Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
10
Favori
15.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YOĞUN İSTEK ÜZERİNE KONUYU TEKRARDAN SİLDİM. MESAJLARI TEK TEK OKUYARAK UZUN SÜRE UĞRAŞMAK DAHA KOLAY GELİYOR SANIRIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 5 Şubat 2018; 16:43:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayırlısı olsun kardeşim. ben de zamanında a9 konusu başlatmıştım. Ama insanlar faydalı olabilecek konuları bazen desteklemiyorlar . varsın gitsin onlar diğer konudan aynı soruları sorup dursunlar. hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsakingss -- 20 Ağustos 2017; 12:36:19 >
  • Konu hayırlı olsun hocam satın alınma linkleri daha fazla kullanıcının yorumları birde imza ayarladınız mı tamamdır :) İşin şakası bir tarafa yakından takip ettiğim bir cihaz ama daha önce Delta garanti ile sorun yaşadığım için ikilemde kalıyorum birde boyut var 6 inç ekranı olan bir telefondan bahsediyoruz eminim kullanması çok eğlencelidir ama taşıması ve ergonomisi hakkında şüphelerim var

• Boyutu kesinlikle sorun teşkil etmiyor. 5.5 inç telefon kullananlar bunu rahatlıkla sorun etmeden kullanabilir. İlk defa büyük ekran kullanacaklar ise alışmakta zorlanmayacaktır.

Burada şunu özellikle belirtmek gerekir: Bu telefonu kılıfsız kullanmak neredeyse imkansız gibi. Kılıfsız olunca çok dikkat etmek gerekiyor, elden kayıp gidiyor.

Migrosta Delta garantili ve 0.1 knox olan satılıyordu fakat şu anda Migrosta artık delta garantili olan satılmıyor. Migrosta gold ve siyah renkli olan var. (SAMSUNG GALAXY C9 PRO BLACK CEP TELEFONU (ELEC)1649 TL. SAMSUNG GALAXY C9 PRO GOLD CEP TELEFONU (ELEC) Bunların knox değerleri konusunda bilgim yok. Yukarıda belirtlildiği gibi sadece iki uygulama çalışmıyor. Bu iki uygulama güvenli klasör ve sağlık uygulamsı. Bu özellikleri kemdi adıma, zaten kimse aramıyor ve kullanmıyor.

Kamerada sesle komutun olması güzel bir özellik.

Sonuçta bu fiyata emsali yok. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 18 Haziran 2017; 10:35:10 >

• Ekran kapalıyken tarih, gün, saat, pil durumunu ve bildirimi ekranda göstermesi çok hoş düşünülmüş ince bir ayrıntı.
  • Eline emeğine sağlık iyi yapılan işler takdir edilmeli. Hayır olsun.
    Hocam ilk mesajın altında C9 Pro kullanıcıları diye liste oluşturur musun (öneri) ben varım +1
    Kolaylıklar
  • Diğer konu kilitlenmeli, burdan devam edilsin. Konuyla ilgili alakalı sayfa sahibi var sonuçta. Adminlere iletilmeli.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

• tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Teşekkür.Pek oyun oynamam. Kullanıma bağlı olarak çok rahat bir günden fazla ekran süresi alınabilir. Ben ortalama iki gün ekran süresi alıyorum. Zaten hızlı şarj özelliğinden dolayı, şarj sorunu yok.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Telefonun özellikleri gerçekten müthiş

Knox sayacının bence 0x1 çıkması sorun olmamalı güncelleme alsın Google olay store çalışsın yeterli

• Yeni konu hayirli olsun.

Saygilarimla.

• Arkadaşlar Samsung Galaxy C9 Pro almak üzereyken kararımı Xiaomi Mi Max 2 ye yönlendirmek üzereyim. İkinci telefon olarak kullanacağım halihazırda Note4 kullanmaktayım. Ayrıca beğenirsem bir arkadaşıma daha hediye alacağım.

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz.

-Mi Max2 piliyle ve özellikleriyle gönlümü çeldi. Ayrıca fiyatı da daha uygun. Mi Max2de vidyo kaydında ses çok kısık çıkıyor incelemelerde. Bu sorun yazılımla düzelir mi acaba. 4gb ram 64gb hafıza mevcut. Pili daha büyük. 1350tl civarında.

Samsung Galaxy C9 Pro ise 6 inch daha ince bu yüzden elde daha kibar duruyor. Kamerası bir miktar daha iyi dediler ama tam emin olamadım. Super Amoled ekran olması ayrı bir avantaj. 6gb ram 64gb hafıza. 1650tl civarında.

