Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erentpl

hocam tipi kotu dedınız ama inanın bana sanki lg g5 kullanıyorum havası katıyor telefon bakacak olursak j1 (16) ve j3 (16) ve j1 mini tasarım olarak birebir aynılar, sonra lg tarafında ise g5, g3 ve g3 stylus iç cerceveler siyah alt kısım farklı renk, htc desire serilerindede durum aynı iç kısmın cercevesi siyah ust alt kısımlar farklı renk tonda yani aynılar hep hem degısık imajlı telefon kullanmakta farklı oluyor :))

Tipi kötü değil hocam zaten sadece j2 biraz daha büyük gözüktügü için yoksa j1 için nedenim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ztn muzık calar nıye koymaz anlam veremedım j serisinin hiçbirinde yok bu stock calar neyse apk seklınde sunuyorlarda yukluyoruz anladım hocam cok tskrler tekrardan

Google play den bi ara veriyolardi ben ordan indirmistim sonra destek kestiler samsung un saçmaligi

Koy şuna söyle aynı muzik çalar bütün samsung telefonlar desteklesin ne sacma

• ya sade telefonun albenısı tabiki cok makul sayılıyor, ama bana hep farklı tasarıma sahıp telefonlar ılgımı cekmstr örnek sahsen ben yeni lg g5 in tasarımına bayılmıstım ama moduler baatarya kısmı haric neyse işte bugun arkadas elimde gorunce lg mi o diyecekti tam samsung yazısını gordu model ne dedi j1 (16) dedim ilgi cekıcı tasarımı var değişik dedi j2 yan cerceveler kalın biraz ama tipi hoş lakin bu j1 (26) da cerceveler ince zarif yapmıslar ztn bu modele metal cerceve kullanmıslar hayret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 10 Ekim 2016; 22:19:48 >
  • quote:

ya sade telefonun albenısı tabiki cok makul sayılıyor, ama bana hep farklı tasarıma sahıp telefonlar ılgımı cekmstr örnek sahsen ben yeni lg g5 in tasarımına bayılmıstım ama moduler baatarya kısmı haric neyse işte bugun arkadas elimde gorunce lg mi o diyecekti tam samsung yazısını gordu model ne dedi j1 (16) dedim ilgi cekıcı tasarımı var değişik dedi j2 yan cerceveler kalın biraz ama tipi hoş lakin bu j1 (26) da cerceveler ince zarif yapmıslar ztn bu modele metal cerceve kullanmıslar hayret

Aynen bi degisik guzel olmuş :D

Hocam lg lerde ovallak arkası masada kayık gibi oluyor

• aynen katılıyorum bi adam gibi muzık calar katamamıs ne yer kaplarda 10 mb yazılım için stock roma koymazsın, işte pazar stratejisi bunlar, mzk clr ve bildirim ısıgı eksikliği yeni a ve j serisinde hiçbirinde yok amiral tepe modeller s ve note serilerine katmıs hep neyse bildirim sesi buldum ayarlarda 3 dk ayarladm oradan sesle bana bıldırım var oldugunu anımsatıyor oda iş goruyor
  • zuahaha he arkadasta lg g4 var kayık gibi duruyor yandan bakınca yamuk gibi zeminde ama g4 ve g5 de kamera konusunda bir numarayı aldı lg sonra bana samsung kamera konusunda iyi geliyor
  • quote:

aynen katılıyorum bi adam gibi muzık calar katamamıs ne yer kaplarda 10 mb yazılım için stock roma koymazsın, işte pazar stratejisi bunlar, mzk clr ve bildirim ısıgı eksikliği yeni a ve j serisinde hiçbirinde yok amiral tepe modeller s ve note serilerine katmıs hep neyse bildirim sesi buldum ayarlarda 3 dk ayarladm oradan sesle bana bıldırım var oldugunu anımsatıyor oda iş goruyor

Napacan bir garipler valla bi bildirim ledim olaydi fena olmazdi aslinda benim icinde idare etcez

