Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun cihazi bir yere verdim 480 liraya anlastik, fakat ekran versiyon seciyor takilani kabul etmedi dediler uygun ekran siparisi verildi carsambaya yapilacak.... Vallahi bir telefon yuzunden hic bu kadar rezil olmamistim, hem cift hat olacak hem de sd kart takilacak, ekran 6 inc olacak ve bir de always on display in bile eksikligini bu kadar hissedecegimi tahmin etmezdim :( eger bu cihaz yapilmazsa gidip bu sefer siyahini alacagim :)
  • Goruntulu gorusme yapabilecegimiz rom varmi arkadaslaer ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rock33336666 R kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam fırsatını bulursanız dış cam tamiri parça + işçilik şeklinde öğrenebilir ve paylaşırsanız memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonmadenci

geçmiş olsun hocam fırsatını bulursanız dış cam tamiri parça + işçilik şeklinde öğrenebilir ve paylaşırsanız memnun olurum
    İc cam saglammi hocam dokunmatik falan calisiyor mu ? En uygun fiyati bu yer verdi 600 den asagi kimse yapmiyor iyi bir yer icerde 7 kisi calisiyor ozellikle teknik servis agirlikli calisiyirlar ve birkac arkadasim da memnun kaldi fiyat ogrenip donerim size
  • Bu arada esimde a7 2016 ust cam kirikti 100 liraya yaptirdim ayni yere dun
  • Akradaslar c9000 e goruntulu gorusme yaptirabilecek bi rom varmi ?

• Arkadaşlar eğer gerekli talebi görürsem rom dosyasını hazırladım görüntülü görüşme volte vs hepsi açık ve samsungun kısıtladığı tüm şeyleri açtığım romumu paylaşmayı planlıyorum. Ama burası öyle bir platform ki insanların iyiliği için birşey yapıyorsunuz bin pişman ediyorlar. Oyüzden buradan paylaşmak hiç içimden gelmiyor inanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6EA805F4C

Arkadaşlar eğer gerekli talebi görürsem rom dosyasını hazırladım görüntülü görüşme volte vs hepsi açık ve samsungun kısıtladığı tüm şeyleri açtığım romumu paylaşmayı planlıyorum. Ama burası öyle bir platform ki insanların iyiliği için birşey yapıyorsunuz bin pişman ediyorlar. Oyüzden buradan paylaşmak hiç içimden gelmiyor inanın.
    Pm yoluyla atarmisiniz bana lutfen.

• https://forum.donanimhaber.com/c9-pro-akc-rom-volte-goruntulu-gorusme--132367930

Konu linki burada. Romu upload ediyorum. Talebe göre yüklemeyi planlıyorum. Ve herhangi bir brick bozulma vs durumlarında kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum.

Romu xda üzerinden paylaşmayı planlıyorum.

• ekranı değiştirmiştim iç ekran dahil düşüp kırılmıştı.

şimdi birçok kişinin yaşadığı yakınlık sensörü hatasını yaşıyorum ve sanırım bir çözümü yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

ekranı değiştirmiştim iç ekran dahil düşüp kırılmıştı.

şimdi birçok kişinin yaşadığı yakınlık sensörü hatasını yaşıyorum ve sanırım bir çözümü yok :(
    Nasil bir sorun yasiyorsunuz hocam ben de ekrani bu hafta degistirdim ama herhangi bir sorun yasamadim :/
  • rock33336666 R kullanıcısına yanıt
    Nereye yaptırdınız? Bugün itibariyle ben de kırık elran sahibiyim sabahtan kulanılır gibiydi ama artık ekran görünme moda geçiyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: wellwet

Nereye yaptırdınız? Bugün itibariyle ben de kırık elran sahibiyim sabahtan kulanılır gibiydi ama artık ekran görünme moda geçiyor :(
    Hocam ben alanya da yaotirdim komple ic dis ekran 480 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock33336666 -- 21 Nisan 2018; 23:22:40 >
  • Tabi il sormamışım :)

İstanbul, mümkünse Avrupa tarafında makul fiyatlı ekran değişimi önerecek var mı? Ekran tamamen iptal oldu :(
  • Uzun süredir kullandığıma göre bu telefon hakkında bir kaç kelam edebilirim.

