Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
26
Favori
247.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Ankara Cepa Türk telekom bayisinden dün aldım. Benimde orada gördüğüm zaman haberim oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün N11 in kampanyasından Türkiye garantili 32 gb j7 pro satın aldım.

sadece bu mağazada Türkiye garantili 32 gb vardı.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-j7-pro-32-gb-cep-telefonu-sm-j730-P217844217

1574 TL civarına inmişti. kupon ile 1350 TL civarına geldi.
    umarım memnun kalırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

Dün N11 in kampanyasından Türkiye garantili 32 gb j7 pro satın aldım.

sadece bu mağazada Türkiye garantili 32 gb vardı.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-j7-pro-32-gb-cep-telefonu-sm-j730-P217844217

1574 TL civarına inmişti. kupon ile 1350 TL civarına geldi.
    umarım memnun kalırız.

Bu cihazdan ve bu magazadan bende aldim. Fakat 32gb turkiye garantili yok diyorlar. Bugun samsung musteri hizmetlerini aradim samsung tr garantililer 16gb dedi musteri temsilcisi. Kafam karisti. Firma bi yanlis yapmaz insallah

• calwincalwin kullanıcısına yanıt
    Ben telefonla arayıp konuştum. Türkiye garantili dediler.

Ürün sayfasında soru cevap kısmında yine Türkiye garantili demişler.

Samsung A7 2017 sahibiyim aynı zamanda. A7 2017 ilk çıktığında çift simli Türkiye garantilisi de vardı.

32 gb modeli de böyle gelmiş olabilir. Ben telefonla aradığımda telesekreter samsung bayisi gibi konuşuyor. Bence ürün Samsung bayisinden gelecek.

Kargoyu teslim aldığınızda kutuyu açmadan müşteri hizmetlerini arayıp imei no teyit ettirin. Ben de aynısını yapacam.

Telefonu kurduktan sonra ise phone info programını yükleyip tamir görmüş mü root var mı onları kontrol etmeyi düşünüyorum.

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Kontrolleri yapalim dediginiz gibi. Yukarida bir arkadas telekomdan 32gb samsung turkiye garanatili almis. Demekki bundan sonra 32gb olacak. Dediginiz phone info programini su anki telefonuma kurdum meraktan. Telefon tamir edilmemis orjinal diyor. 2 3 ay once ekrani yetkili servisde degismisdi ama. Telefon istedigimiz gibi gelirse gayet uygun fiyata almis olacagiz n11 den

• vatan a da gelmiş 32 gb olan ama çok pahalı yahu, 1799 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-j7-pro-32-gb-siyah-akilli-telefon.html
  • Arkadaslar kusura bakmayın bu telefonun kilit ekranı nasıl degişiyor? Baska resim koymak istiyorum tesekkurler.

• Merhaba arkadaşlar j7 prime aldım alacağıma pişman oldum tıpkı j7 2015 aldığımdada böyle oldu nasıl olduysa aldık neyse şimdi telefonumu satışa koyduk kararımız j7 pro oldu en büyük sıkıntı ekranın amoled olmaması beni rahatsız etmesi ve facebokta klavye de kasmalar derken 1 ay anca dayanabildim neyse şimdi arkadaşlar facebokta elektronik market diye bir grup var ve fiyatı çok uygun j7 pro 32 gb almanya samsung store faturalı yasal kayıtlı 1 yil servis garanntili 950 tl ve s6 edge 32 1150 tl yanlız kapalı kutu ordan alış veriş yapan varmı varsa memnun olan varmı ve parayı yatırmadan ürünü kargoya yollaamıyorlar kapıda ödemede yok dusunceleriniz nedir fikrinizi almak istedim

• Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt
    Hocam galeriden kilit ekranına seçeceğiniz duvar kağıdı fotoğrafını açın, sağ üstte 3 nokta göreceksiniz. Duvar kağıdı olarak ayarlaya tıklayın size aşağıda 3 seçenek sunacak ordan hangisine ayarlamak isterseniz ona tıklamanız yeterli..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz_63