• quote:

zuahaha he arkadasta lg g4 var kayık gibi duruyor yandan bakınca yamuk gibi zeminde ama g4 ve g5 de kamera konusunda bir numarayı aldı lg sonra bana samsung kamera konusunda iyi geliyor

Aynen lg yi masaya koyup msj yazamayacakmıyız

Valla babamda a5 2016 varda nerdeyse gözümden bile kaliteli çekiyor arkadaş

• yaş kaç hocam sizin ? benim babamda iphone 5 var zuahaha iyide kullanıyor babalar işi yukarı tasıdı daha iyi teller genclıklerınde telefonmu vardı bırak kullansınlar kamerası 13 mp dimi a5 (16) nın ? kaliteli mercege sahip o zmn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 10 Ekim 2016; 22:41:18 >
  • quote:

yaş kaç hocam sizin ? benim babamda iphone 5 var zuahaha iyide kullanıyor babalar işi yukarı tasıdı daha iyi teller genclıklerınde telefonmu vardı bırak kullansınlar kamerası 13 mp dimi a5 (16) nın ? kaliteli mercege sahip o zmn

Aynen hocam bizimki ara sırada bilmedigi ozelliklere atlıyor biraz yardım etmek gerekiyor ama cogu zaman kendi hallediyor

Benimki 14 hocam babamınkı 50 küsür

• ooo benden 12 yaş kucuksun anladım abicim tabikide yardımcı olmalısın babana kullandıkca öğrenerek bilsin iyi geceler bklm bir şey olursa buradayım
  • quote:

ooo benden 12 yaş kucuksun anladım abicim tabikide yardımcı olmalısın babana kullandıkca öğrenerek bilsin iyi geceler bklm bir şey olursa buradayım

Tamamdır hocam
    Siz de 26 yaşınızdasınız yani

• aynen öyle:)
  • hocam aklıma takldı j200f (j2) 4g si var dimi ? F modeller 4.5g versiyonlular sanırım samsung modellerinde
  • quote:

hocam aklıma takldı j200f (j2) 4g si var dimi ? F modeller 4.5g versiyonlular sanırım samsung modellerinde

Evet hocam cihazı alırken en mutlu eden kısımdı ama 4g de iken niyeyse msj atinca falan internet kullanimi olusuyor baska bir telefonda denedim ondada oluyor turkcell kaynaklı heralde

4.5g var yaziyor internette ama tam bilmiyorum

• anladım hocam, 4g gelmeden önce çok reklam yapıldı şimdi sesleri çıkmıyor ne oldu acaba operatörler umduğunu bulamadımı, hocam bu arada j1 2016 cihazim mükemmel seri çalışıyor sanarsın ios kullanıyorum işletim sistemi 😊 yeminle herşeyi anında açıp işlem görüyorum şuan donma kasılma yok birde cihaz gözüme sık gelmeye başladı ehehe☺

• bazı yazılım kısımları (materyal dizayn temalar) s7 ve diğer cihazlarla aynı

• ekran modu var s6 da gelen ozellik uyarlabilir ekran modları,kamera tatmin edici, ses hoparlor tatminkar, yazılım tatminkar, kasası ele oturuşu zarif kibar, bataryası 1.5 gün gidiyor 7 saat ekran süresi verdi bekleme modu 1 gün 8 saat, suan dezavantajı görmüyorum j1 2016nin 😍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 12 Ekim 2016; 17:22:51 >
  • quote:

anladım hocam, 4g gelmeden önce çok reklam yapıldı şimdi sesleri çıkmıyor ne oldu acaba operatörler umduğunu bulamadımı, hocam bu arada j1 2016 cihazim mükemmel seri çalışıyor sanarsın ios kullanıyorum işletim sistemi 😊 yeminle herşeyi anında açıp işlem görüyorum şuan donma kasılma yok birde cihaz gözüme sık gelmeye başladı ehehe☺

Hocam j2 de baya guzel calisiyor arka kapagini falan baya begendim kilif varda cikardim boyle daha guzel 😊

Pili de baya guzel optinize etmisler bitmek bilmiyor 😀

• 4gli telefon vardı elimde ama inanın 3g modda takılırdım sürekli 4g sömürüyordu paketi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.