Şimdi Ara

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.515
Cevap
31
Favori
105.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neşter61

Telefonu sipariş ettik. Yarın elimde olur. Peki sim kartı takmadan önce hangi testleri yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Hocam ekran testlerini yap. Olu pixel testi ve isik sizmasi filan var mi onlara bak. Onun dışında dokunmatigine bak. Kamerasini test et. Bende n11 den aldim ama daha kargoya verilmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gelmiş yaptım cok bir fark görmedim henüz ama Samsung klavyeye alisamamistim. Klavye daha güzel olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt

VoLTE = Voice Over LTE yani LTE üzerinden ses gönderme. Kısaca HD-SES diyebiliriz.

• Telefonun otomatik parlaklık ayarı sorunluydu bende, ayarlayamıyordu, bakalım güncelleme sonrası düzelecek mi.

• N11 den samsung turkyeden m21 alan var mi? Benim ki bu aksam kargoya verilmiş ama samsung turkiyeden degil

DRK AKSESUAR VE İLETİŞİM HİZMETLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş. den aldiginiz AGNL_492348_1 nolu siparis 190722152.. takip numarasi ile YURTİÇİ KARGO'ya teslim edilmistir. Hasarli ve eksik ürünleri teslim almayiniz.

Boyle bi sms geldi

O ticari unvani yani samsung turkiyeden geldi korkmayin bende trendyol ustunden samsung turkiyeden aldim banada oyle geldi

https://shop.samsung.com/tr/bize-ulasin/

Ticari Ünvan: DRK Aksesuar ve İletişim Hizmetleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

• ForYouM F kullanıcısına yanıt

Onun sebebi sensör eksikliği. Ön kamera ile algılayıp ayarlamaya çalışıyor ama pek verimli bir yöntem değil.

• Arkadaşlar m21 elle kaydırma harici ekran görüntüsü nasıl alırız? Güç+ses kısma işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngzsnl57 -- 14 Kasım 2020; 13:37:31 >
  • Arkadaşlar merhabalar,

11 kasımda samsung m21 telefonu n11-samsungTR den satın aldım. Henüz kargoya verilmemiş. Forumda benim durumumda olan ve bilgi sahibi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ForYouM

Telefonun otomatik parlaklık ayarı sorunluydu bende, ayarlayamıyordu, bakalım güncelleme sonrası düzelecek mi.

Yorumuma cevap vereyim, daha iyi durumda güncelleme sonrasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexdejenario

Arkadaşlar merhabalar,

11 kasımda samsung m21 telefonu n11-samsungTR den satın aldım. Henüz kargoya verilmemiş. Forumda benim durumumda olan ve bilgi sahibi olan var mı?

Durum aynı hocam bizimkide kargoya verilmedi 16 kasım yazıyor korgoya veriliş tarihi

• cngzsnl57 kullanıcısına yanıt

Ben şimdi denedim. İşe yarıyor ses kısma + güç tuş kombinasyonu.

• scientia kullanıcısına yanıt
    Online destekle görüşmem sonucu hallettim, basılı tutmamak gerekiyormuş, 1 saniye basıp bırakınca alıyormuş görüntüyü.

• arkadaşlar bu telefonu n11 den 11.11 de en ucuz kaça alabildiniz kupon ,banka puanı kazanımlarıyla?

11.11 de halı almıştım %11 indirim kuponuyla (222 tl indirim yapıyordu) halıcı stokta olmadığı için siparişi iptal etti..Kuponum geri yüklendi yarın akşam bitiyor süresi.

şimdi bu telefon n11 de 2478 tl

%11(222 tl indirim) + 100 tl n11 bonus puan+130 tl garanti bonus ile bana 2026 ya geliyor.Alsam mı almasam mı bilemedim.Alırsam hanım kullanacak ,onun p 9lite yi de kıza vereceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzsnl57

Arkadaşlar m21 elle kaydırma harici ekran görüntüsü nasıl alırız? Güç+ses kısma işe yaramıyor.
    Hocam ilginç şekilde bende de yaramıyor, nasıl hallettiniz?

Edit: Benim beceriksizliğim hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tootpick -- 14 Kasım 2020; 23:18:2 >
  • tootpick kullanıcısına yanıt
    Güç ve ses kısma tuşuna 1 saniye kadar basıp çekiyormuşuz.
    Basılı tutunca olmuyordu, online destekten yardım aldım :)

• Lenovo harici başka bir telefon kullanmamış biri olarak 3,5 yıl önce almış olduğum lenovo P2'nin batarya ömrünün kayda değer biçimde azalması ve telefonun ara ara kendini reset atması nedeniyle bu telefonu düşünüyorum. Kamera zerre önemli değil, NFC ve batarya hacmi olmazsa olmazım, zaten oyun oynayan, dizi - filmde izleyen bir adam da değilim. Yemek yerken falan kendimi oyalamak için youtube açıyorum o kadar. Tüm bunlara bakınca fiyat performans açısından tam aradığım gibi. Bir kaç tane antin kuntin derdini seveyim misali sorum olucak cevaplayabilirseniz çok sevinirim. :D

1) Bildirim ışığı olayı yok mu? Yani mesaj bildirim vs. seste kapalıysa ekrana bakmadan anlayamıyor muyuz?

2) Ekrana çift tıklayınca açma kapatma olayı var mı?

3) Bişey izlerken, indirirken mobil veri/wi-fi aktarım hızını görebiliyor muyuz? Bu özellikle en üst barda şarj göstergesinin hemen yanında bulunuyordu.

4) Bunun harici sizinde "ya şöyle bir olayı var bayıldım" dediğiniz ayrı bir olayı var mı telefonun?

4) 1-2 gün içerisinde almayı düşünüyorum 11.11'de alamadık, uygun fiyata alabileceğim bir neresi var?

• natural pathfinder kullanıcısına yanıt

1: Bildirim ışığı yok ancak ekstra uygulamalar ile AOD destekli bildirim ışığı oluşturulabiliyor.

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]

2: Evet, var. Ancak kilitli olduğu için telefon erişim sağlayamıyorsun. Mecbur şifre girmek ya da parmak okutmak lazım.

3: Bu özelliği ben göremedim.

4: Bu telefonun esprisi tamamen f/p ürünü olması. Bataryası ve ekranı süper, kamerası iyi. Geri kalan her şey ise normal seviyede.

• Merhaba. Telefonu yeni aldım sim kart takmadım.

Arka kamerada fotoğraf sarımsı "karanlık" görünüyor. Geniş açılı ve ön kamerada net.

Herkeste böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro2 -- 16 Kasım 2020; 12:1:48 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.