Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen bende dün görmüştüm a7 2018 ile aynı işlemci acaba tr ye özel bu işlemci ile mi gönderdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    Hocam lg g6 kullanıyordum ips ekran aod vardı ve fazla şarj yemiyordu. Keşke güncelleme ile gelebilse batarya zaten 1 günü fazlasıyla çıkarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

Evet Türkiye’de ilk Türkçe inceleme videosu yayında arkadaşlar. Videoyu bizzat ben çektim. Gerçek anlamda amatörce oldu. Hatta amatörün de amatörü olmuş. Merak eden arkadaşlar için biraz olsun meraklarını gidersinler. 6s kullanıcısından gelen ilk yorumlar.

https://youtu.be/FtWzs7-Gqeg

Arkadaşlar telefon tek hatlı olarak geliyor. Kulaklık çıkıyor ekran koruma jelatini yok kılıf yok.
    Hocam burnunda but mu var
  • EZİKMAN E kullanıcısına yanıt
    Hhaha baya güldüm. Arka odada çocuk uyuyordu. Biraz kasarak konuştum :) çok berbat çekim oldu ama 19 beğeni 0 beğenmeme. Çok çok şaşırdım. Biraz daha gayret edip video editleyerek inceleme yapsam uçacak demek ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    :)
  • Arkadasla arka kismina sakin jelatin kaplatmayin. Boyasi cok dandik butun kapagin boyasi jelatine yapisti. Dikkatli olun.
    Jelatini gitttigidiyordan ipg marka olan komple body kaplamadan aldim cope gitti.

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doggymania -- 6 Mart 2019; 21:25:59 >

• Doggymania kullanıcısına yanıt
    Sağol uyarı icin. Paradan boyle kısıyorlar galiba

• telefon muhteşem,8 saat 29 dakika ekran açık kalmış ve şarj hala %40 rahat 13-14 saat götürür ki şimdiye kadar kullandığım farklı marka cep telefonlarında en çok 6 saat oluyordu...ben 2500 liraya kadar bakıyordum,acele etmiyordum A8 alacakken bunun ilanını gördüm ve aldım...AOD,bildirim ışığı,hafıza ,ram ,işlemci çok önemli değil,zaten yeterli düzeyde,oyun moyun oynamıyorum,benim için birinci kriter şarj,ekran büyüklüğü,ekran kasa oranıydı ve tam aradığım ürün bu...1200 liraya geldi ama 2000 deseler de alırdım..en büyük sorunum ekran gorilla değil,umarım çabuk kırılmaz ve 2.sorun kabloya bişey olursa type c kablo bulmak...telefon 1 mm daha ince olsaydı tadından yenmezdi ama sorun değil...kılıf hiç kullanmadım,kullanmam da telefonu neden kalınlaştırayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pose744

telefon muhteşem,8 saat 29 dakika ekran açık kalmış ve şarj hala %40 rahat 13-14 saat götürür ki şimdiye kadar kullandığım farklı marka cep telefonlarında en çok 6 saat oluyordu...ben 2500 liraya kadar bakıyordum,acele etmiyordum A8 alacakken bunun ilanını gördüm ve aldım...AOD,bildirim ışığı,hafıza ,ram ,işlemci çok önemli değil,zaten yeterli düzeyde,oyun moyun oynamıyorum,benim için birinci kriter şarj,ekran büyüklüğü,ekran kasa oranıydı ve tam aradığım ürün bu...1200 liraya geldi ama 2000 deseler de alırdım..en büyük sorunum ekran gorilla değil,umarım çabuk kırılmaz ve 2.sorun kabloya bişey olursa type c kablo bulmak...telefon 1 mm daha ince olsaydı tadından yenmezdi ama sorun değil...kılıf hiç kullanmadım,kullanmam da telefonu neden kalınlaştırayım...
    Ayni beklentilerle aldim
    Pocophone dan Geçiyorum tahmin edersin
    Zaten 8mm altinda incelikte 5000 batarya gormedim
    En ince ve yuksek mah huawei nova 3 te var 7.3mm e 3750 mah
    Kasa metal, ekran grolla glass, ram 4 olsa 1800 olsa yine alirdim
    Tabii samsung un o fiyat segmentindeki diger urunlerini satamaz bu sefer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MedicuS_ -- 6 Mart 2019; 21:42:44 >

• S healti galaxy apps ten indirebilirsiniz

• ekran açıklığı süresi 9 saat 29 dakika oldu ve şarj %33 şu anda en az 4 saat daha götürür hem de bu kadar büyük ekran ,bundan iyisi şamda kayısı... yaklaşık 2 saatte ful doluyor dün akşam denedim 2 saatte doldu,10 dakikada % 8-9 doluyor,sadece %99 olunca %100 olması bi 8-10 dakika sürdü o kadar
  • Benimde elime geçti cihaz ancak güvenli klasör yok samsung türkiye garantili

• 2hat 4G batarya çok iyi

• Konu başlığı ilk mesaj düzenlenmeli ve konu Android>Samsung kategorisine taşınmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 7 Mart 2019; 9:8:10 >
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    2 hattınızda 4g çekiyor peki şebeke üzerinden görüntülü görüşme varmı?

• Samsung Galaxy S10 S10e S10 Plus M20 M10 Kılıf 49,90 TL yerine 19,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-s10-s10e-s10-plus-m20-m10-kilif-P327070474

N11 'den bu kılıf ve nano cami aldım bugün kargoya verildi gelsin burdan paylaşırım.

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    İndirdim hocam

• Edirne'ye gezmeye geldik ve dış mekan çekimleri yaptım beklediğimden çok daha iyi. Otomatik çekim de oldukça başarılı. A9 denemiştim ona gore çok daha iyi bence. Selfi de memnun edici.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akletmeklazım

2 hattınızda 4g çekiyor peki şebeke üzerinden görüntülü görüşme varmı?
    Daha önce yazmıştım tekrar yazayım

İthalatçı M20 64/4 kullanıyorum
    2hat aynı anda 4G aktif ve şebekeden görüntülü arama mevcut
    Yazılım güncelleme mevcut
    Knox0
    Shealt play store dan yükledim
    Güvenli klasör mevcut değil(distribütör cihazlarda da yok)
    Nfc ve bildirim ledi yok
    Kutudan hızlı şarj adaptörü ve kulaklık çıkmıyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.