Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
892
Cevap
1
Favori
38.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben çok sık değil oyle aklıma eserse arada sammobıle ve smart swicth kontrol ederim J1 ⑥ ıcın guncelleme var mı diye abicim şans uzerı siteye bakayım dedik guncellemeler Galaxy J1 ⑥ 'e art arda sıralanınca sasırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 10 Kasım 2016; 4:32:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

ben çok sık değil oyle aklıma eserse arada sammobıle ve smart swicth kontrol ederim J1 ⑥ ıcın guncelleme var mı diye abicim şans uzerı siteye bakayım dedik guncellemeler Galaxy J1 ⑥ 'e art arda sıralanınca sasırdım

Yok ta yok diyor
    SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• genelde hata, performans iyileştirmesi, kararlılık ve guvenlık yama guncellemeleri OTA üzerinden veriyor, tamam ust surumde verıyor ama uzun aradan sonra oyle yayınlayıp verıyor, sanırım buyuk yazılımları smart swicth'den veriyor ya da ben yanlıs bılıyorumdur her neyse sen yinede ara ara eğer elinde pc varsa oradanda gir kontrol et şansına bulur belki yazılım guncellemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 10 Kasım 2016; 4:54:46 >
  • quote:

genelde hata, performans iyileştirmesi, kararlılık ve guvenlık yama guncellemeleri OTA üzerinden veriyor, tamam ust surumde verıyor ama uzun aradan sonra oyle yayınlayıp verıyor, sanırım buyuk yazılımları smart swicth'den veriyor ya da ben yanlıs bılıyorumdur her neyse sen yinede ara ara eğer elinde pc varsa oradanda gir kontrol et şansına bulur belki yazılım guncellemesi

Yok hocam büyük yazılımlarda telefonun güncellemme kısmından geliyor

• ya gelmıyor demedım sık olarak diğer kucuk guncellemeler gelıyor, ust surumde temız olanını program 'smart switch' ile veriyor herhalde aman neyse her iki şekilde guncellemeleri goruyor OTA ya da program
  • neyse ben yatayım gececiyiz 2-3 aydır ama şuan sabah yaptık neredeyse oglen sonu 3 gibi kalkıp kendıme ancak gelırım işe gideceğim 5 te baslıyor 11 kdr part time
  • quote:

neyse ben yatayım gececiyiz 2-3 aydır ama şuan sabah yaptık neredeyse oglen sonu 3 gibi kalkıp kendıme ancak gelırım işe gideceğim 5 te baslıyor 11 kdr part time

Bende bugün okula gidecem uyuyamadığım için burdayım yoksa ne işim olsun gecenin köründe

• eehehehe peki abim gorusuruz bir şey olursa buralardayız
  • quote:

eehehehe peki abim gorusuruz bir şey olursa buralardayız

• Unutmadan abim bu htc boots+ uygulaması, smart manager gibi ve baya işe yarıyor cihazı ram ve hafıza silmede rahatlatıcı uygulama şimdi tekrar görüşmek üzere
    SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONUSAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONUSAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU

• quote:

Unutmadan abim bu htc boots+ uygulaması, smart manager gibi ve baya işe yarıyor cihazı ram ve hafıza silmede rahatlatıcı uygulama şimdi tekrar görüşmek üzere
    SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONUSAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONUSAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU

Orjinali boyle
    SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONUSAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU

• kardeş sende ne şanssımışsın erencim. o kadar j120f modeli varken neden j120h ? çok komik ve samsung güncelleme takvimi çok saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 10 Kasım 2016; 18:8:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamerX53

kardeş sende ne şanssımışsın erencim. o kadar j120f modeli varken neden j120h ? çok komik ve samsung güncelleme takvimi çok saçma.

Ben degil benimki j200f j2

• Vay be hocam eger 6.0 gelirse always on display i bile indirebilecegiz http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/always-on-display/aodservice-1-7-34-release/aodservice-1-7-34-android-apk-download/

• muhammet alicim o an 400 tl vardı nakıt 380 buldum uygun aldım duosu sonra fark ettım j120f modeli 580 tl nakıt neyse olacagı buymus bekleyıp sabır edelim
  • nasıl yani anlamadım erdem ? 6.0.1 ile s7 & s7 edge ki orıjınal cıkıslı always display (her zaman acık saat ekranı) apk olarak desteklermi bizim modeller ?
  • quote:

nasıl yani anlamadım erdem ? 6.0.1 ile s7 & s7 edge ki orıjınal cıkıslı always display (her zaman acık saat ekranı) apk olarak desteklermi bizim modeller ?

Hocam merak ettim a5 6 da denesemmi napsam olur gibi hocam ben bu gidişle bozarım dimi bu cihazları denemedigim şey kalmadı mübarek bi 6 ım eksikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 10 Kasım 2016; 19:49:23 >
  • BİLGİ; Ana konuya samsungun orıjınal Always ON Display (Her zaman açık ekran modu) apk olarak eklenmiştir.
  • rica etsem aynen bi denesene always apk'yi sonra gel sonucu yaz a5 (⑥) için destekleyecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 10 Kasım 2016; 19:51:1 >
  • quote:

BİLGİ; Ana konuya samsungun orıjınal Always ON Display (Her zaman açık ekran modu) apk olarak eklenmiştir.

Hocam ama 6.0 için bu 6 gelirse diye demiştim

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.