Merhaba arkadaşlar j7 prime aldım alacağıma pişman oldum tıpkı j7 2015 aldığımdada böyle oldu nasıl olduysa aldık neyse şimdi telefonumu satışa koyduk kararımız j7 pro oldu en büyük sıkıntı ekranın amoled olmaması beni rahatsız etmesi ve facebokta klavye de kasmalar derken 1 ay anca dayanabildim neyse şimdi arkadaşlar facebokta elektronik market diye bir grup var ve fiyatı çok uygun j7 pro 32 gb almanya samsung store faturalı yasal kayıtlı 1 yil servis garanntili 950 tl ve s6 edge 32 1150 tl yanlız kapalı kutu ordan alış veriş yapan varmı varsa memnun olan varmı ve parayı yatırmadan ürünü kargoya yollaamıyorlar kapıda ödemede yok dusunceleriniz nedir fikrinizi almak istedim

2 tane samsung almışsın ikisi de kurtaramamış niye samsung alıyorsun aklın başına gelmedi mi

Samsung demek kasma demek zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 13 Kasım 2017; 7:36:15 >

• N11 den 32gb j7 pro samsung turkiye garantili alip urunu eline ulasan var mi?

• Arkadaşlar benim telde mi bir sıkıntı var yoksa geneli mi böyle bilmiyorum. Günde en az bir kez tel donuyor. Klavye falan açmıyor. Orta tuşa basıp uygulamaların hepsini kapatıp öyle kendine geliyor. Ara ara da facede yada kendi tarama sayfasında kasılmalar Kasılmalardan geçtim ama donması çok can sıkıcı. Var mı böyle başına gelen???? :( :(

• quote:

Orijinalden alıntı: malibukont

Arkadaşlar benim telde mi bir sıkıntı var yoksa geneli mi böyle bilmiyorum. Günde en az bir kez tel donuyor. Klavye falan açmıyor. Orta tuşa basıp uygulamaların hepsini kapatıp öyle kendine geliyor. Ara ara da facede yada kendi tarama sayfasında kasılmalar Kasılmalardan geçtim ama donması çok can sıkıcı. Var mı böyle başına gelen???? :( :(

Hocam aldigimdan bu yana ya 1 yada 2 kere donmustur telefonum 1 aydan fazla bir suredir kullaniyorum.

Yerinizde olsam telefona hard reset atardım tekrar sifirdan kurulum yapardim..

• gkhn003 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Hard reset atınca kendine gelir mi bilmiyorum. Denemek lazım tabi. Ama sizin telde anladığım kadarıyla benimki gibi bir sorun olmamış. Reset sorun değil ama banka uygulamalarını yüklemek çok sorun oluyor. Bir süre daha kullanayım. Olmazsa denerim. Teşekkürler

• bende aldım bakalım yarın elimde olur telefon 16gb siyah modeli deneyimlerimi yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: malibukont

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Hard reset atınca kendine gelir mi bilmiyorum. Denemek lazım tabi. Ama sizin telde anladığım kadarıyla benimki gibi bir sorun olmamış. Reset sorun değil ama banka uygulamalarını yüklemek çok sorun oluyor. Bir süre daha kullanayım. Olmazsa denerim. Teşekkürler

Rica ederim hocam.
    Ben telefonu ilk aldığımda güncellemesi gelmişti ilk başta güncellemesini yapıp daha sonra hard reset atıp o şekilde kullanmaya başladım.
    Benim yaşadığım donmalar kullandığım uygulamadan dolayı olduğunu düşünüyorum.
    Haklısınız banka uygulamaları ile baştan kurulum sıkıntılı oluyor.
    İyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

N11 den 32gb j7 pro samsung turkiye garantili alip urunu eline ulasan var mi?

benim geldi.
    henüz kullanma fırsatım olmadı ama cihaz çok premium gözüküyor.

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

• Bu son bunu kullanacam bir kaç ay artık daha sonra bitti

• arkadaşlar bildirim ışığı var mi telefonda?

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

arkadaşlar bildirim ışığı var mi telefonda?

Bildirim ışığı yok hocam telefonda onun yerine always on özelliği koymuşlar.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.