Şimdi Ara

Silinsin (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
10
Favori
15.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu yeniden baslattim bir daha acilmadi. Download mode ve recovery mode ile de acilmiyor. Ne yapabilirim. Sarjida vardi ama ona ragmen sarji taktim sarj isigi filan da yanmiyor. Telefon tepki vermiyor. Delta servise yollayacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon çıkalı epey olmuş ama daha doğru düzgün root yapabilen yok.
    Yapanlarında elinde kalmış.
  • kerzami K kullanıcısına yanıt
    Birsürü root yapan var benim cihaz knox 0 dı kendim rootladım ve kendi hazırladığım romu kullanıyorum.

• Diger konu ne oldu oyle. 102 sayfaydi

• merhabalar arkadaşlar. knox sorunu olmayan GOLD renk c9 pro aramaktayım. baya bakındım bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • Arkadaslar c9 pro gold renk bulduk ve aldik. Knox 1x0 cikti neyse kurulumu falan yaptik. Ancak telefonda yazilim guncelleme menusu yok

Silinsin

Knox 0x0 olan cihazda ise :

Silinsin

Telefonu nasil guncellicez o vakit

• merhaba arkadaşlar,

ben bu telefona göre bir adam akıllı ekran koruyucu bulamadım sizler ne kullanıyorsunuz,
    hepsiburada dan aldığım kırılmaz koruyucu kenarlarda çok boşluk bırakıyor, gittigidiyordan best suit adında bir koruyucu aldım tm m ekranın tamamını kapatıyor ama naylon gibi bişey ekranı hiç korumuyor ve parmak dokunduğunda acayip tuhaf bir hissiyat veriyor.

hangi koruyucu tavsiye edersiniz.
    kırılmaz olsa daha iyi olur en azından ekranın korunduğunu bilirim.

tavsiyelerinizi beklemektey

teşekkürler.
  • yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    N11, Gittigidoyor, Aliexpress gibi sitelerden toplamda 15 civarı ekran koruyucu aldım, hiçbiri işe yaramadı. Şuan ekran koruyucusuz kullanıyorum, çizilirse de çizilsin. Zaten telefonu alırken 2.5D ekran saçmalığı tek problemdi ve bunu bilerek aldım. Telefonun yanına şık olsun diye kavis koyuyorlar ama saçmalık işte. 60 liralık da 1 dolarlık da denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerfuat -- 28 Eylül 2017; 12:9:20 >
  • canerfuat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

peki ne yapcaz biz koruyucusuz da olmuyor gerçekten ekranda çizikler oluştu evde çocuk da var devamlı you tube izliyor ister istemez elinden düşürdüğü de oluyor haliyle,

mobilcadde de şöyle bişey gördüm açıklamada yanlarda boşluk kalır falan da demiyor ama alsam mı almasam mı bilemedim.

Dafoni Samsung Galaxy C9 Pro Slim Triple Shield Ekran Koruyucuhttp://www.mobilcadde.com/dafoni-samsung-galaxy-c9-pro-slim-triple-shield-ekran-koruyucu-74668

birde alt ve üst kısımları renkli olan kavisli ler var ama onlarda telefonun görüntüsünü bozar diye düşünüyorum. sonuçta ton farkı oluşacak samsung yazısı ortaya çıkan kısmı kötü gözükür diye düşünüyorum.

kendime de yeni bir telefon almayı planlıyorum ama ne alacağıma da karar veremedim.
    aklımda s7 edge var ama onunda kavisli ekranı beni düşündürüyor adam akıllı ekran koruyucu bulamam diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz_227 -- 28 Eylül 2017; 12:50:14 >

• Selam arkadaşlar
    Stock Rom yükledim wifi açılmıyor.
    Sizlerde yüklü olan stock rom nedir.
    Yardımcı olabilir misiniz
  • kerzami K kullanıcısına yanıt
    eşimdeki telefonda bu var hocam hong kong olarak görünüyor.

