Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 başı ve ortalarında çıkan giriş seviyesi 1gb 1.5gb ramli telefonlar böyle seri calisiyor ama 3GB 4gb ramli tepe modellerde hep şikayet donma kilitlenme tepki vermeme şikayetleri ha bu arada note 7 çok güzel cihaz batarya yanması sonucu durdurulmuş üretim yazık oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 14 Ekim 2016; 22:00:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

ekran modu var s6 da gelen ozellik uyarlabilir ekran modları,kamera tatmin edici, ses hoparlor tatminkar, yazılım tatminkar, kasası ele oturuşu zarif kibar, bataryası 1.5 gün gidiyor 7 saat ekran süresi verdi bekleme modu 1 gün 8 saat, suan dezavantajı görmüyorum j1 2016nin 😍

Hocam benimki 4 ile 5 saat arasinda degisiyor ama gecen 5saat 30 dk gordum yani heralde kullanim kosuluna gore degisiyor android 6 ya falan gerek yok

• quote:

giriş seviyesi telefonlar böyle seri calisiyor ama 3GB 4gb ramli tepe modellerde hep şikayet donma kilitlenme tepki vermeme şikayetleri ha bu arada note 7 çok güzel cihaz batarya yanması sonucu durdurulmuş üretim yazık oldu

Aynen babam bile haberlerde gorunce şaşırdı

• millet 6.0.1 sonrası umduklarını bulamayınca 5.1.1 geri dönüş yoluna gidiyorlar güncellemede

• samsung üstesinden gelir s8 ile s8 plus çıkartır toparlar

• quote:

4gli telefon vardı elimde ama inanın 3g modda takılırdım sürekli 4g sömürüyordu paketi

Aynen hocam 7 tl ye 20 mb internet paketi satiyorken turkcell 3g kullanmak daha mantikli

• yani yapacağın işlem aynı nette sosyal medyada takılma tek avantajı 4gnin videoları hızlı açıyor ama kotayı fena yakıyor

• quote:

millet 6.0.1 sonrası umduklarını bulamayınca 5.1.1 geri dönüş yoluna gidiyorlar güncellemede

Babamin a5 6 guncellenmisti 6.0 a o da efekleri o kadar cok ki resmen yavaslatiyor yavas oluncada eski olsun surumu kutur kutur kullanayim dogrumu

• quote:

yani yapacağın işlem aynı nette sosyal medyada takılma tek avantajı 4gnin videoları hızlı açıyor ama kotayı fena yakıyor

Aynen ama telefonun da cikabilecegi bi hiz var zaten

• haklısın abicim, ya 5.1.1 o kdr eski android sürüm değil en temiz sıkıntısı az 4.4.4 kitkat anroid sürümden sonra ki ikinci en iyi sorunu az sürüm 5.1.1 lolipopdur

• quote:

haklısın abicim, ya 5.1.1 o kdr eski android sürüm değil en temiz sıkıntısı az 4.4.4 kitkat anroid sürümden sonra ki ikinci en iyi sorunu az sürüm 5.1.1 lolipopdur

Aynen hocam

• bana 10 megabit hız bile yetiyor nette takılmada gerisi paket tuzağı gibi bişey neyse abicim bana müsade görüşürüz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bana 10 megabit hız bile yetiyor nette takılmada gerisi paket tuzağı gibi bişey neyse abicim bana müsade görüşürüz

En guzel yanida isinmamasi telefon buz gibi kaliyor benim eski telefon ates gibi oluyodu gercekten adami aldigina pisman etmeyen bi seri

• ahahha aynen en yüksek ısı değerim 31 umarım gelen guncellemeler ile bozmaz ısındırmaz

• quote:

ahahha aynen en yüksek ısı değerim 31 umarım gelen guncellemeler ile bozmaz ısındırmaz

Aynen

• en yuksek oyun grafiği hangısı google playde? bu arada google play neden ıngılızce yarı turkce olmus fazla oyun oynamam ( tek istisna clash of clansa takılırdım ) onuda bırakmıstım cıhazı ısındırıyordu var mı bildiğin güzel strateji oyuunu ?
  • quote:

en yuksek oyun grafiği hangısı google playde? bu arada google play neden ıngılızce yarı turkce olmus fazla oyun oynamam ( tek istisna clash of clansa takılırdım ) onuda bırakmıstım cıhazı ısındırıyordu var mı bildiğin güzel strateji oyuunu ?

Yok ya islah hero ve pokemon go disinda hic oyun yuklemedim
    Benim google play de ingilizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 12 Ekim 2016; 18:05:39 >

• pokemon mokemonla ılgılenmıyorumda, strateji beyin yoran oyunlara ilgim var google play guncellenır herhalde yakın zamanda farkında değillermi acaba
  • quote:

pokemon mokemonla ılgılenmıyorumda, strateji beyin yoran oyunlara ilgim var google play guncellenır herhalde yakın zamanda farkında değillermi acaba

Onemsemezler turkiyeyi hep ingilizce kalir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.