ısınma hissetmedim. Pile yük binen uygulamarlarda bir miktar ısınma oluyor kullandığınız A5 de neyse o kadardır.

• Nfc var mi?

• Deae kullanıcısına yanıt
    Sağ olun. Bu yorum içimi rahatlattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Nfc var mi?
    Evet

• 1999 TL çok iyi bir fiyat olmuş M30s için. 2699 TL zaten çok yüksekti.

• Bir haftadır kullanıyorum, 2 hat full aktif, 10 saat ekran alıyorum , iki günü rahat çıkarıyor, gerçekten çok iyi cihaz, ekranı gören parlaklığına ve netliğine özellikle dikkat çekiyor.

• Ürün baya satış hacmine ulaşmış nerede bu kullanıcılar.

• 2000 lira iken sepete ekledim, biraz daha bekleyeyim dedim 2400 olmuş

Tekrar 2000 yapar mı acaba hepsiburada ?
  • pckolik13 P kullanıcısına yanıt
    Trendyolda 2199 TL ordan alın bence.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.