Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY GEAR KULLANICILAR KULÜBÜ (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.475
Cevap
40
Favori
172.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, arka planda calisan uygulamalari kapatinca saat baglantisi kopuyor bunu engellemenin bir yolu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar forumda yeniyim ilk olarak herkese merhaba

çok sevdiğim bir gear s im var ama bunu samsung j5pro'ya bağlayamıyorum desteklemiyor bunun için bikaç yöntem varmış ama ben tam olarak nasıl yapılacağını yada işlemleri gibi detayları bilmiyorum ya root yapman gerekiyor diyolar ki ne dosyasını buldum nede nasıl yapıldığını, yada android yükle diyolar ama bu defada yine aynı fonksiyonları kullanabileceğim konusunda şüphelerim var yani saat ile cihazı eşleştiebilecekmiyim telefona gelen arama yada bildirimler oraya da gelecekmi? yada saat görsellerini yine kullanabilecekmiyim bilmiyorum.

bana konu ile ilgili yardımcı olabiliecek hayırsever bir arkadaşım çıkarsa çok sevinirim sırf bu yüzden saati kullanamıyorum
  • Selamlar, xiaomi mi8 i baglayamiyorum bir yontemi varmi?

• sdallioglu kullanıcısına yanıt
    Saatinizi güç tasarrufu moduna mı alıyorsunuz?
  • Samsung Galaxy Gear'da golf navi uygulamasını kullananlar var mı arkadaşlar? Paralı bir uygulama ama nasıldır bilemiyorum.

• Merhaba arkadaşlar 150tl gear 1 buldum temiz diyor alınır mı bu zamanda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefaslar

Merhaba arkadaşlar 150tl gear 1 buldum temiz diyor alınır mı bu zamanda?
    Kozmetik olarak iyi durumdaysa alınır, niye alınmasın. Dandik saatler bile o paralara satılıyor.

• Sevgili dostlar galaxy watch da telefonda calan muzigi saat uzerinden değiştirmek diye bir sey var midir ya..bulamadim bir turlu spotify olmuyor

• Narki kullanıcısına yanıt
    Galaxy Watch'a "Müzik Widget"i eklemeniz gerekiyor. Bende Xiaomi Mi Max 3 var, Music Widget üzerinden görüp değiştirebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Galaxy Watch'a "Müzik Widget"i eklemeniz gerekiyor. Bende Xiaomi Mi Max 3 var, Music Widget üzerinden görüp değiştirebiliyorum.
    Cok teşekkür ederim hocam ya hallettim

• arkadaşlar gear 2 saatim var açılmıyor devamlı reset atıyor format atmaya da bırakmıyor devamlı açılıp rebooting yazıp kapanıyor tekrar açılıyor

• Merhaba arkadaşlar gear 1 hediye geldi iphone 7 plus ile kullanabilirmiyim yardımcı olabilecek kimse varmı?

• Evet kullanabilirsin.apple storeden (galaxy watch) uygulamasını indir. Saatı sıfırlaman gerekiyor gerekli adımlari kurarken anlarsın zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanmemoli

Evet kullanabilirsin.apple storeden (galaxy watch) uygulamasını indir. Saatı sıfırlaman gerekiyor gerekli adımlari kurarken anlarsın zaten.
    galaxy watch uygulamasını indirdim kurdum ama orada saati bulunmuyor orada s3 s3 tarzı saatler var ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz

kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygeo

galaxy watch uygulamasını indirdim kurdum ama orada saati bulunmuyor orada s3 s3 tarzı saatler var ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz

kolay gelsin

Alıntıları Göster
    En altta bi seçenek daha olması lazım hocam, ana listede olmayanlar için.
  • arkadaşlar android 8 oreoda werable uygulamasında saat sorunsuz çalışıyordu.telefona android 9 guncellemesi geldi.ancak galaxy wearable uygulaması şu anda galaxy gear 1 saatimi görmüyor.cihazı sıfırlamış bulundu.kurulum ekranında ileri gitmiyor.başına gelen varmı.çözüm nedir.
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Ben de samsung galaxy S9 ile kullanıyorum, OneUI güncellemesinden sonra gelen normal ve whatsapp mesajlarının içeriğini gear da göremiyorum.
    Çağrı cihazı gibi sadece mesajın geldiği görünüyor, dolayısıyla mesaj da telefonda okunmamış olarak görünmeye devam ediyor.
    Bu durumla karşılaşan var mı arkadaşlar??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Higher01

Merhaba,
    Ben de samsung galaxy S9 ile kullanıyorum, OneUI güncellemesinden sonra gelen normal ve whatsapp mesajlarının içeriğini gear da göremiyorum.
    Çağrı cihazı gibi sadece mesajın geldiği görünüyor, dolayısıyla mesaj da telefonda okunmamış olarak görünmeye devam ediyor.
    Bu durumla karşılaşan var mı arkadaşlar??
    bu sorunu cihazı geliştirici moda sokup çözebilirsin şimdi tarif etmek zor ama yakında olsan yapabilirdim
  • bygeo kullanıcısına yanıt
    teşekkürler biraz tarif etseniz? :)
    gear ın bir anlamı olmuyor bu şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Higher01

teşekkürler biraz tarif etseniz? :)
    gear ın bir anlamı olmuyor bu şekilde
    cihazı geliştirici moda sokmanız gerekiyor sanırım reklam tanıtım ekranındasiniz ekrana dokununca aşağıda bir id bölümü beliriyor onu 3-4 kez tıklayınca menü ekranına geçiyor ordan direk kurulumu yapabilirsiniz.Ben şuanda özelliklerin %70 ini kullanıyorum rehber arama kaydı ve hava durumu hariç diğer tüm özellikler çalışıyor oda sanırım samsung watch uygulaması gearı görmediği için her yolu denedim iphonede samsung gear çalışmıyor düzgün ilerde yazılım güncellemesiyle düzelir umarım
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.