Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
26
Favori
247.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar kızıma samsung j7pro aldım şarzı %45 telefon kapanıncaya kadar kullandım (vatandaki satıcı telefon kapanıncaya kadar şarjı bitir sonra telefon kapalıyken %100 şarj et kullan dedi)sonra şarja taktım ama %85 te elektrikler kesildi telefonu pirizden çıkardım yarım saat sonra elektrikler geldi yeniden şarja taktım yüzde 100 olunca çıkardım bu kesintiden pil zarar görmüşmüdür bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • telefonu dün 1549 tl aldım bugün medi markta 250 tl hediye çekiyle 1300 tl geliyor.ihtiyacı olan için bu fiyat çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wquzun

selam arkadaşlar kızıma samsung j7pro aldım şarzı %45 telefon kapanıncaya kadar kullandım (vatandaki satıcı telefon kapanıncaya kadar şarjı bitir sonra telefon kapalıyken %100 şarj et kullan dedi)sonra şarja taktım ama %85 te elektrikler kesildi telefonu pirizden çıkardım yarım saat sonra elektrikler geldi yeniden şarja taktım yüzde 100 olunca çıkardım bu kesintiden pil zarar görmüşmüdür bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bir sıkıntı olmaz hocam yeni nesil piller bir kerelik elektrik kesintisinden yarım sarjdan vs. bozulmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wquzun kullanıcısına yanıt
    1649 lira görünüyor fiyat ve hediye çeki nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

1649 lira görünüyor fiyat ve hediye çeki nasıl?

1000 lira üzeri alışverişe 250 tl hidiye çeki veriyor 5000 tl üzeri 1000 tlSAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]
  • wquzun kullanıcısına yanıt
    Öncelikle dediğim gibi telefonun fiyatı 1.649 TL görünüyor. Ayrıca 250 Lirayı direkt indirim olarak görmemek lazım. Çünkü 2. bir 1000 liralık alışveriş yapmak zorunda bırakıyorlar. Yani 2000 liralık alışverişte toplam 250 lira indirim sağlanmış/kazanılmış oluyor.
  • Daha öncede bahsettiğim gibi hb'dan ayın 17 sindesamsung tr garantili almış olduğum ürün samsung phone info uygulamasının telefon tamir denetimi kısmında not olarak telefonun üretim tarihi ile seri numarasının eşleşmediği bilgisini vermektedir.Bildiğim kadarı ile 3.parti bir uygulama.Sırf bu uygulamaya güvenerek ürünün ayıplı olduğunu beyan ederek iade edip paramı tekrar alabilirmiyim?Bende ki cihaz 01.08.2017 ÇİN MENŞEİ li. sağolsun donanım haber kullanıcısı Serkan isimli kardeşim yahut abim uyglamayı indirip denemiş onda öyle bir sorun çıkmamıştır.Ne yapmam gerekir arkadaşlar?yardımcı olursanız sevinirim.Çin menşeili cihazı bulunan arkadaşlar deneyip durumu iletirse sevinirim.
  • quote:

selam arkadaşlar kızıma samsung j7pro aldım şarzı %45 telefon kapanıncaya kadar kullandım (vatandaki satıcı telefon kapanıncaya kadar şarjı bitir sonra telefon kapalıyken %100 şarj et kullan dedi)sonra şarja taktım ama %85 te elektrikler kesildi telefonu pirizden çıkardım yarım saat sonra elektrikler geldi yeniden şarja taktım yüzde 100 olunca çıkardım bu kesintiden pil zarar görmüşmüdür bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Akıllı telefonlarda bataryayı bitene kadar kullanmak zararlı . Yüzde 15 de şarja takın sağlıklı bir kullanım için.

• quote:

1 degil 30 defa da gidip gelse birsey olmaz merak etmeyin.

• Merhaba herkese iyi geceler.Bende 1 hafta önce j7 pro mavi gümüş rengi ile aranıza katıldım.Telefon çok güzel beklediğimden çok iyi çıktı.Telefon kurulumundan sonra hemen bir güncelleme 220 küsür mb boyutunda yükledim onu.Peki sorum şu size bu güncellemeden sonra başka bir güncelleştirme geldi mi ya da aylık güvenlik yamalarını alıyor musunuz?
  • quote:

Sizin gibi güzel babalar hep var olsun; kızınız da güle güle kullansın iyi günlerde...

• Bende bugün aldım bakalım.
  • Arkadaşlar birşey soruyorum cevap yok lütfen cevap verir misiniz bi zahmet.Yanlış anlamayın hemen cevap yazılmamasına kızdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meinea4 -- 6 Kasım 2017; 15:16:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meinea4

Arkadaşlar birşey soruyorum cevap yok lütfen cevap verir misiniz bi zahmet.Yanlış anlamayın hemen cevap yazılmamasına kızdım.

Hocam güncelleme bizimde aldığımızdan bu yana 1 defa geldi bende alalı 1 ay oldu.

• Teşekkür ederim arkadaşım cevabın için çok saol.Sanırsam bu ay içinde güvenlik yaması gelecekmiş.s8 ve s8+ cihazlara gelmiş şimdi j7 pro'da sıra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meinea4

Teşekkür ederim arkadaşım cevabın için çok saol.Sanırsam bu ay içinde güvenlik yaması gelecekmiş.s8 ve s8+ cihazlara gelmiş şimdi j7 pro'da sıra.

Ben pek takip etmiyorum hocam güncellemeleri kullanım şeklim ve yaptıklarım hep aynı ve bir sorun yaşamıyorum..

• Ya bende senin gibiyim ama hani insan güvenlik yamalarını istiyor güncellemeleri felan güvenlik olayından dolayı.
  • Arkadaşlar telefonun piyasası nasıl?
    Aşağıdaki sitede geçerli 1500₺ hediye çekim onu nakte çevirmek için bu telefonu alıp satmayı planlıyorum. 1460₺ ye satabilir miyim sıfır açılmamış şekilde. Almak isteyenler ileşime geçebilir.
    http://www.sanalmagaza.com.tr/samsung-galaxy-j730-j7-pro-akilli-teleon-siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qazrfv -- 13 Kasım 2017; 17:14:16 >
  • Selamlar, dün türk telekom bayisinden 1788 tl ye 12 ay evde internet müşterisi taahhütü ile 12 ay taksitle aldım. İlginç olan ise 32 gb olması idi. Çift sim değil. Teknosa ve mediamarkt ta 16 gb aynı fiyata satılırken, samsung garantili 32 gb + 12 ay taksiti görünce hemen aldım. Galaxy a5 ten (2015) sonra performans ve kalite olarak çok iyi. Şarjı iki günü çıkarır. Parmak izi çok hızlı ve sıkıntısız okuyor. Şu an için memnunum.
    SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihannica -- 12 Kasım 2017; 17:42:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cihannica

Selamlar, dün türk telekom bayisinden 1788 tl ye 12 ay evde internet müşterisi taahhütü ile 12 ay taksitle aldım. İlginç olan ise 32 gb olması idi. Çift sim değil. Teknosa ve mediamarkt ta 16 gb aynı fiyata satılırken, samsung garantili 32 gb + 12 ay taksiti görünce hemen aldım. Galaxy a5 ten (2015) sonra performans ve kalite olarak çok iyi. Şarjı iki günü çıkarır. Parmak izi çok hızlı ve sıkıntısız okuyor. Şu an için memnunum.
    SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

Samsung garantili 32 gb geldimi ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.