Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erentpl

MM'nin geleceği malum mu oda var

Aynen adamı korkutuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 8 Kasım 2016; 15:34:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bunların patlamaması lazım birisi çok fena kaos çıkartıyor kesin yani
    SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 8 Kasım 2016; 17:17:12 >
  • samsung her kimden tedarik ediyorsa bataryaları, o tedarikci firma aceleye getirilen üretime neden olabilir kalite kontrolun az yapılması gibi düşün, hızlıca yetiştirilsin oda patlamalara neden olabılır, ikinci ihtimal imaj düşürmek samsunga sabotajda olabılır bunlar varsayım işin gerçeği abicim
  • quote:

samsung her kimden tedarik ediyorsa bataryaları, o tedarikci firma aceleye getirilen üretime neden olabilir kalite kontrolun az yapılması gibi düşün, hızlıca yetiştirilsin oda patlamalara neden olabılır, ikinci ihtimal imaj düşürmek samsunga sabotajda olabılır bunlar varsayım işin gerçeği abicim

Samsung için çok tuzaklı bir sene oldu bu olaylardan dolayi j5 e kadar inmiş ama ben j2 nin patlayacagını sanmıyorum

• o resimde ki j5 2016 geçen sene ki j5 değil buarada sanmam j2 patlamaz, bataryalar sıkıntılıdır kısa devreye neden oluyordur şarjda oynarsan belli süre sonra şişer patlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 8 Kasım 2016; 20:14:22 >
  • quote:

o resimde ki j5 2016 geçen sene ki j5 değil buarada sanmam j2 patlamaz, bataryalar sıkıntılıdır kısa devreye neden oluyordur şarjda oynarsan belli süre sonra şişer patlar

Düzgün şarj aletleriyle şarj ederken oynarsan bir şey olmaz

6.0 ıda böyle mükemmel bir cihaza vermeleri lazım ama o güncelleme kağıdında tarih kısmında n/a yazıyor sanki vermeyecez dermiş gibi

• belli olmaz bu işler n/a bilinmeyen demek geledebilir gelmeyedebilir manasında, ama kesin yazıyla cancelled yazısı olsa iptal edildi gelmeyecek manası taşırdı, j1 (16) da j2 (15) de aynı ozellıklerde ikiside alacak bana gore ama geç alırlar şubat 2017 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 8 Kasım 2016; 20:47:39 >
  • hatırlar mısın abim bilmiyorum samsung'un ace 2 telefonu vardı android sürümü 2.3.6 gingerbeard yazılımındaydı, üst sürüm 4.1.2 jelly bean almıstı, özellikleride 1 gb ram bile değildi 768 mb ram 4 gb depolama ve çift cekırdek cok eski işlemci novathor u8500 frekans hızıda çift cekırdekte 800 mhz, hani düşün ona bu guncellemeyı veren samsung bana gore umut var diyorum o bile üst guncelleme aldıysa j1 (16) ve j2 (15) alır diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 8 Kasım 2016; 20:52:7 >
  • quote:

hatırlar mısın abim bilmiyorum samsung'un ace 2 telefonu vardı android sürümü 2.3.6 gingerbeard yazılımındaydı, üst sürüm 4.1.2 jelly bean almıstı, özellikleride 1 gb ram bile değildi 768 mb ram 4 gb depolama ve çift cekırdek cok eski işlemci novathor u8500 frekans hızıda çift cekırdekte 800 mhz, hani düşün ona bu guncellemeyı veren samsung bana gore umut var diyorum o bile üst guncelleme aldıysa j1 (16) ve j2 (15) alır diyorum

Ace zaten s3 miniyle yarışır s3 mini bile 4.2
    Şimdi ona baksak s3 mini 851 mb
    J2 de 896 mb
    Sadece işlemci fark ı ama her şekilde daha iyi bir cihaz j2

• tabii ki j1 (16) ve j2 ikisi 4 cekırdek ve 1 gb ram ddr3 özelliğe sahipler, ikisi 5.1.1 sürümü kaldıran telefon 6.0.1 de kaldırır
  • quote:

tabii ki j1 (16) ve j2 ikisi 4 cekırdek ve 1 gb ram ddr3 özelliğe sahipler, ikisi 5.1.1 sürümü kaldıran telefon 6.0.1 de kaldırır

Şimdi zaten s3 miniye romla 6.0 ı kurunca kaldırabiliyor olay o değil samsung un güncelleme politikası

• haklısın guncelleme polıtıkaları farklı %35 ihtimal veriyoruz guncelleme alır diye %60 diyemiyoruz ki giriş seviye teller için
  • quote:

haklısın guncelleme polıtıkaları farklı %35 ihtimal veriyoruz guncelleme alır diye %60 diyemiyoruz ki giriş seviye teller için

Bütün mılını mırtını yükselttide j2 ve j1 2016 yı güncellemediya yazıklar olsun bekletme fikrini bulan veya bulduran mühendisin allah belasını versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 8 Kasım 2016; 21:59:59 >

• ya ne olacak gelse dert gelmese dert en iyisi kullandıgın surum temız sıkıntısız ise dertlenme geleceği varsa yuklemeyi yaparız en saçma dert olsa gerek abim 5.1.1 çok eski sürüm değil hem bazı kullanıcılar 5.1.1 tekrar dönüyorlar beğenmeyip
  • quote:

ya ne olacak gelse dert gelmese dert en iyisi kullandıgın surum temız sıkıntısız ise dertlenme geleceği varsa yuklemeyi yaparız en saçma dert olsa gerek abim 5.1.1 çok eski sürüm değil hem bazı kullanıcılar 5.1.1 tekrar dönüyorlar beğenmeyip

Kafaya dank etti akşam akşam niye yakınıp duruyosam artık

Valla yapacaklarsa iyi olsun güncelleme dönme şansım olmayacak

• grafikleri iyi araba oyunu buldum, cok oyun oynayan birisi değilim şans uzeri google playde karşıma çıktı oyunun ismi "driving zone russia" istersen indir dene 48 mb dosya boyutu

• canını boyle şeylere sıkma telefonun çalışıyor ya şükür demelisin

• quote:

canını boyle şeylere sıkma telefonun çalışıyor ya şükür demelisin

Allaha emanet

• quote:

grafikleri iyi araba oyunu buldum, cok oyun oynayan birisi değilim şans uzeri google playde karşıma çıktı oyunun ismi "driving zone russia" istersen indir dene 48 mb dosya boyutu

Şu oyuna bi bakalimmm

• grafiği yuksek yaptım yağ gibi akıyor mubarek telefon
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.