Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 875 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.903
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Telefon ithal garantili bunu bilin. Bunun dışında 10 numara 5 yıldız bir telefon. Konuyu takip ederseniz alan herkes çok memnun.Fiyatina göre marka telefon olarak daha iyisi yok.
    Batarya zaten efsane ötesi.
    Edit :Ozelliklerde 4 çekirdek denmiş telefon 8 çekirdek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 19 Ocak 2016; 21:47:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de o konuya takıldım,dört çekirdekli bir modeli mi var diye ama yokmuş..Bir arkadaşım telefon alacak,bu ilanı gördüm fiyat uygun gibi geldi,bilindik bir marka istiyor kendisi,biraz da kamera takıntısı var,ön kamera selfie çekimleri nasıl acaba,tatmin edermi?
  • 4g var mı bu modelde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

4g var mı bu modelde..

Yok.Sonu F ile biten tek hatlılarda var.Bu çift hatlı H modeli.
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7-7185.php

seriye göre değişiyor galiba
     SAMSUNG GALAXY J7 875 tl

• teşekkürler cevap için... bende baktım şimdi çift hatlı olan H modeliymiş ve 4g yok.. bu saatten sonra 4g siz telefon alınmaz diye düşünüyorum..
    ben de kararsız kaldım,4g kotaları çabuk doldurur,pile çok yük bindirir,4g hizmeti sunulmayan bir yerde zaten faydası olmaz,adam gibi 3g hızlarını verseler yeter,gibi yorumlar okuyorum ama bir yerden de yeni teknoloji işte,düşünelim bakalım..
  • ithalatçı garantili telefon almayın.. 1 kez aldım.. 2. yıldan sonra kullanmadım ailede birileri halen kullanıyor maşallah 3 yılını doldurdu bir sorun olmadı ama olsa başımız ağrırdı bunu internettede yakın çevremde de gördüm.. ithalatçı garantili telefon pişmanlıktır..
  • talatcaner kullanıcısına yanıt
    yanımdaki adam 4g gelmiş denedin mi çok hızlı falan muhabbeti yapar. baktım bende yok sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 19 Ocak 2016; 23:20:31 >
    sıkıntı yoksa problem de yok demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: talatcaner

ben de kararsız kaldım,4g kotaları çabuk doldurur,pile çok yük bindirir,4g hizmeti sunulmayan bir yerde zaten faydası olmaz,adam gibi 3g hızlarını verseler yeter,gibi yorumlar okuyorum ama bir yerden de yeni teknoloji işte,düşünelim bakalım..

İstanbulun ortasında 3g interneti düzgün vermeyen operatörler 4g yi adam gibi vermez deyip bunu aldım.Kaç yerde otobüsle giderken bekliyorum sinyal bir yerde gelsede kullansam diye.Türkcelldede aynı aveadada.Zaten aldığımız bir telefonu 1-2 seneden fazla kim kullanıyor ki.
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    tamam hocam,artısını eksisini göz önünde bulundurup bir değerlendirme yapayım o zaman
  • telefonda şebeke sıkıntısı olduğunu söylenler olmuş bazı sayfalarda iyi araştırmak lazım.. garantide ithalatçı olunca iki düşünmek lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

telefonda şebeke sıkıntısı olduğunu söylenler olmuş bazı sayfalarda iyi araştırmak lazım.. garantide ithalatçı olunca iki düşünmek lazım..

Şebeke sorunu falan olmadı hiç.Telefonda olumsuz ne var derseniz hoparlör daha iyi olabilirmiş.İşinizi görüyor ama bangır bangır müzik dinleyeyim diyemiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Telefon ithal garantili bunu bilin. Bunun dışında 10 numara 5 yıldız bir telefon. Konuyu takip ederseniz alan herkes çok memnun.Fiyatina göre marka telefon olarak daha iyisi yok.

Aynı fiyata kat kat daha iyi Sony M4 Aqua var, yanlış bilgilendirmeyelim.

Walkman özelliği var, kulaklıkla ses çıkışı tüm Samsung'lardan iyi.

Kamerası zaten ezer geçer.

Bataryası ezer geçer, yoğun kullanımda 3g açık bir günü geçiyor.

RAM olarak üstün.

Klasik Sony alt yapısı Android telefonlarda daha stabil çalışıyor.

IPS ekranı daha iyi, güneş altında iki telefonun performansında Sony apaçık daha net.

Bu telefon sadece büyük ekran isteyenler için iyi olabilir.

M4 Aqua yı bilmesek neyse hocam.Kat kat ne demek.
    1-Bataryası ezer geçer demişsiniz.Maalesef yanılıyorsunuz.Bataryada bu telefon daha üstün.Şu an telefonumun değerlerini vereyim.(Aqua da 2400 mah j7 de 3000 mah batarya var.İkiside Hd ekran ve J7 daha iyi bir işlemci kullanıyor)
    Şu an tam %50 şarj var telefonda.Son dolum tarihinden itibaren kullanım 16 saat 41 dakika,ekrankullanımı %38 alınan ekran süresi 5 saat 16 dakika.
    2-Ram üstün demişsiniz.Evet rakam olarak ram aqua da 2gb bunda 1,5 ama Sony 800 mhz de çalışırken j7 933 mhz de çalışıyor.O yüzden bu istatistik aynı gibi demektie.
    3-Kamera için ben yanımdaki arkadaşımla kıyasladım Aqua nasıl ezer geçer dediniz aklım almıyor.Lütfen insanları böyle ezer geçer deyip yanıltmayın.
    4-Ses çıkışı için haklısınız.Özellikle hoparlör çıkış sesini bende az önce yazmıştım.
    Aqua ile bu telefon arasında bende çok kaldım ama bunu tercih ettim.Aqua alan arkadaşım bu telefonu görsem bende bundan alırdım dedi.Ayrıca Aquanın artı özelliğini siz unuttunuz ben söyliyeyim suya dayanıklı.
    Ben insanların ne zorluklarda para kazandığını biliyorum o yüzden gönül rahatlığı ile bu telefonu tavsiye ediyorum.Konusuna gelirseniz şu telefonu alıpta pişman olan bir kişi bulun sizden bin defa özür dileyeyim.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    ben de araştırıyorum bir yerden,şunları buldum;
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/4037-26937-30143/sony-xperia-m4-aqua_meizu-m2-note_samsung-galaxy-j7-sm-j700h/