Nox olayını ilk defa duyuyorum açıkçası Hepsiburadadan alacaktım ürünü. Shealth adım sayar gibi özellikler kullandığım uygulamalar. Bu konuda bir öneriniz olur mu şuradan al buradan alma gibi. Siyah modeli almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutu07 -- 19 Haziran 2017; 1:13:24 >

• Hız konusunda kafasına takılanlara yardımcı olabilir. Ben maksimum 120 mbit gördüm fakat telefonumda aşağıdaki testin görüntüsü kalmış. Testi Bağcılar da Turkcell ile yapmıştım.

Silinsin
  • knox sayacının 0x0 olan bu telefondan bende almak istiyorum.

gittigidiyor.com dan telefonshop ve ceppaket mağazalarına, n11.com dan CEPPAKET, PİNTİ ve Aksarayİletişim mağazalarına isteğimi ilettim.

şimdilik sadece Aksarayİletişim cevap verdi. verilen cevabı aşağıda paylaşıyorum.

Aksarayİletişim Merhaba, Knox sayaçları 0-1 ve üzeri olarak çıkmaktadır, Bu sebepten iade yada değişim yapılmayacaktır, Teşekkürler.

knox sayacı kesin 0x0 olan telefon nereden alınabilir. Elazığ'dayım ve tek çarem online alışveriş.

• mutu07 M kullanıcısına yanıt
    Mi max 2 nin işlemcisi snapdragon 625 çok olmasada da takılmalar yaşatan bir işlemci ama bataryayı daha az yiyen bir işlemci birde xiaomi telefonda kullanmış birisi olarak samsung kalitesi çok daha iyi ve stabilizasyon olarakda bu stabilliği bulamayabilirsiniz iphonelar gibi aynı takılma kaldırmama olmuyor çok iyi cihaz.

• Merhaba LG G4 kullanıcısıyım. G4'ün kamerasından çok memnunum. 5.9-6.4 inç arasında kamerası G4 seviyesinde veya üstü olan tek telefon mate 9 mu ? G4'den C9 Pro'ya geçsem , ön ve arka kamera olarak üzer mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gakgosh

knox sayacının 0x0 olan bu telefondan bende almak istiyorum.

gittigidiyor.com dan telefonshop ve ceppaket mağazalarına, n11.com dan CEPPAKET, PİNTİ ve Aksarayİletişim mağazalarına isteğimi ilettim.

şimdilik sadece Aksarayİletişim cevap verdi. verilen cevabı aşağıda paylaşıyorum.

Aksarayİletişim Merhaba, Knox sayaçları 0-1 ve üzeri olarak çıkmaktadır, Bu sebepten iade yada değişim yapılmayacaktır, Teşekkürler.

knox sayacı kesin 0x0 olan telefon nereden alınabilir. Elazığ'dayım ve tek çarem online alışveriş.

gittigidiyor da cepport satıcısı var ondan alın bende bugün alacağım knox sayacı için msj attım

Cihazların knox sayaçları 0X1 şeklindedir.

diye cvp verdiler ayrıca 1 çıkarsa iade edebilirsiniz dediler.

• aydın_m A kullanıcısına yanıt
    Elimizdeki C9 Pro cihazlarının KNOX sayacı 0x0'dır. Bu konuda garanti veriyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepport

Elimizdeki C9 Pro cihazlarının KNOX sayacı 0x0'dır. Bu konuda garanti veriyoruz.

sizden daha öncede alış veriş yapmıştım, xiaomi mi5 almıştım. hem üründen hem ürün sonrası iletişimden (imei kayıt kontrolü hakkında görüşmüştük) çok memnun kalmıştım.
    şimdi online satış mağazanıza tekrar baktım. elinizde sadece siyah renkli olanı var. bana altın renkli lazım.
  • knox sayacı 0x0 olan cihazı almak için n11.com ve gittigidiyor.com online satış sitelerinden mağazalar ile mesajlaştım ve aldığım cevapları aşağıda paylaşıyorum.

n11.com
    CEPPAKET Merhaba, Cihazların knox sayaçları 0X1 şeklindedir.
    PİNTİ Sayın Müşterimiz, Knox sayaçları farklılık göstermektedir. bununla ilgili kesinlikle bu sayaç gelecek diyemiyoruz yazılım yüklendiği için Saygılarımla

gittigidiyor.com
    ceppaket Merhaba, Cihazların knox sayaçları 0X1 şeklindedir.
    telefonshop Sayın Müşterimiz, Knox sayacı için garanti veremiyoruz

almak istediğim telefon altın rengi olduğu için sadece bu mağazalarda vardı.
    anlaşılan gittigidiyordaki cepport mağazası dışında kimse sattığı üründen emin değil.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.