Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
26
Favori
247.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 saat ekran süresi verecek gibi daha yüzde 47 de pil ve 7 saat ekran süresi var böyle cihaz görmedim ben

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Odinden kurdunuz mu hocam twrpyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: samizeldestan

quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

Zenos pil değerleri.uçacak telefon nerdeyse..

Kardeşim romu nasıl yükledin? Akşam o kadar uğraştım ama olmadı. Note 5'e kurmadığım rom kalmamıştı ama buna kuramadım. XDA da paylaşılan twrp yi yüklüyorum ancak twrp de nedense data kısmını bağlayamıyorum. Data yi ve dahili hafızayı biçimlendirmiyor.

Kardeş bende xda de ki twrp ve anlatımlarla yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: EyuphanKundakci

Odinden kurdunuz mu hocam twrpyi?

Twrp odin ile.rom twrp üzerinden zipli dosya kurdum

• samizeldestan S kullanıcısına yanıt
    Hocam siz de note 5 kullanıcı mıydınız ? Şu konuyu okudukça ve ekran süresi değerlerini gördükçe note 5 i satıp j7 pro ya geçmek istiyorum, sanırım öyle de yapacağım henüz karar vermedim tam olarak.

1. Asla oyun oynamam
    2. Sürekli elimdedir şarj çok önemli
    3. Tek şüphem kamera, tahminimce ön kamera note 5'den bile iyi olabilir ama arka kamera kıyaslanamaz bile.

Sizce cihaz beni memnun eder mi ? Arka kamera performansı nasıl ? Az ışıkta flaş ile iyi işler çıkarıyor mu ?
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    Ön kameranın daha üstün olduğu kesin bir şey. Arka kamera gündüz çekimlerinde çok başarılı dışarıda falan baya net çekiyor Gece çekimlerinde de hafif bozuluyor ancak flaş ile gayet başarılı. Üzmez sizi hocam bataryasına aşık kalıcaksınız hele oreo da gelicek.

• Geceleri ben hep şarjda bırakıyorum her yerde zararsız yazıyor fakat ondan mıdır bilemicem 6 7 kere rom değiştirdim değiştirdikten sonra batarya kalibrasyonu falan da yaptım benim ekran süresi ortalama 6 saat oluyor en fazla 8 saat gördüm. Telefonu ilk aldığımda bile 10 saat üzerini göremedim hiç model farkından mı acaba 32 gb vietnam siyah model 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyuphanKundakci -- 3 Mart 2018; 22:26:59 >

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Sizde twrpden biçimlendirirken ne hatası veriyor hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: EyuphanKundakci

Sizde twrpden biçimlendirirken ne hatası veriyor hocam?

Ben bir hata almadım

• samizeldestan S kullanıcısına yanıt
    Sizdiniz hocam ne hatası veriyor olmazsa odinden tekrar twrpyi kurmayı deneyin.
  • Defalarca yeniden kurdum ama hep aynı hatayı aldım. Hatta XDA da konunun mesajlarında da bu sorun hakkında yorumlar var ama açıklayıcı bir çözümünü göremedim. Herhalde her J7 Pro da olmuyor bende anlamadım. Hata kısacası TWRP telefonun dahili hafızasını ve data kısmını görmüyor yani bağlamıyor. Sistemi görüyor sadece

• Tface T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hem note 5 hem j7 pro kullanıyorum. Ama hangisi dersen tabikide Note 5. Kamera konusunda hem ön hem arka kamera konusunda note 5 kat kat daha iyi. Kamera konusunda her yönüyle note 5 daha iyi. J7 Pro ile fazla fotoğraf çekmiyorum o yüzden. Ama batarya konusunda J7 Pro daha iyi o bir gerçek. Tek avantajı olarak onu söyleyebilirim. Birde AOD olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samizeldestan -- 4 Mart 2018; 1:13:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samizeldestan

Defalarca yeniden kurdum ama hep aynı hatayı aldım. Hatta XDA da konunun mesajlarında da bu sorun hakkında yorumlar var ama açıklayıcı bir çözümünü göremedim. Herhalde her J7 Pro da olmuyor bende anlamadım. Hata kısacası TWRP telefonun dahili hafızasını ve data kısmını görmüyor yani bağlamıyor. Sistemi görüyor sadece

twrp sürümünü kontrol eder misin?eski sürüm olmasın. 3.2 yükle

• XDA forumunda konu için verilen twrp yi yükledim. Ayrıca twrp nin sitesinde ki sürümü de yükledim onda da olmadı

• J7 Pro da işlemci yönetimine baktığımda 8 cekirdegin 4 tanesi sürekli olarak çevrimdışı yazıyor yani çalışmıyor. Nedendir acaba?

• Arkadaşlar cihazda 64 gblik hafıza kartı olmasına rağmen fotoğraf çekince yetersiz hafıza uyarısı alıyorum. Telefon hafızası dolu gözüküyor ama ben kamera ayarlarında sd kartı seçmiştim en başından beri. Ne yapabilirim teşekkürler.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Selam bende aod sorunu yoktu yada ben 6 aydir hic farketmedim. Ki ekran morarmasi oldu telefonun ekranini degistirdim. Bugun geldi farkettimki ful karanlikta kapatinca tam kararmiyor dedigniz gibi. Simdi bu sorunu ben custom rom veya varsa orjinal farkli ulkenin firmwaresi ile cozumleme imkanim varmidir? Xda da bazi kullanicilara guncelleme gelmis cozulmus diye duydum ama hindistan filan herhalde birde onlar j730g benimki j730f surum olmayabilir. Stabil bu sorunu cozen custom rom ne onerirsiniz? Yukleyen ve kullanan arkadaslardan yardim rica ederim.

• Aha önemlisi bu sorun ekranın kullanım ömrünü etkiler mı? Ona göre biz normal ronda kalan kişiler aod özelliğini kullanalım. Çünkü tüm pikseller sabah akşam açık kalıyor öteki türlü.

• Gunduzleri sorun olmaz sadece geceleri olur gecede ben sarja takili biraktigmdan gece sarj yemez. Ama gubduzleri zaten gun isigindan aod de sorun olmaz.

• titanyus T kullanıcısına yanıt
    Cebinizdeyken de yer ki bu benim başıma çok geldi. Şu anlık bu problemi çözen stabil rom daha yok. Çıkınca ben buraya yazarım var note 8 romu ama aşırı bugları var. AOD 2.8 versiyonunu kullanıyor 2.8 sürümünde bu sorun çözülüyor 2.8 altında sıkıntı var bizim j7 prodakiler 2.6 veya 2.7 olması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.