Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M11 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu telefondan babama sipariş edeceğiz. İzlenimleriniz neler tavsiye eder misiniz?

Kendisi çok ortalama altı bir kullanıcı, whatsapp kullanıyor en çok. onun dışında arada tarayıcıyı kullanır arada kamerasını kullanır. Genellikle görüntülü görüşme yapar ya da telefon görüşmesi yapar. Wi-fi performasından falan memnun musunuz?

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.
  • Fiyatın düşmesini bekliyoruz. Çok yuksek fiyatı.

NOT.BUGÜN 17 Haz 20 Sipariş verdim. Düşeceği yok. Trend yol ind.1763 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkirca -- 17 Haziran 2020; 15:30:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Bu telefonla Xiaomi Redmi 8 arasında kaldım. Halama alacağım. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyatı 2 ay önce ne kadar uygunmuş, teyzeme hediye olarak aldım amazondan 1985 TL ye mavi rengini..

kılıf bulmak çok zor, a20 nin kesin oluyor mu arkadaşlar ?
  • Hocam bende alacağım ama hoparlör sorunu var diyorlar ses karşı tarafa cızırtılı gidiyormuş. Şikayetvarda bir sürü şikayet var bunla ilgili. Siz memnun musunuz var mı öyle bir konu?

• turkuaz10 T kullanıcısına yanıt
    Ahize sesi ve miktofonda herhangi bir problem yok ses çok net gelip gidiyor.. Turkcell hat ile test ettim ,gerçi cihazı açar açmaz yazilım guncellemesi yaptı, belirtilen şikayetler yazılim güncellemesiyle giderilmiş olabilir ama dediğim gibi ben bir problemle karşılaşmadım

• telefonu uzun zamandır kullanan kişilere soruyorum,

1. telefonun dokunmatik tepkisi superamoled ekranlarla kıyaslandığında nasıl.
    2. batarya performansı nasıl.
    3. bluetooh ve wifi aynı anda etkinken kopma veya wifi'de yavaşlama oluyor mu. kronik bazı snapdragon yongalarının sorunudur bu, düşük segment bir cihaz olan snapdragon450 yongalı bu telefonda da bu durum var mı.
    4. 4g şebeke çekim gücü nasıl.

özellikle uzun süre kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.