Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY GEAR KULLANICILAR KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
40
Favori
172.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung bugüne kadar sessiz kaldığı akıllı saat pazarına Galaxy Gear adlı cihazı ile dahil oluyor.

Cihaz kullanıcıları arasındaki tüm bilgi paylaşımını ve sohbeti yapabileceğiniz konumuza kimseyi mesajları ile incitmeyen, insanların kişilik haklarına saldırıda bulunmayan herkes davetlidir.

Galaxy Gear'ın teknik özellikleri şöyle;

Tek çekirdek 800 MHz Exynos işlemci
    512 MB RAM
    4 GB Dahili Hafıza
    320*320 1.63 inç 277 ppi Super AMOLED ekran
    1.9 MP kamera
    315 mAh batarya (25 saat pil ömrü)
    Bluetooth 4.0 LE ve NFC bağlantı seçenkleri
    Dahili ivmeölçer ve gyrometre

Engadget in önce inceleme videosu

Mobilarena HU nın detaylı Gear videosu

< Bu konunun sahibi berkans iken berkans tarafına aktarılmıştır -- Nis 3 2014 8:12AM >

• Hayirli olsun şimdiden kulüp
    Herhalde kasan ve takılan ilk saat olmaya aday :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 14 Ağustos 2013; 20:11:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulup hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Hayirli olsun şimdiden klup

hocam konu açılır açılmaz iğneleyici yorumlarınız ile aramıza katılmak niyetindeyseniz lütfen konuda bulunmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

kulup hayirli olsun

teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Hayirli olsun şimdiden klup

hocam konu açılır açılmaz iğneleyici yorumlarınız ile aramıza katılmak niyetindeyseniz lütfen konuda bulunmayın

Hocam samsungun iki cihazını kullanıyorum ama adamlar yazılımda harbi başarısızlar.takildim sadece :)

• bu şahsi bir görüş hocam bende note kullanıyorum note 3 alacağım ama bende en ufak sıkıntı yok
    bu arada bir yanlış anlaşılma olmuş takdir edersiniz ki forumda olayları çok ön yargılı değerlendiren insanlar var kişileri tanımak zor oluyor sizden özür dilerim anlık tepki için
  • quote:

bu şahsi bir görüş hocam bende note kullanıyorum note 3 alacağım ama bende en ufak sıkıntı yok
    bu arada bir yanlış anlaşılma olmuş takdir edersiniz ki forumda olayları çok ön yargılı değerlendiren insanlar var kişileri tanımak zor oluyor sizden özür dilerim anlık tepki için

Yok hocam Özür dilemenizi gerektirecek bir durum yok :) ben de Özür dilerim
    Umariam ben de bu kulüpte yer alırım insallah.bu cihazin İlginç bir deneyim sunacağı kesin

• esnek ekran teknolojisinin ulaşılabilir bir cihazda sunulmasının ilk örneği olacağını umuyoruz hocam bu sayede ileride katlanabilen akıllı telefonlara ve tabletlere bir adım olacaktır galaxy gear umarım fiyatı da uygun gelir de herkes bu güzel cihazın keyfini sürebilir aramıza hoşgeldiniz
  • quote:

esnek ekran teknolojisinin ulaşılabilir bir cihazda sunulmasının ilk örneği olacağını umuyoruz hocam bu sayede ileride katlanabilen akıllı telefonlara ve tabletlere bir adım olacaktır galaxy gear umarım fiyatı da uygun gelir de herkes bu güzel cihazın keyfini sürebilir aramıza hoşgeldiniz

Teşekkür ederim, insallah samsung esnek ekran teknolojisini bu cihazda kullanir.
    Eger kukkanirsa cihaz kesin patlama yapar

• hayirli olsun kardesim konu. bu cihazin sarj olayi nasil acaba

• beklenti o yönde hocam sadece biz değil xda de dahil her forumda beklentiler sızıntılar bu yönde umarım yanılmayız
  • Fiyat tahminleri ne bu cihazin hocam?

• genelsekreter kullanıcısına yanıt
    sağol kardeşim son sızıntıya göre batarya kordonun içine gömülü olarak gelecek tabi bu durumda bataryanın büyüklüğü de çok fazla olacak ve kullanım süresi artacaktır
    şarj olayına gelince samsung un s4 de dahil birçok cihazında kablosuz şarj kullandığını düşünürsek galaxy gear da kablosuz şarj desteği sunabilir bunların yanında nfc bluetooth 4.0 gibi bağlantı seçenklerinin olması kaçınılmaz
  • şu anki tahmin diğer akıllı saatlerin fiyatlarını da düşünürsek tabi esnek ekranla türünün ilk örneği olmasının da etkisi olarak yurtdışı 199 dolar civarında olmalı ki bu da ülkemize 500 tl lik bir etiketle giriş yapabilir demektir
  • quote:

şu anki tahmin diğer akıllı saatlerin fiyatlarını da düşünürsek tabi esnek ekranla türünün ilk örneği olmasının da etkisi olarak yurtdışı 199 dolar civarında olmalı ki bu da ülkemize 500 tl lik bir etiketle giriş yapabilir demektir

500 le baslayip 300 e kadar duser bence. suan samsungun en alt seviye cihazi galaxy ace bile 490 sinirda yillardir duruyor. galaxy gear da belli bi alt limitte kalir. gerci bekjide dusmez henuz rakibi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelsekreter -- 14 Ağustos 2013; 20:36:22 >
  • genelsekreter kullanıcısına yanıt
    benim kafamda 499 giriş fiyatı var öyle olursa da note 3 ile beraber duyurulacağından note 3 ile beraber valuepack tarzı birşey yapılabilir bu sayede fiyat 100 200 lira farkeder
  • abi konu yine gitmis bu baska bisiu ya anlamsiz saka gibi ya. gelen gecen sikayet basiyo olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: genelsekreter

abi konu yine gitmis bu baska bisiu ya anlamsiz saka gibi ya. gelen gecen sikayet basiyo olamaz

evet kardeşim bende az önce farkettim
  • Kulüp hayırlı olsun ama ben buna katılmayacağım Ben hala mekanik saatten yanayım, vazgeçmeyede niyetim yok
    Bu arada Note konusu uçmuş yine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.