ilk aldığımda güncelleme çıktı ve bu oldu öncekine hiç bakmadım valla,

PDA C9000ZHU1AQG2
    CSC C9000ZZH1AQG2
  • yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    Mobilcaddeden aldım hem de en iyisini, hatta o zamanlar ekran yanlardan kaplar falan yazıyordu, Allah'tan N11 aracılığıyla aldım. 1 Dolara satılan koruyuculardan tek farkı yok. yanlar kapatmıyor falan, her şeyiyle aynıydı, iade ettim. Sonra o açıklama kısmını sildiler.
  • canerfuat kullanıcısına yanıt
    anladım hocam bilgilendirme için teşekkürler.
  • Arkadaşlar,

yok mu bu telefonu tam kaplayan bir ekran koruyuccu bulan ve kullanan

valla telefon yakında haşat olacak ekran çiziliyor sonuçta,

yardımlarınızı beklemekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

Arkadaşlar,

yok mu bu telefonu tam kaplayan bir ekran koruyuccu bulan ve kullanan

valla telefon yakında haşat olacak ekran çiziliyor sonuçta,

yardımlarınızı beklemekteyim.

bu telefonu tam kaplayan bir ekran koruyucu ile kullanan kimse yok mu arkadaşlar,

sizler neler kullanıyorsunuz
  • Arkadaslar selam

Telefnuma cocuklarin balonnyapmak icin kullandigi sivi dokuldu icine kacmis.

Once aciliyordu sonra kapandi. icini actim temizledim filan. Simdi sadece sarja takinca recovery booting yazip kapanip android sayfasinda erasing yazip tekrar reset atiyor ayni islemler devam ettiriyor.
    Telefon kapaliyken tuslar calismiyor

ayrıca download menüye tus kombinasyonları ile girmeyi deniyorum önce donwload mod zararlıdır dikkatli olun diyor sonra yukarı basıyorum
    download menü sayıyor bilgileri yazıyor sonra da tekrar reset atıyor.
    bir defa download menüye girdi ben de odin kullanarak stock rom yükledim
    odin de herşey tamam pass deyip yeşil yandı sonra tekrar reboot yaptı
    ancak yine en başa döndüm
    sürekli c9 pro başlangıçta üstte recovery booting yazıyor kapanıp tekrar aynısını yapıyor

isteyen whatsupp tan telefonun durumunun videosunu da atarım
    nasıl çözerim bu sorunu

• Bu telefonu siyah veya gold rengini güncel olarak knox 0x0 satan mağaza var mı?
  • Merhabalar bildirim seslerine whistle eklemek istiyorum. Nasil yapildigini bilen varmi? Isliksiz samsungmu olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Bu telefonu siyah veya gold rengini güncel olarak knox 0x0 satan mağaza var mı?

Bunubende merak edıyorum siyah alıcam şu n11 in 11.11 de kullanılcak kuponlarından var 1600 ve ustune 140 indirim n11 den hangi mağazadan alabılırım.
  • Arkadaşlar Hepsiburadadan 2 ay arayla bir beyaz bir de siyah Samsung C9 Pro aldım fakat son aldığım telefonumda sanırım dediğiniz knox olayı var ve SHealth Güvenli klasörü gibi uygulamaları açmadığını fakettim hemen düzeltilmesi için geri gönderdim evo bilişimden geldi yazılıma hiç bir şey yapmamışlar yine kullanamıyorum tekrar göndermek istemiyorum bişey değişmeyecek diye araştırırken bu konuyu buldum ve o yüzden size sormanın daha doğru olduğunu düşündüm ben bu ürünüme dışarda orjinal yazılım yükletip bu uygulamalarıda kullanabilirmiyim çünkü bu haliyle yazılım güncellemeside gelmeyeceğinden korkuyorum ayrıca telefoncuda yazılım attırınca ithalatçı garantili garanti kapsamından çıkıyormu sizce tekrar hepsiburadaya gönderip düzeltilmesinimi istemeyelim yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.