Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
41
Favori
292.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    c9 proda knox0 olanını bulmak zor değil güvenli klasör çalışanı zaten knox0 oluyor ve menüde güncelleme menüsü oluyor.ikinci elde samsung daha güçlüdür.cihazda kronik sorun yok 6inç super amoled ekran var ısınma sorunu...vs de yok.üstelik android8 güncellemesi alacak çok rahat 3/4yıl götürür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    C9 HİÇBİRYERDE YOK. SADECE İNTERNETTEN ALINIYOR. ANLAMADIM GİTTİ.VE SAMSUNG GARANTİLİ DEĞİLMİŞ:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: oslm8206

C9 HİÇBİRYERDE YOK. SADECE İNTERNETTEN ALINIYOR. ANLAMADIM GİTTİ.VE SAMSUNG GARANTİLİ DEĞİLMİŞ:(

hangi şehirdesin bimlyorum izmirdeyim. kipa,migros,metro süpermarketlerde satılıyor ve de evet samsung tr garantili değil
    Teşekkürler.Hafta sonu Izmir'deki büyük marketlere bakayim. Ben çok fazla da takmıyorum gerçi knox0 yada 1 olmasınıda almışken ilk defa ben açayım isterim sıfır bir ürünü.Şans işi sanırım 0 yada 1 olayı artık.

• selam arkadaslar a 8 kulanıyodum 3 yıldır dun c 9 aldım baya hoş guzel kmr falan baya ıyı yanlız tek kusuru dıyer samsung gıbı dogrudan göruntulu konusması olmaması yada ben bulamdım bılgısı olan arkdaslardan yardım teşekurler sımdıden
  • dsgtan D kullanıcısına yanıt
    Telefonu uzun sure kullanacak olmaniz ve daha onceki telefonda yasadiginiz problemleri de dusunerek bence yaygin garantisi olan modellere yonelin. Telefonun servisi var ancak distirbutor cihazi olmasi ozellikle cihazin garanti sonrasi parca temininde fayda saglayacaktir.

Saygilarimla.

• ^^asya^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Sebeke uzerinden goruntulu konusma ozelligi uzakdogu snapdragon islemcili modellerde yok. C9'un avrupa versiyonu olmadigi icin bu ozelligi bulamazsiniz.

Saygilarimla.

• Herkese merhabalar.Aşağı yukarı 4-5 aydır samsung galaxy c9 pro kullanıcısıyım.Migrostan aldım ve anladığım kadarıyla knox 0x0 var.Shealth,güvenli klasör tamamıyla çalışıyor.Ama cihazımda video izlerken ses ve görüntü bir süre sonra kaymaya başlıyor.Bulabildiğim tek yöntem yeniden başlatmak ama günde 5-6 kere yeniden başlatmak zorunda kalıyorum ve bir süre sonra rahatsız etmeye başlıyor.Cihazımın alması gereken bir güncelleme gözükmüyor.Android 7.1.1 Samsung experience sürümü 8.5 olarak gözüküyor. Yardımı dokunabilecek yada bilgisi olan biri varmı,varsa gerçekten çok memnun olurum

• Arkadaşlar mrb.Samsung C7 pro telefonumdan hdmı TV ye kablolu görüntü aktarmak istiyorum.Bu mümkünmü kabloyu nereden bulabilirim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bfahrik B kullanıcısına yanıt
    sürümünüz güncel. videoda ses kayması bende de oluyor ama atada sırada. reset atmadan düzelmiyor.

• Arkadaslar telefonumu kirdim :( tam koseye ekran korumanin bittigi yere sivri bir tasin ustune dusurdum ekran darmadagin :( 600 lira istiyorlar simdilik gidip mate 10 lite aldim ama bazi ozellikleri ustun olmasina ragmen cift sim arti sd kart en onemlisi 6 inc ekran beni alistirmis buna alisamadim bir turlu en kisa zamanda yaptirip bunu esime verecegim :(

• Merhaba arkadaşlar, C9 Pro cihazımızın Hong Kong(TGY) modeli için Ocak 2018 güvenlik yamasıda içeren "C9000ZHU1BRC2" kodlu yeni bir güncelleme dağıtımı başladı. Yakında China(CHC) modeli içinde dağıtılacaktır. Cihazına ulaşanlar güncellemeyle ilgili paylaşım yaparsa bilgi sahibi olabiliriz benim cihaza henüz gelmedi. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekirbirim -- 9 Nisan 2018; 10:6:35 >
  • bekirbirim kullanıcısına yanıt
    sonu brc2 ile biten güncellemeyi az önce kurdum

Merhaba, güncelleme boyutu ne kadardı, güvenlik yaması Ocak 2018 olduğu doğru değil mi, güncelleme bilgi ekranında neler yazıyordu vs. paylaşabilir misiniz?
  • bekirbirim kullanıcısına yanıt

• yükledim değişen bişey olmadı

• Arkadaslar birisi volte ve goruntulu arama bulunan romu atabilirmi ?

• rock33336666 R kullanıcısına yanıt
    hocam ekranda görüntü var mı ? üst cam kırıldıysa daha ucuza mal oluyor
  • Malesef ekran tamamen gitti ic cam da kirilmis nasil o milimetrik yere denk geldi sans her tarafinda koruma var ama sivri bir tasa denk gelmis kuraun gibi girmis icine :( ve sunu anladim bu cihazi kullanan baska bir cihazi hayatta kullanamaz hicbirsey kesmiyor beni yerini doldurmuyor :(
  • Güncelleme geldi şu an iniyor , bir değişiklik olursa buradan yazarım.

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.