Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
26
Favori
247.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mor ekran sorunu yasayip simdi de ses sorunu yasamaktayim.

Ses kulaklik takiliyken var. Ama is hoparlore gelince ses yok.

Muzik aciyorum kulaklik takili ses var,kulakligi cikartiyorum ses yok. Neden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal hoparlor patladı. Serviste değişimini yaparlar.
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Hoparlör havasız kalmıştır.Sim kart yuvasına sök 1 dk bekle geri tak düzelmesi lazım.

• Yardim icin tesekkurler arkadaslar. Telefoncu acma tusu ses tuslarina basti telefon kapandi acildi ses geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocalarım merhabalar, güncelleme beklemeye değer mi bilmiyorum, 200 e yakın uygulama var cihazımda, ispanya romunu direk kursam format atmadan, verilerim silinir mi yoksa bir üst sürüme eksiksiz geçer mi, cihaz yavaşlayana donana kadar bir süre kullanırım, şimdilik meraktan geçmek istiyorum 8.1 e.

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Mor ekran sorunu yasayip simdi de ses sorunu yasamaktayim.

Ses kulaklik takiliyken var. Ama is hoparlore gelince ses yok.

Muzik aciyorum kulaklik takili ses var,kulakligi cikartiyorum ses yok. Neden olabilir?
    arkadan müzik açıp *#0283 kodunu yapınca çıkan butonları denediniz mi?

benim telefonun hoparlör ve kulaklık sesi zaten çok azdı. şimdi daha da azaldı.

lanet olsun bu telefonu aldığım güne. her gün küfrediyorum.

almayı düşünenlere; SAKIN AL-MA-YIN...
  • Arkadaşlar n11'den 1599 TL'ye 64 GB Samsung Türkiye garantili olarak sipariş verdim fakat yorumlara bakınca memnun kalmayan çok insan var sizce iptal etmelimiyim yoksa fiyatına göre normal mi ?
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt
    Ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Herhangi bir sorun sıkıntı olmadı. Özellikle ekranını çok beğeniyorum. Örnegin p smart yeni j4 j8 plus falan ile karşılaştırınca bile ekran çok iyi akıcı sorun sıkıntı yok. Bana göre iptal edilecek bir durum yok.

• Bi de bu mor ekran olayı durduk yere mi oluyor yoksa telefonu yere düşüp darbe alınca mı ?
    Durduk yere oluyorsa sıkıntı.
    Ve son olarak ekran koruyucu ve kılıf önerisi alabilir miyim sizden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Durduk yere olduğunu söyleyen de var düşürdükten sonra oldu diyen de var. Yanı o iş biraz karışık. Her iki türlü de olabiliyor. Ama 64 gb lik modeller yeni olduğu için bu sorunu ortadan kaldırmış olmaları gerekiyor bu modelde. Henüz hiç 64 gb moraran model görmedim. Ben normal bir bayiden kırılmaz camla silikon kılıf aldım. Pek o konu hakkında fikrim yok

Ekran panel kalitesi berbat ötesi hocam, almadan önce muhakkak bir mağazada incelemenizi öneririm, özellikle bir masaya koyduğunuzda kullanmayı unutun, o derece saçma ve kalitesiz bir ekran seçimi olmuş, Nokia 5800 da bile bundan daha kaliteli panel kullanılmıştır, masaya koyduğumda mideme ağrı giriyor.

• Yok hocam kendime almadım zaten. Kendim S9 kullanıyorum kardeşim için aldım bütçe maksimum 1600-1700 dü arkadaşında görüp beğenmiş J7 Pro yu o yüzden aldım.

Huawei in uygun modelleri var, onlara bakabilirsiniz, ama bu cihazı hiç tavsiye etmiyorum.

• ürünü aldim iptal mi edeyim. Kararsız kaldım şimdi. Cihaz genel olarak mi yoksa kötü fiyatına göre mi kötü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Cihazı incelemiş olsaydım asla almazdım, daktilo gibi yazmak kullanmak istiyorsa alacağınız kişi alın, ama keşke diyorum çünkü artık çok geç keşke note 5,6,7 serisinden ikinci el de olsa onlardan baksa idim, öyle pişmanım ki şu cihazı aldığıma, kafama tüküreyim. İnceleme fırsatınız yok mu hocam?

• Kesinlikle abartıyorsunuz. Süper amoled panel var, daha önce tft veya amoled panel hiç kullanmadınız sanırım. Nasil bir ekran bekliyorsunuz 1500 tl icin anlamadim. Icler acisi olan nedir? Gidin bir de prime 2 vs panellerine bakın bakım hangisi kaliteli.

• Sayın hocam, hepsine bakıyorum, hususi olarak alıp inceliyorum, ekran görüntü olarak gayet iyi, hatta birçok cihazdan daha kaliteli, fakat takdir edersiniz ki bu dokunmak hassasiyeti için geçerli değil, abartmıyorum malesef, denemesi bedava, koyun masaya ve işaret parmağınız ile veya herhangi bir parmağınız ile kullanmaya çalışın, bakalım klavye de veya diğer yerlerde kullanabilecek misiniz?

• Pardon hocam, biraz sert çıkmışım kusuruma bakmayın. Orada kast ettiğinizi sadece görüntü olarak aldım, evet haklısınız dokunmatik hasasiyeti masa üzerinde oldukça kötü. O konuda hem fikiriz.
  • Hiç sorun değil sayın hocam, Bu dokunmak hassasiyeti sorunu Android sürümü ile alakalı da olabilir. Bir arkadaşımız 8.1 ile tepkime de gelişme olduğunu yazmıştı, ilk fırsatta 8.1 sürümünü bir yükleyeceğim, tr ye gelecek gibi görünmüyor.

• Yıllardır samsung kıllanıyorum parasizligin gözü kör olsun.

Inşallah ayfon 8 9 aldırsın bana artık.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.