Şimdi Ara

Samsung Galaxy Camera video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu cihazın telefon özelliği yok. Yani arama yapamıyorsunuz. cihazı telefonlarla değil kameralarla karşılaştırmak lazım. Onlarlada sanırım zaten kapışamaz :)

• Videonun özeti şudur:
    Erdi ÖZÜAĞ(35:07):
    - Bazı uzmanların şöyle bir açıklaması var: "Her şeyi barındıran cihazlar her şeyin en iyisini sunamazlar."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardus Linux -- 29 Ocak 2013; 2:51:18 >
  • Bu parayı fotoğraf çekeceğim diye bu cihaza verirseniz çok yanılırsınız. Öncelikle cihazın telefon özelliğinin olmadığını bir kez daha tekrarlayım. Kamera performansı da bu fiyattaki slr ve slr like cihazların çok çok gerisinde. hele hele full zoomda focus hatası vermesi kesinlikle kabul edilemez. bu fiyata giriş seviyesi bir slr alabilirsiniz. benim gibi slr den lens taşıma değiştirme ve masrafı dolayısıyla hoşlanmıyorsanız alabileceğiniz ve sizi fotoğraf ve video konusunda memnun edecek benim bildiğim cihazlar şunlar. panasonic fz150, panasonic fz200 , fujifilm x-s1. tabi diğer markalarında aynı sınıfta bunlara eşdeğer makinaları vardır. fakat bu saydığım cihazlar amacı bakımından memnuniyet garantili. eğer çok iyi kameralı bir telefon istiyorsanızda bu şu an için kesinlikle nokia 808. üstte @olağan_şüpheli 808 ve galaxy camera karşılaştırmasına ait sadece bir resim paylaşmıştı. oradan kalite farkını görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 29 Ocak 2013; 8:09:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turuncu makinanın sol üst kısmında boya atması mı var ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanım incelemelerinizi göremez olduk neden? nerede Mesut Çevik nerede anakart, ekran kartı, güç kaynağı, kasa incelemeleri donanımhaber artık özüne dönmeli! inceleme için teşekkürler.
  • Videolar bir de mobilde calissa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dibimiz düştü arkadaş. Ben günde 10 saat çalışıyorum. haftada bir gün tatil. 3 ay boyunca hiç harcamadan maaşımı biriktirirsem anca alıyorum. Böyle adaletin. Fiyata bak 1699 TL. Asgari ücret 740 TL.Günlük 7 TL de yolparası veriyom kaldı 550 TL. Sağlık raporuda artık paralı olmuş hemde 50 TL.

• Nokia 808 ile karsılastırması var. Nokia 808'in gerisinde kalıyor...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.