Şimdi Ara

Silinsin (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
10
Favori
15.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note FE bekledim ama sanırım avrupada da satışa çıkmayacak. O yüzden c9 pro alabilirim. Yalnız telefonda screen mirroring özelliği var mı? Bi de otg destekliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canerfuat kullanıcısına yanıt
    sebebi bu dostum
    http://www.iha.com.tr/haber-acil-numaralar-112ye-baglaniyor-516306/
  • herkese merhabalar
    sımdı telefon alıcam ama kafamda bırden cok telefon var fıkrınızı almak ıstedım.
    asus zenfone 3 64 gb 4 gb ram
    ziaomi mi 5s plus 64 gb 4gb ram (kamerası cok kotu oldugu ıcın dusuk ıhtımal
    samsung c9 pro 6gb 64gb
    sımdı buırda bıraz okuyunca knox 00 - 01 falan bıraz urktum acıkcası. benım ıcın foto ıyı ceksın performanslı olsun derdım o. oyun falan oynamam sadece gunluk rutın kullanım ama her ısımı telefondan yapıyorum o yuzden onemlı.
    bu knox nedır nasıl olanını almak gerekır. nerden almak gerekır. hepsıburadada satılıyor gg de ve n11 de satılıyor. bu knox nasıldıkkat edılmelı ayrıca c9 pro guncelleme alırmı. herhangı bır sorun olurmu. bılgı almak ıstedım yardımlarınızı rıca ederım
  • arkadaşlar bende c9 pro alarak aranıza katıldım.sormak istediğim husus ise bu cihazın ön kamerası ile alakalı.arka kamerası gayet tatmin edici iken ön kamerası hafif bulanık gibi çekiyor.hele ki arka plandaki nesneler bildiğimiz bulanık.elbette bir profesyonel kamera beklentim yok ama ön kameranın bu kadar da kötü olacağını tahmin etmemiştim.acaba bu bulanıklık sizde de mevcut mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejderooo

arkadaşlar bende c9 pro alarak aranıza katıldım.sormak istediğim husus ise bu cihazın ön kamerası ile alakalı.arka kamerası gayet tatmin edici iken ön kamerası hafif bulanık gibi çekiyor.hele ki arka plandaki nesneler bildiğimiz bulanık.elbette bir profesyonel kamera beklentim yok ama ön kameranın bu kadar da kötü olacağını tahmin etmemiştim.acaba bu bulanıklık sizde de mevcut mu ?

Bende aynı dertten müzdaribim,samsung bu telefona biraz daha iyi bir kamera koysa on numara olacakmış cihaz.
  • 16mp on kamera icin buyuk bir sensor ve aslinda bu bir verim kaybi. Selfie cekip poster boyutunda bastirilmayacagina gore aslinda 5~6 mp ile daha guzel sonuclar alinabilirmis. Yine de bahsedildigi kadar bulanik fotograflarin isigin dustugu ortamlarda olustugunu dusunuyorum. Ayrica on kameradaki ayarlarin, cilt tonu, buyuk goz gibi ayarlarina mudahale edin. Genis selfie ozelligi bile bence gayet hos bir detay. S7 edge kullandigimda balikgozunu andiran fotograflar cekerdi. En azindan c9 proda bu sorun yok.

Saygilarimla.

• OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    Stres mirroring bide otg var alabilirsin

• emocan21 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Sorduğum soruyu unutmuşum Cihazı geçen hafta aldım ve çok şükür memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

Eşime ve kendime C9 pro almaya karar verdik bugün almak için dışarıya çıkacağız.

Şimdi sizlerin tecrübeleri ile telefonu alırken nelere dikkat etmem gerektiğinin ve özellikle hangi ekran koruyucusunu almam gerektiğinin bilgisini rica ediyorum.

İstanbul'da kipa da satıldığını duydum inceleme ürünü varmıdır acaba bakan gören varmı aranızda.

N11 de çeşitli satıcılar var ama knox için garanti veren yok gibi hangi satıcı daha güvenilirdir. İndirim kuponları veriyor o yüzden n11 daha indirimli gelecek gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

Merhaba arkadaşlar

Eşime ve kendime C9 pro almaya karar verdik bugün almak için dışarıya çıkacağız.

Şimdi sizlerin tecrübeleri ile telefonu alırken nelere dikkat etmem gerektiğinin ve özellikle hangi ekran koruyucusunu almam gerektiğinin bilgisini rica ediyorum.

