Şimdi Ara

Samsung Galaxy Gio 449 TL (hızlıal.com)(Beyaz 428 TL) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
9.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: discrepancy

Bence cok buzel bir telefon suan kargodan gelen giodan yaziyorim. wifi ve gps cok guzel ayrica dokunmatik guzel tavsiye edilir

Hocam sana gelen telefonda brighstar vodafone garantili mi? Benim kutuda öyle yazıyor. Sitede samsung Türkiye garantili diyordu bir sorun yok yani değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlıal'dan 413 TL ye almak mı daha mantıklı bu cihazı yoksa 430 TL ye teknosadan mı? Açıkçası hızlıalın garanti sistemine fazla güvenemiyorum. Güvensem direk oradan alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Bence cok buzel bir telefon suan kargodan gelen giodan yaziyorim. wifi ve gps cok guzel ayrica dokunmatik guzel tavsiye edilir

Hocam sana gelen telefonda brighstar vodafone garantili mi? Benim kutuda öyle yazıyor. Sitede samsung Türkiye garantili diyordu bir sorun yok yani değil mi?

bana gelen telefonda brightstar garantili ama icinden samsung.turkiye garantisi ciktigindan
    ve brightstarin samsung turkiye ithalatcisi oldugunu bildigimden sorun etmiyorum.
  • Arkadaslar siyah ve beyazdan bahsediyorsunuz ama hizlial da gri ve beyaz vardi.bende gri aldim.siyahida var mi bunun.Su an tedarik suresinde diyor.412 tl.ye indirim sonunda 12x35 civari aldim.insallah bi yamukluk yapmazlar da urununu gonderirler.;)
  • Bi fikri olan yok mu arkadaşlar?
  • 2 renk varmış sanırım beyaz ve gri gri olan siyah olarakta geçiyor galiba
  • telefon iyi arkadaşlar. Düşünmeden alın. lakin kamerası berbat. bende ki htc 5 piksele göre çok zayıf kalıyor. Diğer türkü bir sıkıntısını göremedim.
  • fiyatına göre oldukça başarılı.

ancak ben alırsam ekranı iyi bir modelin(AMOLED gibi) fiyatının bu seviyeye düşmesini bekler, o modeli alırdım.
  • Gri olanın etrafı gümüş grisi demek istemiş galiba. Siyahın etrafı gümüş grisi merak etmeyin bir sıkıntı olmaz. Ayrıca telefon için 2.3.6 android güncellemesi geldi, alacaklara duyurulur, 2.3.6 yı yükledim, gayet stabil ve güzel çalışıyor.
  • Arkadaşlar hizlial.com dan siparişi verdim inşallah pişman olmam
  • Arkadaşlar telefonum sabah geldi.Gerçekten çok güzel bir telefon.Ayrıca gg dan silikon kılıf ve ekran koruyucuda aldım.Şiddetle tavsiye edilir.Telefonu kutudan çıkarır çıkarmaz hem kılıfına taktım hemde koruyucuyu yapıştırdım.
    15 tl civarı hem kılıf artı 3 tane ekran koruma süper kaliteli bir ürün.

Telefonun görebildiğim zayıf yönü arka kapağın biraz basit olması.Sürgülü olacağını düşünerek kapağı ileri geri ittim.Ama kılavuzu okuyunca çok garipsedim.Tırnakla "kanırtarak" açılıyor.

Acaba bu tek simli telefonlarda iki sim kartı çalışır mı?Eskiden kullananlar vardı?Yeni sim kartlar çalışmıyor diye duymuştum.Bir simi sadece konuşmak için diğerini internet için kullanıyorum.Arka kapak sim kartları değiştirme olayına dayanamayacak diye korkuyorum.Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Alan herkese hayırlı olsun.Kesinlikle tavsiye ederim.

• Arkadaşlar şuan world karta kampanya yapmış,telefon 50 tl daha ucuza geliyor world ile alan için
  • xperia mini mi bu mu?
  • hediye cekı kulanırsak eger 20 tl lik wold kart 50 tl kampanyası gecerli olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhd001

hediye cekı kulanırsak eger 20 tl lik wold kart 50 tl kampanyası gecerli olurmu

Hediye çeki nasıl alınıyor? Ben sitede göremedim..
  • fiyat uygun olabilir ancak alınası bir telefon değil. birincisi 1 ghz altındaki telefonlarda flash desteği yok, webde tam keyif vermiyor bu yüzden. ikincisi de sınırlı hafızası var(158 MB) bikaç ay sonra uygulama hafızanız dolacak ve sevdiğiniz bazı uygulamalara veda edeceksiniz yenilerini kurabilmek için. 2.3 ile bu sorun ortadan kalkıyor diyen arkadaşlar olacaktır muhtemelen, ama birçok uygulamanın büyük bölümleri telefon hafızasına kuruluyor. ayrıca kamerası da qvga ve 15 fps video namına hiçbirşey beklemeyin, flashsız olması da cabası. sar oranı da zira 0,8. bence 0,5 altında cihazları pek tercih etmeyin. klasik bir laf yine çok eleştiren olacaktır ama bütçenizi birazcık zorlayıp uzun yıllar sıkıntı yaşamayacağınız severek kullanacağınız modeller tercih edin.
  • Avantajix üzerinden alışverişlerde de %1,5 iadesi var hızlıal'ın.
  • Aldık bakalım hayırlısı olsun. Maliyet kargo dahil 413 TL.
  • world kart kampanyası ile 367 liraya 6 taksitle aldım.. (50 tl alacağım puanı düşüyorum)

2 ay erteleme +3 ayda taksit ekledi..

inşallah pişman olmam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

world kart kampanyası ile 367 liraya 6 taksitle aldım.. (50 tl alacağım puanı düşüyorum)

2 ay erteleme +3 ayda taksit ekledi..

inşallah pişman olmam..

Erteleme ve +3 taksit nerde çıkıyor. Ödeme sayfasında göremedim de.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.