Öncelikle telefonun tasarımı çok hoş, ekran biraz büyük ama alışıyorsunuz, zaten artık çoğu popüler telefonun ekranları bu boyuta geliyor.

Pil gücü işinizi görür, çok iyi diyemem ama ortalama üstü olduğu kesin, bu ekrana bu pil iyi, hem amoled hem 6 inç.

2amper gücüyle sarj alıyor, 2 saate sıfırdan yüzde yüz doldurulabilir.

Ekran parlaklığı ve kalitesi gayet iyi, sonuçta Samsung bu.

Kamerası idare eder, kameradan değil diğer saydığım özelliklerden kazanıyor.

Parmak izi sensörü eliniz çok terlemiyorsa stabil çalışıyor, özellikle son güncellemede sanki iyileştirildi bu özellik.

İslemci chipseti başarılı, güçlü bir telefon donma yaşamadım kaç aydır kullanıyorum.

6gb ram 4gb da olabilirmiş sanki, ben maksimumda yüzde 60 kullanıyorum, biraz şekilci bir donanım olmuş.

Depolama miktarı ve sd kart desteği güzel, telefonunuzu uygulama, film, oyun, saklamak istediginiz ne varsa onun ile doldurabiliyorsunuz.

Ekranin kenarlari kavisli oldugundan bosluk kalabiliyor, en az bosluk kalan nano cam zore markali olan, ayrica aliexpressde likit ile satılan tam kaplayan kırılmaz cam var, likiti kirilmaz camla ekran arasina dokuyorsunuz kenarlarda hic bosluk kalmıyor, ama dikkat edin o likit hoparlore ve tusa kacabiliyor fazla dokerseniz, ayrica kilifsiz kullanmaniz gerek kilif bu cami kaldiriyor direkt.

Peki şuan alınır mı bu telefon? Alınmaz çünkü 2000 bandını görmüş ithalatcilar yuzunden, ben 1500 civarına aldım, siz illa bu derseniz ikinci ele yönelin knox 0x0 ve c9000 modeli olursa sizin acinizdan iyi olur, altın renklerin hepsi c9000, siyah çok nadir bulunur.Tavsiyem bu tip telefon ariyorsaniz bunun muadili redmi note 5 almanız, ikisinde de 4000 mah pil, 6 inc ekran var, islemci chipseti biraz daha gucsuz ama 1000tlye alabiliyorsunuz, iki kati verip c9 pro alınmaz.

• redmi note5 zayıf kalır c9 pro nun yanında redmi note5 pro bir nebze daha yakın.ayrıca ikinci elde samsung uzak ara daha güçlü böyle bir ayrıntı da var

• Arkadaslar ekran kirikligi nedeniyle 1 hafta cihazimdan ayri kalmis biri olarak soyliyeyim, bu cihazdan sonra eger bir de tum ozelliklerini kullaniyordaniz baska cihaz kullanamazsiniz ozellikle hem cift hat kullanip hem de sd karta ihtiyaciniz varsa bunu karsilayacak baskanbir cihaz yok, ayrica 4 gb ram yeter gibi gozukuyor ama 1 hafta huawei mate 10 lite kullanan biri olarak islemcisi hizli olmasina ragmen 4gb ram bana yetmedi, cihazda 314 uygulama yuklu ve office vsvs uygulamalari sıkca kullanan biri olarak kaldirmakta zorlandi, 1 hafta dayanamadim ekrani yaptirmak zorunda kaldim, insallah bir ust versiyonunu cikarirlarsa devam ederim onunndisinda en az 2 sene daha kullanmayi dusunuyorum,
  • Ekranı Sirkeci Doğubank'ta 3. katta Piramit'e yaptırdım, 490 TL, kamerası da problemliydi onunla 580 TL'ye geldi...
  • arkadaşlar ekran koruyucu ve kılıf isteyen varsa şu anda resmini eklediğim ürün migrosta kampanyada nano ekran koruyucu ve şeffaf slikon kılıf dahil 5.90 lira ben uzun zamandır kullanıyorum hatta 10 tane aldım :) nasıl olsa uzun zaman kullanacağım ne olur ne olmaz diye almayı düşünen varsa tavsiye ederim başka yerde bu fiyata bulamazsınız sadece ekran koruyucuyu telefoncular 15-20 liraya takıyorlar ;)SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.