Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
41
Favori
292.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım.. Gayet güzel. İndirdim.. knox 0×0.. teşekkürler tekrar^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendenbirben B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam bu arada hayırlı olsun iyi kullanmalar

• Teşekkürler..:):)

• quote:

Orijinalden alıntı: bendenbirben

Kolay gelsin herkese. Ben bugün aldım telefonu. Hepsiburadadan. Hemen s healti açtım, giriyor. Google play de var.. yazılım güncellemesi de oldu.. yalnız knox sayacını bulamadım. Nerede yazıyor bu.. bulamadım bir türlü

Knox sayacına bakmak için;

Telefonu kapatınız.

Ses azaltma + home + güç tuşlarına bir-iki saniye basılı tutunuz.

Download yazısı çıkınca,Knox warranty void:0x0 ise,cihaz,orijinal demektir.0x1 ise root yapılmış demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bendenbirben

Kolay gelsin herkese. Ben bugün aldım telefonu. Hepsiburadadan. Hemen s healti açtım, giriyor. Google play de var.. yazılım güncellemesi de oldu.. yalnız knox sayacını bulamadım. Nerede yazıyor bu.. bulamadım bir türlü

Süper Amoled 6" telefonunuz,hayırlı,uğurlu olsun.

• OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    Siyah rengi gelmiş haberin olsun kardeş :)

• bendenbirben B kullanıcısına yanıt
    Hangi rengini aldiniz :)

• sarjı sabah 100 cekıp ıse gıdıyorum aksam 60/75 kalıyor hala :) whatsapp ınternet wifi sureklı acık işim geregi
  • Herkese merhabalar.Dün note 5 vererek c9 pro aldim.iyi mi kötümü ettim bilmiyorum :) note 5'in pilinden ve hafiza karti olmayisindan iyice bikmisdim.C9 pro ile ilgilu çözemediğim bi kaç husus var,yardimci olursaniz sevinidim.Default gelen tarayicisinda arama motiru çince ve değişmiyor.Cihazin ayarlar bölümünden güncelleme kontrol edilen yerine tiklayinca tepki vermiyor sabit.klavede türkçe klavyeyi bi turlu ekleyemedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: affinity

Herkese merhabalar.Dün note 5 vererek c9 pro aldim.iyi mi kötümü ettim bilmiyorum :) note 5'in pilinden ve hafiza karti olmayisindan iyice bikmisdim.C9 pro ile ilgilu çözemediğim bi kaç husus var,yardimci olursaniz sevinidim.Default gelen tarayicisinda arama motiru çince ve değişmiyor.Cihazin ayarlar bölümünden güncelleme kontrol edilen yerine tiklayinca tepki vermiyor sabit.klavede türkçe klavyeyi bi turlu ekleyemedim

Sizin aldığınız telefon,"dinchr" rumuzlu arkadaşınkine benziyor.Önceki sayfalarda bu kişiye verilen cevaplara bir göz atınız.

• benim cihazin durumu bu

MMN29M9000ZCU1APK2

knox : 2.7

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu cihazi güncelleme yapamayacakmiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: affinity

benim cihazin durumu bu

MMN29M9000ZCU1APK2

knox : 2.7

Maalesef cihazınıza çakma Rom yüklenmiş.Ya iade ediniz,yada kullanmak istiyorsanız,

"Samfirm" adlı Samsung resmi firmware indirme programını dizüstü pc'ye kurunuz.

Telefonun modeli ve bölge kodunu giriniz.Siz TGY seçiniz.Bu global ROM.İndirdiğiniz Romu,odin ile yükleyebilirseniz,orijinal ROM'lu bir telefona kavuşursunuz.
    Güncelleme özelliğine sahip olursunuz.Çince klavyeden de kurtulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzim19 -- 1 Mart 2017; 19:34:20 >
  • feyzim19 F kullanıcısına yanıt
    ustam ben bunu dükkandan aldim ama kutulu ritzy garantii faturali.çakma romu kim neden nasil ne amaçla yükliyoki.sinirden kendini yicem.o dediğiniz işlem zormu.daha detayli anlatirsan dua edicem sana inan :) orjinal romum olunca hersey duzeliyormu.yani guncellme almasi klavyesl google vs vs
  • feyzim19 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :):)

• Kvrcklarn_yucesi K kullanıcısına yanıt
    Pink rengini aldım. Kendime değil tabiki.. Ablama aldım. Kendim alacak olsam siyahı alırdım kesinlikle:):) çok güzel duruyor çünkü. Özellikle arkasının da siyah olması..

• quote:

Orijinalden alıntı: m.p.one

Kılıf ve cam ekran koruyucu ihtiyacı olan arkadaşa kullanamadığım bir tane armor tipi 5 tane silikon ve 4 adet cam ekran koruyucuyu yollayabilirim.

m.p.one hocama cok tesekkur ediyorum Allah razı olsun kendisinden bugun bana kılıfları yolladı cok zahmet oldu kendisine minnettarım eline saglık tekrardan
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam gule gule kullanin

• bu cihazın dış sesi nasıl çift streo mu yüksek mi ? mate 8 ile bunun arasında bir tanıdığım
  • son olarak hepsiburadanın kendi satıcısında hangi garantide geliyor knox ne durumda oluyor
    link bu

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c9-pro-ithalatci-garantili-p-HBV000002XTHT?magaza=Hepsiburada

siyah mı gold mu arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.