Şimdi Ara

Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
412
Cevap
20
Favori
26.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildirimler de kolaylık sağlıyor mu Fit2 ? Kullanımınıza göre şarjı kaç gün gidiyor?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Evet çoğu zaman telefona bakmıyorum. Ben tüm özellikler açık parlaklık sonda 1 hafta süre alıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mesajlarda okuma sıkıntısı oluyor mu?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Sadece emoji desteği yok. Okunuyor.

• Tamam hocam, tşk ederim.

• 234 liraya aldım. Aslında akıllı bileklik alma nedenim; akıllı saat öncesi tecrübe edinmek. Yani şarj ne kadar önemli yada özellikler. Çünkü Galaxy watch 4 classic alacakken son anda vazgeçtim. Şarjı 1 günü bile çıkarmıyor deniyor. Birde Huawei gt2 pro almak istedim tasarımı çok hoş ama Samsung telefonda Samsung health benim olmazsa olmazim şu 13 kg verdiğim dönemde. Bu yüzden bileklige yöneldim. Keşke Samsung şarjı uzun giden bir akıllı saat yapsaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar dün bu bileklikten aldım. Telefon Huawei. 3 tane uygulama indirdi. Onun haricinde bileklik aşırı yavaş şarj oluyor. Hatta dün %76 da kaldı yarım saat civarı. Şarjdan çektim bende. Acaba adaptörden mi oldu? Adaptör Beats marka. Aldım 2 saat sonra kutusuna koydum.
    Onun dışında yazı fontu garip geldi, ekrana istediğimiz şeyi koyamamak kötü olmuş.
    Mi band 4 ten geçtim belki de ona alıştığım için böyle kötü geldi

• Jimmy Vulmer kullanıcısına yanıt

Sa. Şarj süresi normal de 0 dan 100 e yaklaşık 1 saatte tam doluyor. Başka bir Şarj adaptörü ile denemelisin. Aksi halde bileklik te sorun var demektir. İade etmelisin.

• Merhaba bugün fit 2 modelini aldım. Kullandığım telefon S10 plus ve başarılı bir şekilde bildirim ayarlarını yaptım. Herşeyi kontrol etmiş olmama rağmen arama bildirimlerini görmüyorum. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

• el-muradov kullanıcısına yanıt

Band ayarları > Bildirimler > Telefonu kullanırken göster aç. Ayrıntılarla göster aç. Yeni uygulamalar için aç.

• IMAMX kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU]

Maalesef hepsi açık yine de arama bildirimi gelmiyor.

• Bilekliği sıfırlayın. Galaxy Wear ve Samsung Health uygulamasını verilerini temizleyip tekrar deneyin. Yine olmazsa başka bir Samsung cihazla deneyip çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Yine olmuyorsa bilekliği servise gönderin.

• Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU]

Telefon da bağlı gözüküyor. Ama böyle kaldı

• arkadaşlar ilk defa şu kalp simgesini görüyorum. normalde bilekliği bağlarken iphone’da denetim merkezinden bluetooth açarak bağlardım. az önce ayarlardan cihaza tıklayarak bağladım. bileklik titredi ve kalp simgesi çıktı. ne işe yarıyor olayı ne tam olarak?

Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU]

• egehan531 kullanıcısına yanıt
    iPhone sağlık uygulamasına saniye saniye veri aktarıyor. Sağlık uygulaması içinden ayarlardan kapatabilirsiniz hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • teşekkür ederim

• Kalp olayını ben de merak ediyordum. Kendimde Samsung var eşimde iPhone. Onun bilekliğinde kalp çıkıyor bende çıkmıyordu. Her defasında bilekliği sıfırlıyordum. Demek ki ios olduğu içinmiş.

• ya çok özür dileyerek yardımınızı rica ediyorum. Anneme galaxy fit aldım, kayışı koptu, servis 250tl istiyor yeni kayışa, internete bakınca da heryerde fit2 kayışı var, ama fit kayışı yok. sizce fit2 kayışı uyar mı? veya temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz? teşekkürler

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/akilli-saat-aksesuarlari/samsung-galaxy-fit-2-r220-tme-silikon-kordon-kayis-P499809906
    İnternette baya var aslında Fit 2 kayışı. Fit kayışı olmaz Fit 2 ye.
    250 lira istemeleri de garip. Bilekliği ben 204 e almıştım. Bu arada benim kayışı ücretsiz değiştirmişlerdi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • egehan531 kullanıcısına yanıt

fit kullanıyor annem, fit 2 kayışı olmaz değil mi ona hocam? peki fit kayışı denk geldini mi hiç ilanlarda? ben mi bulamadım yoksa kimse fit kayışı satmıyor mu? aliexpress den felan getirtmeye çalışacağım en son

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.