Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nova OS romunda bug var.Samsung'un eposta sı yenileyince ya telefonu kilitliyor reset attırıyor.ya da durduruldu hatası veriyor ve aod tüm ekranın ışığını yanık tutuyor.şarj harcıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Always On Display tüm ekranın ışığını yanık tutuyor. Gece özellikle belli oluyor. Şarj harcıyor. Umarım gelecek güncellemelerle bu sorun aşılır. Yoksa bu özellikten mahrum kalacaz ( Şarj açısından)

Sürüm 2.7.32.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zevkopat -- 7 Mart 2018; 9:27:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar peki AOD'u kapatınca bu sorun ortadan kalkıyor mu ? AOD u kapatılırsa geçici bir çözüm olur diye düşünüyorum.

• Eyw. Haklisin cepteykende yiyebilir. Acaba herkezde varmi bu sorun

• Cebimdeyken saat e bakmak istediğimde ekran kara dışardayken saat gösteriyor ayarı yokmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar; Türk Telekom müşteri hizmetleri tarafından arandım tarife ile ilgili teklif yapıldı, teklifte faturalı hatta geçiş sunuldu, okeyledikten sonra telefonunuzda sinyal kaybı olacak akabinden cihazı kapatıp açmanız durumunda yeni tarife hizmetinden faydalanacağım söylendi, fakat telefonu kapattığımızda tekrar açılmadı.

Sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

• MEVLANA CELALETTİN kullanıcısına yanıt
    AOD parlaklık ışığı anlık olarak değişmiyor. Karanlık ortamda kendi aod ışığını kısıyor ve böylelikle ekranın tüm piksellerini yakıyor daha fazla şarj yiyor. Aydınlık ortama geçtiğinde ise aod ışığının güncellenmesi için saatin dakikasının değişmesi gerekiyor yani 1 dakika geçince otomatik güncelleniyor ışığı.

• A8 2018 Romu çıkmış denemek isteyen gönüllü arkadaşlar varsa buyursun:https://drive.google.com/file/d/1qpzwXO2ljVcGl4jLdEH_pqnJAB2mUsW2/view

Deneyenlerden ricam aod uygulamasının sürümüne bakabilirler mi? Ekran karanlık ortamdayken ekran tüm piksellerini yakıp gri mi oluyor yoksa gerçek siyah mı?

• eyupbeyaz kullanıcısına yanıt
    Stock rom atın odinden.

• J7pro 32gb distribütör garantili pembe rengi varmı hanıma düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zevkopat

Always On Display tüm ekranın ışığını yanık tutuyor. Gece özellikle belli oluyor. Şarj harcıyor. Umarım gelecek güncellemelerle bu sorun aşılır. Yoksa bu özellikten mahrum kalacaz ( Şarj açısından)

Sürüm 2.7.32.2

Zaten bizim telefonun çalıştırabildiği sürüm bu.daha üst sürümler çalışmıyor hata veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

quote:

Always On Display tüm ekranın ışığını yanık tutuyor. Gece özellikle belli oluyor. Şarj harcıyor. Umarım gelecek güncellemelerle bu sorun aşılır. Yoksa bu özellikten mahrum kalacaz ( Şarj açısından)

Sürüm 2.7.32.2

Zaten bizim telefonun çalıştırabildiği sürüm bu.daha üst sürümler çalışmıyor hata veriyor.

Hocam acaba ekran ışığı yanık kalma durumu AOD kapalı olunca da oluyor mu ? Dener misiniz ona göre almayı düşünüyorum telefonu da.

• Güncel olarak J730FXXU2ARB1 nolu Spain romu varda Türkçe olarak kullanılınca farkları varmı bilmiyorum.

Galaxy J7 SM-J730F 7.0 March 05, 18 Spain (PHE) J730FXXU2ARB1

https://updato.com/firmware-archive-select-model?q=SM-J730F&rpp=15&order=date&dir=desc&exact=1

• quote:

Orijinalden alıntı: Tface

quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

quote:

Sürüm 2.7.32.2

Hocam acaba ekran ışığı yanık kalma durumu AOD kapalı olunca da oluyor mu ? Dener misiniz ona göre almayı düşünüyorum telefonu da.

Always on display açıkken ekran yanık kalıyor.özellik devre dışı olunca ekran ışığı yanmıyor.karanlıkta baktım

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam. O zaman şarj probleminin ve bu ekran morarması probleminin temel nedeni bu. AOD açık olduğunda ekran sürekli açık kaldığından AMOLED ekran da bir süre sonra morarma oluyor. Aynı durum teknoloji marketlerinde ekranları sürekli açık olan telefonlarda da oluyor. Bence AOD'u kapatmakta yarar var. Böylesine uzun şarjı olan bir telefona yazık etmemek lazım, ki ben note 5 den geçmeyi düşünüyorum tek tereddüt kamera performansı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Sağolasın hocam. O zaman şarj probleminin ve bu ekran morarması probleminin temel nedeni bu. AOD açık olduğunda ekran sürekli açık kaldığından AMOLED ekran da bir süre sonra morarma oluyor. Aynı durum teknoloji marketlerinde ekranları sürekli açık olan telefonlarda da oluyor. Bence AOD'u kapatmakta yarar var. Böylesine uzun şarjı olan bir telefona yazık etmemek lazım, ki ben note 5 den geçmeyi düşünüyorum tek tereddüt kamera performansı.

İki günü çok rahat çıkaran bir telefon bu.kamera da ois olmaması ve türkiye romunun sıkıntıları hariç güzel bir telefon

• Tface T kullanıcısına yanıt
    Düşününce mantıklı geliyorda beğenerek kullandığım bir özellik kapatamam. :)

• Katiliyorum bende cok kullandgmdan kapatamam. Bildirim isigi yok zaten onuda kaparsak hicbiseyden haberim olmaz kilidi acana kadar. bu sorun herkezde varmi acaba yoksa bazi model yada versyonlardami vat

• slm.fotolara tarıh nasıl atılır.

• Ben de kapattım. Zaten açıkken de bildirimler karışık geliyo bana. Herşey bir düğmeye tıklamaya bakıyo zaten

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.