Şimdi Ara

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.515
Cevap
31
Favori
105.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen bu kadar övünce, iyi de indirim olunca bende sipariş verdim. Şimdi de gidip ekran koruyucu alacağım. Bununla alakalı dikkat etmem gereken bir şey var mı?

• marophat M kullanıcısına yanıt

Hocam bilindik markaların ekran koruyucuları maalesef bizim model için mevcut değil.

geriye saçma sapan markalar kalıyor

ben de bu arkadaştan aldım en azından model uydu uymadı sorunu olmaz diye https://www.facebook.com/zahter.oz sayfası da bu

geldi taktım sorunsuz zaten takılma tipi nedeni ile baloncukta olmadı ayriyeten kılıf payı da var

güvendiğiniz bir aksesuarcı yok ise tavsiye ederim var ise ona gidin bence

bilmiyorum hocam ama bu markanın ürünleri bu sitede daha uygun

https://www.kilifmarketim.com/microsonic-samsung-galaxy-m21-nano-kirilmaz-ekran-koruyucu-film

• Volte ve wowifiyi destekliyor mu acaba?turkcell hattım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asihoroz20 kullanıcısına yanıt

İkisi de var.

• Teşekkürler.siparişim kargoda yarın elime ulaşacak inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pil testlerim devam ediyor ve bugün 4. Günüme ulaştım şarj etmeden. Bu süreçte ayarlarımı fotoğrafları ile beraber koyacağım. Öncelikle buraya yazayım:

-Güç ayarı "Optimize" olarak ayarlandı

-Ekran parlaklığı ortalamadan biraz fazla

-Dokununca aktif olan Aod var

-Mavi ışık filtresi aktif

-Karanlık Mod aktif

-wifi ve 4g aktif

Bu özelliklerle beraber 4. Günüme ulaştım. Evden dışarı çıkmadım, oyun oynamadım, gps kullanmadım. Çoğu zaman sosyal medya uygulamaları ile vakit geçirdim. 9 saat boyunca telefon açık kaldı. Şu anda şarjım %12 ve istesem sabaha kadar hatta zorlasam yarın akşama kadar devam ettirebilirim bu durumu. Ancak şu anda oyun oynamadan ortalama kullanımı test ettiğim için her şeyi kısarak kullanmak istemedim. Resimleri de ekleyeceğim ki insanlar daha iyi referans alabilsinler dediklerimi. Şarj etme 21 Ekim'de yaklaşık akşam 22.00 itibari ile bitti, o günü tam olarak almamanızı da hatırlatırım.

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]
    Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]
    Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marophat -- 25 Ekim 2020; 23:22:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam benim kılıf geldi gayet begendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen İstanbul'da mısın hocam? Ayın 24'ünde verdim siparişi, dün kargoya verildi ama hala yola çıkamadı. Aras kadar leş firma yok sanırım. Yurtiçi 2 günde Mersin'e getiriyor İstanbul'dan. Bunlar İstanbul içinden çıkartamadılar.

manisadaydım hocam şimdi konyadayım araya hafta sonu girmese 1 günde gelir normalde manisaya

şehirden şehire değişiyor cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 27 Ekim 2020; 19:37:15 >
  • Dün ulaştı bana da, kalitesi güzel ama hafif kumlu bir hissiyatı var onu pek sevemedim.

• Ben bir sorunla karşılaştım. Bazen telefon görüşmesindeyken klavyeyi algılamıyor ya da karşıya iletmiyor. Mesela çağrı merkezini arıyorum. Şu departman için 1'e basın diyor. 1'e basıyorum. Ekranda bastığım gözüküyor. 1 sayısı ekranda çıkıyor ancak karşı taraf herhangi bir tuşa basmadınız diyor. Farklı farklı çağrı merkezlerinde yaşadım bu sorunu.

• Bende spingen kiliftan aldım beğendim kaliteli ve o hafif kumlu yapısı hoşuma gitti. Elde ve masada kaymiyor cok.

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]

10 saat 40 dk ekran süresi ve %32 hala mükemmel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scientia kullanıcısına yanıt

bende de bazen uygulama arası geçilerde animasyonda bir yavaşlık oluyor

takılma değil ama

sanırım yazılımsal bir sorun çok nadir oluyor ama oluyor

• vega_vega V kullanıcısına yanıt

plastik kasa benim elime yapışıyor gibi oluyordu kılıfın gideri var cidden

• Optimize güç modunda bazen oluyor bende de ama çok nadir denk geldim bu olaya. Bir de sahibinden uygulaması kasıyor genel olarak o da kendi yazılımlarının kötülüğünden sanırım.

• 4K video çekip AR desteği olan bir telefonun geçiş animasyonda yavaşlık yaratıyorsa donanımdan ziyade yazılımsal bir sorundur diye düşünüyorum. One UI kaynaklı olabilir.

• Hocam merhabalar. Annem için telefon bakıyordum, A21 ile bunun arasında kaldım ve sanki bu model (M21) daha iyi gibi geldi. Ancak bulunduğum şehirdeki bir samsung bayisine gittiğimde "mağazalara sadece note / s / a modelleri gelir diğerleri sadece internette satılır" cevabını aldım. Şimdi de internette ufak bir araştırma yaptım ancak hiçbir site telefonu taksitli satmıyor, sadece tek çekim yapıyorlar. Tek seferde 2550 lira verecek durumum da yok maalesef.

Bu telefonu nasıl alabilirim, internetten taksitle telefon almanın bir yolu yok mudur?

• M21i mağazalarda bulamadım da a21 falan buldum. M21 almayı düşünüyordum ön kamerası nasıl yardımcı olur musunuz. A21in ön kamerası berbattı, Elimde c7 pro var ve yanına yanaşamaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.