http://shiftdelete.net/1000-tl-alti-en-iyi-kamerali-akilli-telefon-hangisi-66901

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefon ithal garantili bunu bilin. Bunun dışında 10 numara 5 yıldız bir telefon. Konuyu takip ederseniz alan herkes çok memnun.Fiyatina göre marka telefon olarak daha iyisi yok.

Aynı fiyata kat kat daha iyi Sony M4 Aqua var, yanlış bilgilendirmeyelim.

Walkman özelliği var, kulaklıkla ses çıkışı tüm Samsung'lardan iyi.

Kamerası zaten ezer geçer.

Bataryası ezer geçer, yoğun kullanımda 3g açık bir günü geçiyor.

RAM olarak üstün.

Klasik Sony alt yapısı Android telefonlarda daha stabil çalışıyor.

IPS ekranı daha iyi, güneş altında iki telefonun performansında Sony apaçık daha net.

Bu telefon sadece büyük ekran isteyenler için iyi olabilir.

M4 Aqua yı bilmesek neyse hocam.Kat kat ne demek.
    1-Bataryası ezer geçer demişsiniz.Maalesef yanılıyorsunuz.Bataryada bu telefon daha üstün.Şu an telefonumun değerlerini vereyim.(Aqua da 2400 mah j7 de 3000 mah batarya var.İkiside Hd ekran ve J7 daha iyi bir işlemci kullanıyor)
    Şu an tam %50 şarj var telefonda.Son dolum tarihinden itibaren kullanım 16 saat 41 dakika,ekrankullanımı %38 alınan ekran süresi 5 saat 16 dakika.
    2-Ram üstün demişsiniz.Evet rakam olarak ram aqua da 2gb bunda 1,5 ama Sony 800 mhz de çalışırken j7 933 mhz de çalışıyor.O yüzden bu istatistik aynı gibi demektie.
    3-Kamera için ben yanımdaki arkadaşımla kıyasladım Aqua nasıl ezer geçer dediniz aklım almıyor.Lütfen insanları böyle ezer geçer deyip yanıltmayın.
    4-Ses çıkışı için haklısınız.Özellikle hoparlör çıkış sesini bende az önce yazmıştım.
    Aqua ile bu telefon arasında bende çok kaldım ama bunu tercih ettim.Aqua alan arkadaşım bu telefonu görsem bende bundan alırdım dedi.Ayrıca Aquanın artı özelliğini siz unuttunuz ben söyliyeyim suya dayanıklı.
    Ben insanların ne zorluklarda para kazandığını biliyorum o yüzden gönül rahatlığı ile bu telefonu tavsiye ediyorum.Konusuna gelirseniz şu telefonu alıpta pişman olan bir kişi bulun sizden bin defa özür dileyeyim.

Fiyatına göre bilindik markalarda rakibi yok demişsiniz, ben de ona uygun cevap verdim.

M4 Aqua'nın kamerasını kullanmayı bilmeyen çok kişi var, manuel el ayarı yapıldığı takdirde kamera şahaneler yaratıyor, ama otomatik mod ile çekilirse iyi sonuç alamıyorsun pek.

Kafa dengi iki telefon ama M4 bence 2-3 tık daha üst seviye, suya karşı da dayanıklı.

Bilindik derken boyut olarak ama ifadem eksik olmuş.Zaten bu telefonu büyük diye almayanlara ilk önerdiğim telefon aqua dır her zaman.
    Ben daha büyük ekranlı telefon baktığım için bunu tercih ettim.C4 ile bunun arasında çok gidip geldim(aslında C4 daha iyi kağıt üstünde)ama o kadar sorun yaşayan oldu ki o yüzden onu saymadım.

• 4G si yoksa alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • talatcaner kullanıcısına yanıt
    Hocam J7 nin kamerasıda çok iyi.Tabi daha iyi kameralı telefonlar olabilir ama ben özelliklerin tümünde iyi bir seviye yakaladığı için söylüyorum.Tek tek bu telefondan daha iyi özellikte telefon bulunabilir ama bütün özellikleri iyi bir şekilde içinde barındıran,sorunsuz bir cihaz olarak total de bakmak lazım.
    Mesela:İşlemci,kamera,batarya,ekran,ram,incelik,kasa ekran oranı,marka ve servis ağı,sorun yaşayınca çözüm bulabilme kolaylığı vs tüm bunları çok iyi bir seviyede barındırıyor bu telefon.O yüzden telefonun tek bir özelliğine değil tamamındaki kullanım kolaylığına ve performansa bakmak lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.