Şimdi Ara

Samsung Galaxy Gio 449 TL (hızlıal.com)(Beyaz 428 TL) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
9.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah kargoya bugün verirler diye bekliyorum. Benimde ödeme bugün onaylandı, bakalım hayırlısı ama cumartesi ve dün gio için aynı gün kargo ve 1 iş gününde kargo yazarken şimdi 5 iş günü içinde kargo yazıyor, sanırım ellerinde şuan yok.
  • Bonus ile alanlar şu ayrıntıya dikkat etsinler. 400 TL ve üzeri alışverişte 50TL puan veriyorlar. Ama 20TL lik çekle aldığınız taktirde bu 50TL yi vermiyorlar

20TL lik çekle alındığında 413TL ye denk geliyor
    Çeksiz alındığında 433 Liraya alınıyor 50TL de çek veriyor.
  • ankaradaki arkadaşlar içinhttp://www.teknolojiankara.com/ 428 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratermis

ankaradaki arkadaşlar içinhttp://www.teknolojiankara.com/ 428 TL.

Hemi de telpa başarı garantili ,bir kaç ay öncesine kadar bu telefon 550-600 'e satılıyordu ,guzel fiyat
  • Çek konusunun farkındayım ama ikinci çekin 250 tl ile kullanılma şartı var ve ikinci defa 250 tl lik alışveriş yapma ihtimalim çok düşük. Ayrıca bir daha alışveriş yaparsam bir hesabımda 100 tl için 10 tl, diğer hesabımda 100 tl için hem 10 tl hemde 20 tl lik toplam 3 hediye çekim daha var:) Kısacası 50 tl lik çek olayı bence hikaye, bedava dağıtılan 20 tl lik çekleri alınca bir anlamı yok.
  • Telefonu bugün kargoya vermişler yarın elimde olacak inşallah :)
  • 20 TL lik çek nereden alınıyor. Bu arada stoklarda gri renk de gözüküyor. +Aynı gün kargo
  • evet siyahta gelmiş, almak isteyenler kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

evet siyahta gelmiş, almak isteyenler kaçırmasın.

Acaba 20 tl lik çeki nereden nasıl aldınız? üye olunca alamıyorum da
  • forumda aratın özellikle kasım konularında çıkıyordu galiba
  • Dün beyazını aldım ya daha. Göndersem siyahını yollarlar mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Dün beyazını aldım ya daha. Göndersem siyahını yollarlar mı acaba?

Bence beyazı da güzel. Değiştireceklerini sanmıyorum. Telefonu nasıl buldunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: thebigrambo

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Dün beyazını aldım ya daha. Göndersem siyahını yollarlar mı acaba?

Bence beyazı da güzel. Değiştireceklerini sanmıyorum. Telefonu nasıl buldunuz?

Daha almadım telefonu bugün kargoya verdiler yarın alacağım. Mesaj attım şimdi hiç dokunmadan geri göndersem diye bakalım ne diyecekler.
  • Benimde bugun gelecek kısmetse, bende siyahı alacaktım ama yoktu fakat beyazı bence daha asil, birde beyaz deri çekmeceli bir kılıf alınca çok şık duracağına eminim.

20 tl puan için uyeliginiz ile oturum açtıktan sonrahttps://www.hizlial.com/HizliUyelik.aspx?ref=221111&utm_source=Mailing_Kampanya&utm_medium=mail&utm_content=personallist&utm_campaign=YENIUYELIKPUAN_KAMPANYA_25Nov2011_Y

linkine tıklayın, yeniden hızlıal açılacaek ve hesabıma girerseniz 20 tl puan yuklendi diyecek. Eğer olmassahttp://forum.donanimhaber.com/m_58695903/mpage_1/f_/key_hizlial//tm.htm#58738680 konusundakı yolu takip edin 10 tl yuklenir

• bu telefonu dün kardeşim beyazını aldı. evde beraber açtık, ilk ayarlarını beraber yaptık. 5830 Ace den ( genel olarak ) özellik olarak hiç bir farkı yok. daha küçük ve kullanışlı diyebilirim.
  • Bu hizlial telefon konusunda çok iyi yaa helal olsun valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratermis

bu telefonu dün kardeşim beyazını aldı. evde beraber açtık, ilk ayarlarını beraber yaptık. 5830 Ace den ( genel olarak ) özellik olarak hiç bir farkı yok. daha küçük ve kullanışlı diyebilirim.

Zaten tum incelemelerinde klasik cumle şu "galaxy ace ile galaxy mini arasında konumlandırılmış galaxy gio, özellik bakımından ace e benzerken fiyat bakımından galaxy miniye benzemekte" fakat şuan için galaxy gio galaxy miniden bile daha ucuz =) .Ace ile arasında en ucuz 150 tl var ve ace den farkları 3,2 inç ekran, gorilla glass olmaması ve ace de led flaslı 5.0 mp kameraya karşın gio da 3.15 mp kamera olması. Hoş incelemelerin çogu ace ile gio nun ledsiz gunduz foto çekimlerinde farkı olmadıgını belirtmiş. Ekranı biraz daha buyuk ve dayanıklı cam ıstegen o farkı verir ama ben vermedim, o farka gittim hd kayıt yapan fotograf makinesi aldım :)

• Al bende de o kadar hocam cidden güzel fiyatlar çıkıyor bazen
  • bu telefon çok kafama yatmaya başladı almayı düşünüyorum alan arkadaşlar iyi ve kötü yönlerini yazabilir mi?
  • Bence cok buzel bir telefon suan kargodan gelen giodan yaziyorim. wifi ve gps cok guzel ayrica dokunmatik guzel tavsiye edilir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.