İstanbul'da kipa da satıldığını duydum inceleme ürünü varmıdır acaba bakan gören varmı aranızda.

N11 de çeşitli satıcılar var ama knox için garanti veren yok gibi hangi satıcı daha güvenilirdir. İndirim kuponları veriyor o yüzden n11 daha indirimli gelecek gibi

Bayram arifesi Metro Grossmarkette gördüm teşhir ürünü kontrol ettim Knox 0x0 'dı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam mesajınızı biraz grç gördüm şu an içşn malesef hiç boş vaktim yok

Bu arada hangi metro da görüştünüz imes dekinde varmıdır acaba

• Arkadaşlar hepsiburada dan bu telefonu alan var mı oradan almayı düşünüyorum

1689 tl ye satıyor akbank kredi kartına 100 tl veriyor 70 tl indirim yapacak kredi kattı olan birisine parauı gönderip onun kattından alışveriş yapmayı düşünüyorum

Eşime alacağım gold renk knox 0*0 mıdır acaba kafamı çok kurcalıyor 0*0 olmayanlar güncelleme almıyor sanırım

Teşekkürler

• yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    Ben subatta aldim hb'nin kendi sattigi urun ve gold renkti. 1999tl idi ozaman ve knox 0x0 cikti. Simdi bu seri kalmamistir muhtemelen.

Saygilarimla.

Silinsin

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Şimdi eos diye bir satıcı var onada knox nedir bilmiyorum ulaşımıyorumda mesaj uazma olsa hb de

• Arkadaşlar eşime izmir Çankaya yükseliş gsm den aldım altın rengi. satın almadan dükkanda açıp kontrol ettik knox 0 çıktı hemen aldım. ancak bir sorum olacak c9 pro kullananlara : bildirim çubuğunda mobil veriyi açtığımızda yazan 4G yazısı , mobil veriyi kapatsamda sürekli görünüyor. hat türk telekom. Normal mi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkrocker35 -- 6 Eylül 2017; 20:4:16 >
  • turkrocker35 T kullanıcısına yanıt
    Eger herhangi bir wifi agina bagli degilse mobil veri kapali olursa yaziyor.

Saygilarimla.

• Evet wifiye bağlanınca wifi işareti oluyor. wifi mobil veri kapalıyken 4g yazısı sürekli yazıyor. bir sorun değil yani. eğer sorunsa aldığım yere götürecektim. Teşekkürler

• Bugün eşime hepsibuda.com dan gold renk c9 pro aldım,

akşam 18:00-23:00 arası teslimat yapılacak, knox değerenine nasıl bakılıyor acaba, umarım knox değeri 0*0 gelir
    bazı arkadaşlar knoz 0*1 olanların güncelleme almayacağınız söylemişti delta yı aradım ve sordum güncelleme almasında sorun yok dediler,

şimdi siz tecrübeli arkalaşların tavsiyelerini almak istiyorum telefona sim kart takmadan önce nelere dikkat etmem gerekir,
    hangi ayarlara program vs gibi şeylere dikkat etmem gerekir tavsiyelerinizi bekliyorum.

teşekkürler.
  • *SATILDI*

Selam herkese..siyah renk c9 proyu satmak istiyorum..esim kullanamadi ,yerine tablet alınacak..2.haftalik..1675 e alindi,fatura mevcut..1475 e verecegim..knox 0..nerdeyse hic kullanilmadi..ist.'da elden satmayi düşünüyorum..kutu içeriği tam..yaninda 1 saglam koruyucu siyah kılıf, 2 adet usb c dönüştürücü,1 usb c kablo,1 usb c otg kablo ve 2 adet nano ekran koruyucu verecegim;aksesuarlar 75 lira civarında ve alie[hrxpressten alındı..ilgilenen varsa mesaj atsin..fiyat makul..internetten knox 0 aramakla ugrasmaktansa bunu dusunebilirsiniz..(ilk firsatta resimleri ekleyecegim ; en ufak cizik ya da kusur yok,zaten almayı düşünen olursa kendi gozuyle gorecek..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 9 Eylül 2017; 12:31:48 >
  • Bu telefonu root yapabilen varmı,
    Madem knox sayacından dolayı bazı uygulamalar açılmıyor bari onları temizleyelim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.